Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti

Internet není jen zábava, je to i velký a všemožný reklamní nástroj, který dokáže přivést řadu zákazníků a zvýšit tak prodejnost služeb i zboží. Aby tomu tak bylo, je nutné přizvat profesionály na reklamu.

Internet a podnikání, propagace na internetu

Internet pro mnoho lidí znamená zábavu a pro další informace. Dnes se však navíc stal i mocným marketingovým médiem. Rozsah, jako má internet, nemá žádná jiná reklama na světě. Právě internet umí něco, co nikdo jiný. Umí propagovat i navést potenciálního zákazníka přímo do obchodu. Co víc si přát? Taková reklama znamená úspěch, prodejnost, zisk a dokonce i trvalý zájem zákazníků. Tedy existenční stabilitu.

Odborníci na reklamu, internetová reklama

Internetová reklama není jednoduchá. Proto se jí zabývají vysokoškolsky vzdělaní odborníci. Ti vytváří internetovou reklamu podle pravidel a především s využitím všech možností internetových nástrojů. Taková reklama je pak účinná a efektivní.

Nova Internet a.s. - Zkušenosti s internetovou reklamou

Mezi přední** odborníky na internetovou reklamu** patří společnost Nova Internet. Své služby v oblasti reklamy a internetu nabízí již od roku 1995, a to velmi úspěšně. Zásluhou toho se stala silnou a stabilní společností zabývající se internetovým marketingem, výzkumem a komunikací. V současnosti se specializuje zejména** na tvorbu a správu webových aplikací, správu internetových magazínů a tvorbu vysoce kvalitních PR článků**, díky kterým propagované firmy získávají čelní pozice na internetových vyhledávačích, jako jsou seznam.cznebo google.com. Internetové magazíny, které společnost Nova Internet nabízí, jsou plně funkční, zajímavé, přitažlivé, obsahově neotřelé a neustále se vyvíjející.

Internetové magazíny

Internetové magazíny nabízejí zajímavé články. Ty jsou na řadu témat a obsahují vždy klíčová slova, která používají ve svých vyhledávačích uživatelé internetu. Tak se jim snadno při vyhledávání zobrazí na obrazovce. To znamená, že článek vždy vyhledají potenciální zájemci o danou službu, produkt či firmu. Pokud se jedná o** PR články**, pak každý je psán na přání klienta, podle jeho zadaných informací a obsahuje kontakty se zpětnými odkazy, které si klient přeje. Každý článek sleduje návštěvnost, což umožňuje vyhodnocení zájmu potenciálních zákazníků. Velkou výhodou je také možnost články** komentovat**, či se k nim jakkoli vyjadřovat. Reklamní účel PR článků posiluje také propojení se sociální sítí.

PR články - zvýšení návštěvnosti webových stránek

Vzhledem k odbornému zpracování jsou** PR články** zpravidla navštěvovanější než webové stránky klienta. Zásluhou zpětných odkazů, pak návštěvnost klientových webových stránek zvyšují. Kromě toho se webové stránky klienta zobrazují ve vyhledávačích daleko častěji, než před sjednáním PR článku. Může za to provázanost a bezchybná funkčnost jednotlivých internetových magazínů.

Kdo tvoří internetové magazíny?

Redakce se skládá z odborníků na redaktorskou činnost. Tedy z redaktorů, korektorů, ale i internetových specialistů všech možných zařazení. U všech článků je kladen důraz na** originalitu textu**, správnost textu i čtivost článku jako celku. Každý článek musí zaujmout. Počet PR článků dnes dosahuje několik tisíc a měsíčně si je přečte okolo sto tisíc čtenářů, potenciálních zákazníků reklamovaných firem. Z toho je vidět, že reklama firmy, služby, výrobku, či zboží je pomocí internetu nejefektivnější ze všech možných druhů reklam.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18450 (novesluzby.cz#24220)


Diskuze a zkušenosti

Vlaďka | 28.04.2013 18:58
Re: Nova Internet a.s. Prošla jsem si témata co jste mi poslala a musím uznat,že je to moc pěkně zpracované. Váš magazín jsem neznala,ale ted,když o něm vím,tak se k němu budu určitě vracet. Přeji Vám a celé redakci příjemný den a hodně spokojených klientů.

Jiří | 29.04.2013 11:02
Re: Nova Internet a.s. ...... jako nápad se mi to líbí, nic podobného v ČR neznám, tak to snad bude klapat. Děkuji za odpověď, s pozdravem JS -- Jiří

Jarmila Kašparová | 10.05.2013 09:07
Re: Nova Internet a.s. Dobrý den. Chtěla bych poděkovat za vstřícnost, se kterou vždy, když potřebuji, mi vyhovíte a pomůžete. Jsem Vaším zákazníkem již přes rok a opravdu jsem s Vašimi službami spokojená. Děkuji a těším se s Vámi na další plodnou spolupráci. Přeji příjemný den, Jarmila Kašparová

Miroslava Bažantová | 04.06.2013 08:54
Re: Nova Internet a.s. Dobrý den, článek je skvělý,souhlasím s ním,podmínky jsme domluvily . Děkuji :-)

Martin Konečný - Euro Stavby O | 02.08.2013 06:35
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Z počátku jsem tomu nevěřil. Ale dnes už nevyužívám jinou reklamu než PR články.

Holý Ondřej | 06.08.2013 14:57
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Děkuji společnosti Nova internet a.s.za výbornou prezentaci. Holý Ondřej Drevostavby

rostislav klesla | 13.09.2013 11:10
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Jako zkušenosti sou dobre. Dali mi ten článek, zkusil som ho, a sem moc spokojeny. Konečně nemusim platit za svoje stranky a nemusim se o starat.

Tomáš ?epa | 16.09.2013 21:03
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Používám reklamu článku u Nova internet už dva roky. Jsem velice spokojený i díky tomu, že mám prezentaci levnější než ostatní, kteří si ji koupí dnes díky doložce o prodloužení. Někdy začátkem roku zdražili. Naštěstí ji tam mám a nikdo jiný mi článek nepřebral. Z článku chodí hodně lidí, takže dobré pro obchod. Jestli si budete sepisovat smlouvu, tak se pokuste dohodnout na minimálně rok. Je tam lepší cena a vyplatí se to.

Tomáš Lukeš | 19.09.2013 10:39
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Naštěstí mám ve smlouvě uvedené období prodloužení ,takže to zdražení jejich článků se mě netýká :) protože při prodloužení zůstává cena reklamy v článku stejná. Levnější a účinější reklamu jsem zatím nenašel. Takže já určitě doporučuji.

Anonym | 19.09.2013 10:51
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti První na seznamu: Lakování aut Praha. Skvělé moc díky!!!

Nova internet a.s. | 23.09.2013 10:10
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Vážená paní Hurtová Kláro, bohužel nemůžeme konkrétně odpovědět na Váš názor, protože nikoho s Vaším jménem mezi našimi obchodními parntery neevidujeme. Našim obchodním partnerům vždy vycházíme vstříct v případě prodlení s platbou k maximální spokojenosti. Pro případné reklamace jsme Vám k dispozici na emailu podpora@novainternet.cz. Nova internet a.s.

Koucká Petra | 30.09.2013 09:26
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Jsem spokojena s článkem i s cenou. Nevím jak to děláte, ze je muj článek na seznam.cz první, ale evidentne to děláte dobře, protože třeba na skliku jsem platila to co u vás za rok měsíčně a nemelo to ani zdaleka takovou návštěvnost.

Jaroslav Brabec | 01.10.2013 23:07
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Dobrý den, měl by jsem enormní zájem o váš článek Klíšťata u psů a koček. Líbí se mi, že je první ve vyhledavači a chtěl by jsem ho použít pro naše přípravky, které vyrábíme pro zvířata. Dá se to zařídit? Děkuji za informaci.

Michal Zrebný | 09.10.2013 11:00
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Umož?uje váš hosting stahování e-mailů prostřednictvím webové stránky? Děkuji

Nova Internet a.s. | 16.10.2013 11:21
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Dobrý den pane Zrebný, hosting je samozřejmě v rámci služeb v ceně a veškeré emaily z Vaší prezentace jsou přesměrovány na Váš email. Příjemný den Nova internet a.s.

Petr Koubský | 22.10.2013 10:32
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Dobrý den, mám u Vás tři články v magazinu od června na jeden rok, ale připravujeme akce na zimní období. Kolik prosím stojí změna v článku? Děkuji

Alexandr Winter | 25.10.2013 10:51
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Dobrý den, Rád bych se podělil o zkušenosti s touto firmou. Po telefonickém nalákání na jejich služby jsem souhlasil se zasláním smlouvy k prostudování. Při předání kurýrem jsem podepsal doklad o předání. Smlouvu jsem položil zabalenou na stůl, že jsi ji později prostuduji. Asi za týden mě přišla faktura k zaplacení, divil jsem jak je to možné tak jsem tam zavolal a dozvěděl jsem se že při podpisu předání jsem vlastně podepsal smlouvu i když jsem ji ještě ani neotevřel. Takže pozor na tuto firmu. Veškerá komunikace probíhá přes dopisy s ověřeným podpisem a smlouva se automaticky prodlužuje! už druhý rok platím 9002,40 Kč a nic mě to nepřineslo. Zrušit to je opravdu problém.

Bednarčík | 05.11.2013 20:07
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Zkušenost s touto prezentací je dobrá. Moc pěkně napsaný článek, velká návštěvnost, hodně zakázek.

Kučera Patrik | 07.11.2013 18:17
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Mám zatím pouze 2 články a od té doby cítím větší nárust zakázek, nevím jak to děláte, ale hlavně, že to funguje. Bylo by možné mít ještě další 2 články s nějakou slevou? Momentálně platím 15 000/rok za oba. Děkuji Kučera

Blanka Konečná | 09.11.2013 18:01
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Víte někdo, jak smlouvu ukončit? Nalákali mě na rok, ale teď jsem zjistila, že se automaticky prodlužuje. Nic mi to nepřináší. Neopravený článek je dnes naprosto neaktuální, další rok nesmyslný. Děkuji Konečná

Monika Malá | 09.11.2013 19:32
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Já jsem jim napsala, že je článek neaktuální a dostala jsem na další rok druhý článek za jednu cenu :-) Takže zkuste :-)

Kempuše | 10.11.2013 17:31
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Nevím proč vám to nešlo, ale já jsem potřebovala upravit údaje v článku a ještě ten den to bylo hotové. Jednalo se sice pouze o aktualizaci jenom dvou odstavců, ale i tak to bylo rychle. Možná se pokuste jim to poslat na email jako já.

Kamas | 11.11.2013 10:25
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Kdybych řešil novou zakázku tak by firma Nova internet a.s. Czech patřila k prvním uchazečům. Kamas

Pekař Radim | 18.11.2013 11:54
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Nova internet o más natočila pěknou reportáž. Jsme spokojeni :-)

Alena V | 25.11.2013 10:15
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Zdravím všechny lidičky tady :) Na můj článek chodí z vyhledavače přes 600 lidí měsíčně už dva roky.

Blanka Konečná | 12.12.2013 12:46
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Psala jsem emailem o změnu v článku, žádná odezva. Článek neupravili jen vymáhají peníze, nic to nepřináší, nikdo článek nečte, teď možná lepší, že nečte, protože po roce je naprosto zbytečný a neaktuální. Články jsou staré již po měsíci, natož po roce a celý další automatický rok. Velmi špatné zkušenosti a ještě horší jednání,

Jana Tomíková | 17.12.2013 01:37
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Blani musíš jim to poslat na správný email. Já jsem chtěla opravu v článku a měla jsem ji ještě ten den. Nevím čeho se týká vaše podnikání, ale pokud je aktuální jen v určitém období třeba na vánoce, tak je lepší vybrat kratší období třeba na tři měsíce. Mít článek na vánoční stromky celý rok je třeba zbytečné. Naštěstí já prodávám výbavičku pro miminka a to aktuální pořád :) Janča

Petr Richter | 10.02.2014 10:03
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Smlouvu jsem dostal předem na emai. Bylo tam vše tak jak bylo dohodnuto. Cena seděla a proti konkurenci je hodně levnější. Je tam úrok při nezaplacení, ale když se dohodnu tak platím a nesnažím se někoho očůrat. Nova internet tam má u rozhodčí doložku, ale bez problému ji smazali, protože říkali, že stejně to ne není problém řešit věc soudně. Smlouvu jsem si mohl klidně několik dní přečíst, takže jsem jí vzal k našemu právníkovi. ?íkal, že pokud zaplatím, tak nevidí žádný problém. Nyní mi chodí cca 10 zájemců o moje služby denně což mi před tím žádná jiná firma za tak směšné peníze nezařídila. Smlouvu určitě nechci vypovídat, protože by se tam hned na moje místo dostala konkurence, takže jsem rád, ze je tam i prodloužení. Doporučuji tuto firmu a jsem velice spokojený. Nevěřte, že to nefunguje. Stačí se jen podívat na seznam.cz a google kde mají všechny články na prvních místech.

Anet | 19.02.2014 11:04
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Necetla jsem to tady cele, ale rada bych doplnila par postrehu. Nevim, jak firma funguje ted, ale dost korektne se chovala i ke svym zamestnancum (dela tam kamaradka). Pracuji tam prevazne mladí lidé, kterym je detailním školením vysvetlen princip internetovych clanku, vyhledávačů, SEO optimalizace, a pote maji certifikace a zkoušky z odbornosti. Clanky jsou připravány pečlivě na míru obchodním partnerům a pracuje se na neustálém zvyšování a kvalitě návštěvnosti. Navstevnost magazínu je fakt velká, neustále jim do redakce někdo volá, že něco potřebuje. Snad jsem pomohla.

Andens | 25.02.2014 20:52
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Potvrzuji, že vše funguje. Smlouva přišla na email předem a druhý den ji dovezl řidič.

Karel Herold | 26.02.2014 15:27
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti UŽ JSEM V NĚKOLIKA P?ÍPADECH UZAV?EL RŮZNÉ SMLOUVY NA UMÍSTĚNÍ NAŠICH WEBOVÝCH STR?NEK TAK,ABY BYLY VIDITELNÉ,ALE TEPRVE VAŠE SLUŽBY FUNGUJÍ TAK,JAK SI TO P?EDSTAVUJI.TAKŽE PROZATÍM MAXIM?LNÍ SPOKOJENOST,A P?EDPOKL?D?M,ŽE TO BUDE FUNGOVAT I NA?LE.

Michaela Kudlová | 09.03.2014 13:10
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti S firmou Nova internet a.s. jsme naprosto spokojeni, spolupracujeme s nimi již 5 let a na internetu je nás vidět. Doposud pro nás zrealizovali 8 produktových webů a 16 klíčových článků s plnou podporou SEO. Díky podpoře, kterou naše společnost na internetu realizuje získáváme kolem 1, 5 mil. návštěv ročně na našich webech, což má pro společnost J.A.S. velmi dobrý dopad na samotné obchodní procesy.

Ondřej Janečka - Pokládka pod | 12.03.2014 08:56
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Absolutně skvělá firma! mají perfektní přístup, jsem spokojený.

Petr Janečka | 12.03.2014 10:14
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Zaplatil jsem něco kolem 9000 za rok. Článek je na prvním místě na internetu. Za poslední tři měsíce jsem měl 36 poptávek po opravě převodovky. Když to spočítám tak za rok je to asi 140 zakázek. Jeden klient mě vyšel v podstatě pár Kč Průměrná cena opravy je dost vysoká... Článek mě tedy vyšel zdarma a vydělal jsem na něm minimálně 200 000Kč Nesouhlasím s Igorem (Jakubem) a Kamilou. Je to perfektně ziskové.

Panenky - Iveta Ostrčilová | 13.03.2014 08:49
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za vytvoření perfektní marketingové kampaně, která mi přivedla mnoho nových zákazníků a zvýšila odbyt mých výrobků z oblasti dětských hraček. Z počátku jsem Vašim slibům nevěřila, ale množství klientů hlavně před Vánoci mne přesvědčil. Zrušila jsem všechny ostatní kampaně, a využívám už jen články spoelčnosti Nova internet a.s. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Jana | 14.03.2014 00:10
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Přílišná chvála může někdy škodit, ale u těcho stránek to zcela jistě neplatí. Proto vřelé díky, autorům webu. Věřím, že vám a vašemu internetovému oddělení vydrží kvalitní práce jak to děláte. Nenechejte se odradit lidmi jako je pán co tady neustále negativně přispívá. Díky Jana

Rycheck | 17.03.2014 10:47
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Seznam i google používá roboty pro vyhledávání, kteří stále procházejí www stránky, které jsou provázané hypertextovými linky nebo-li odkazy. Jako první se robot vyhledavače zaměřuje na samotné www adresy. WWW adresy jsou potom zařazeny do tkz. seznamu určeného na procházení obsahu webu. Tato záležitost je tkz. indexace. Pro koncového čtenáře to znamená v praxi, že do vyhledavače zadá slova, která předpokládá jako důležité a vyhledávací robot prohlíží svůj indexovaný seznam a vyhazuje výsledky podle relevantnosti obsahu. Samotné pořadí a relevance, je ovlivněna řadou faktorů. Nova internet a.s. používá obtížnou, ale pro vyhledavače i čtenáře nejoblíbenější metodu. Články jsou dobře členěny a evidentně dávají směr, kterým v budoucnu pravděpodobně půjde i řada konkurenčních firem.

Podvedená | 18.03.2014 20:57
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Já jsem velice nespokojená, velmi sprosté jednání. Já jsem zaslala výpověď o dva dny dříve než ve stanoveném termínu, psala jsem jim 3 e-maily jestli je vše v pořádku, nikdo mi neodepsal až najednou zhruba po 14-ti dnech, že výpověď je neplatná, že mi přišla mimo výpovědní lhůtu! Takže zase bez šance a už chtějí zase jen platit a platit!!! Je to šílené a sprosté!

Červená | 19.03.2014 09:50
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Čteme často mnoho stížností na nepoctivé firmy. Já bych naopak chtěla poslat své poděkování do firmy nova internet. Ve čtvrtek jsem při odeslání dopisu poslala jen obyčejně. Mnoho naděje jsem si nedávala, ale zkusila jsem do firmy zavolat a popsala co se stalo. Bylo mi řečeno, že po kontrole pošty se mi ozvou. Druhý den volali, že ještě nic nepřišlo. Týden se nic nedělo a já už se smířila. Jaké bylo ale moje překvapení, když mi sekretářka zavolala a sdělila, že je vše v pořádku. Tím se nám potvrdilo, že nova internet je obchodník, jaký má být. Nikdy jsme neměli žádné potíže. Ještě jednou velký dík.

Mirek | 19.03.2014 11:51
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Igor Růžička | 18.03.2014 14:21 Nebude to tím, že to je jiný název ? Díval jsem se že domena novesluzba.cz neexistuje.

Kantoš | 19.03.2014 21:19
Televize je k ničemu Já už televizi vůbec nesleduji. Jsou tam samé pomatené reportáže. Lidi úplně ztrácejí fantazii. Proč? Svět je už jen o samé násilnosti. Televizi raději vypnu a jdu se projít.

Milada H. | 20.03.2014 13:04
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Dívala jsem se, že zde ráno za 3 minuty napsalo 6 lidí: anonym, Luděk, Hynek, Kamila, Petr Poliak a Olga K. Jak se Vám to podařilo? Musí tu být hrozně moc čtenářů. Jde to tu rychle jako na novinky.cz od seznamu. Tam jsou podobně divné diskuze.

Milada H. | 20.03.2014 13:05
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti A kde je Igor Růžička?

Milada H. | 20.03.2014 13:06
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Ten jak jsem se dívala tady píše asi nejvíc.

Aleš Novák | 27.03.2014 18:03
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Děkuji Kamasovi za pochvalu. Snad to bude fungovat. Zatím jsem z toho nadšený.

Rybář | 27.03.2014 18:12
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti S prací Nova internet a.s. jsem spokojený. Jedná se o výborný nástroj, který dokáže proměnit online aktivity každé B2B firmy ve skutečný obchod. Již během prvních měsíců jsme díky službě Nova internet a.s. získali řadu nových zákazníků. Takto vytvořené kontakty intenzivně využívá naše obchodní a marketingové oddělení. Děkujeme.

Jana Štrbová | 06.04.2014 18:42
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Děkuji Vám za PR článek, který využívám řadu let, jsem max. spokojená. Pracuji v oblasti finančního poradenství, a počet klientů se mi výrazně zvýšil. Přeji Vám mnoho spokojených obchodních partnerů a úspěchů v podnikání.

Jana Dvořáková | 08.04.2014 19:41
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti \"Spolupráce s Nova internet a.s. je výborná. Vytvořili nám nádherné stránky, které jsou naprosto dokonalé graficky i technicky. Spolupráce s nimi nemá chybu, jsou velmi spolehliví, zkrátka super! Mohu všem srdečně doporučit. Děkuji.\"

Eshop | 09.04.2014 15:38
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Náš eshop jsme svěřili pod správu společnosti Nova internet a.s. a můžeme potvrdit, že naše spolupráce probíhala na jedničku. Poskytují nám kvalitní služby za rozumnou cenu. Pokud budeme zase potřebovat pomoci s naším eshopem, určitě se na něj obrátíme. Můžeme doporučit!

obchodní partner | 09.04.2014 19:43
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Dobrý den, tato firma je spolehlivá. Solidní jednání, telefon vždy dostupný, komunikace výborná. Doporučuji, chtějí ať ostatní také profitují na vysoké návštěvnosti jejich webu. Když chcete odstoupit od smlouvy, tak bez problému, ale příjdete o zákazníky, které k Vám během spolupráce směřují. Kvalita.

Petr Divozna | 14.04.2014 08:55
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Školení o marketingu na internetu bylo super, ujasnilo se mi spoustu pochybností a ukázalo mi další směr, kterým se může naše firma vydat. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Pavel Zapletal | 14.04.2014 12:13
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Spolupráce společností Nova internet a.s. probíhala zcela podle mých představ. Reagovali vždy rychle a dokázali najít optimální řešení našich požadavků. S výslednou podobou internetové prezentace jsem plně spokojen..

Milan Pyšný | 15.04.2014 09:49
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Naše spolupráce s touto firmou je na výborné úrovni. Internetové prezentace, které nám vytvořili hodnotí naší zákazníci jako velmi profesionálně odvedenou práci. Všechny naše požadavky plní bezproblémově a bez časové prodlevy. Sami nám navrhují věcné erudované připomínky. Předpokládáme, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat i dalších letech.

Vrbica | 15.04.2014 18:51
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Z vlastní zkušenosti vím, že výpověď v pohodě uznávají. Samozřejmě potom přestanou směřovat lidi na vaši firmu. Je dobré se podívat do vyhledavače, jak je umístěný článek, protože může být opravdu škoda o něj přijít. Poznáte to tak, že zkopírujete nadpis článku do seznam.cz a necháte vyhledat. Vetšina článků je na prvních místech. Nezáleží samozřejmě jen na nadpisu, protože lidi tam vejdou na řadu dalších slov, které se týkají vašeho podnikání. Ostatně pr články jsou nejvíce účinou metodou na získání zákazníků. Popsáno toho bylo už na hodně webech mraky. Každé podnikání má samozřejmě jiné specifika. Když budete dělat třeba rekonstrukce střech, tak to bude více kšeftů než třeba na výuku pletení.

Milan | 16.04.2014 14:35
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Dobrý, já musím říct, že mi všechny připomínky uznali. Je to jen o komunikaci. Poslal jsem několik reklamací a vždy byly vyřízeny.

Filip Pavel | 22.04.2014 08:17
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti S profesionálním přístupem firmy Nova Internet jsem mile překvapen. Vytvořili internetové stránky spolu s e-shopem na profesionální úrovni. Navrhli logo firmy, razítko a vizitku ve stejném stylu. To znamená, že připravili pevný základ pro image naší firmy. Rychlost a vstřícnost je neobvyklá, a jsme moc rád, že jsem oslovil právě Nova internet a.s.. Vřele doporučuji všem začínajícím podnikatelům, ale i firmám, které již jsou léta na trhu.

Lukáš Kašmír | 02.05.2014 13:32
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Zajímalo by mě, kolik redaktorů či přívrženců této společnosti napsalo uvedené příspěvky do diskuzního fora, že je tu mluveno v samých superlativech. My máme zcela opačnou zkušenost. Ale ať se napálí někdo významnější, kdo má na to, se dohadovat.

Ladislav Weiss | 18.05.2014 10:01
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Nova internet je spolehlivý partner pro všechny technické aspekty, programování a správu mého webu. Komunikativní a otevřený, mohu jen doporučit.

Anonym | 28.05.2014 14:54
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Sice ze začátku mi to moc nepřinášelo, ale do dvou měsíců jo. Takže vylej nalej jsem určitě spokojený a výdělečný. Jak jsem to tady četl, tak je asi fakt, že musí být období na danný produkt. Jinak pokud to šlape, jak má, tak je dobrá věc.

Bryčka | 12.06.2014 10:20
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Stačí uvažovat logicky. Na „free PR weby“ nikdo nechodí. Tedy přesněji, články tam zveřejněné nikdo nečte, protože jejich informační hodnota je mizivá. Proč by mělo mít vložení článku do webu, který nikdo nečte, nějaký smysl? Dá se říci, že tyto weby jsou jen katalogy s rozšířeným zápisem. Lepší efekt, než registrace textu s odkazy 100 „PR webů“ například přinese publikace skutečně hodnotného článku na některém z navštěvovaných portálů z oboru vašeho podnikání. Například jak nabízí Nova internet. Dle mé zkušenosti získáte nejen návštěvníky, ale především zákazníky a jako bonus skutečně hodnotný odkaz.

Ondřej Jurečka | 18.06.2014 08:43
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Já tedy nevím, ale já mám 4 zakázky týdně. Nechápu jak to funguje, ale funguje to, i když jsem tomu na začátku vůbec nevěřil :)

Slezák | 19.06.2014 14:42
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Využívám služby nova internet a jsem spokojený. Ve vyhledači jsem přeskočil konkurenci, mám více zakázek, zvýšil se finanční příjem. Určitě budu mít zájem o více magazínů.

Hájek | 20.06.2014 10:42
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Využívám články od nova internet už více než rok a zaznamenal jsem přibližně 30% zvýšení poptávek. Určitě je to mnohem efektivnější než třeba reklama v časopisech. Nemluvě o mnohem nižší ceně. Platím za jeden článek 490kč měsíčně, protože jsem si podepsal rámcovou smlouvu na pět let. Dnes by to bylo víc, ale i tak je to proti konkurenčním firmám mnohem levnější. Moje zkušenost je dobrá.

Michal | 07.07.2014 17:44
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti, internet pro zasedačku Potřebujeme internet do veřejné zasedací místnosti. Chceme úplně oddělit lidi kteří ji využijí. http://www.sprava-site.com/jak-poskytovat-internet-ve-verejnem-prostoru-hotely-restaurace-firmy-nemocnice-skoly-2178

Andrej | 26.01.2015 21:03
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Na Nově zase nic není...

Pepa | 24.02.2015 19:52
Re: Nova Internet a.s., Diskuze, Zkušenosti Já mam jen dobre zkušenosti ...

Peter | 07.01.2017 16:37
Dobrý den, ja mam špatnou zkušenost. Dali mi tam foto strojů které vůbec nevlastním. Smlouvu mi poslali PPL a nemněl jsem čas pořádně prostudovat, svém podpisem jsem se upsal no hrozní. Nepřineslo mi to ani kačku jen problémy a starosti. Jedině co udělali tak dali foto strojů které nevlastním a napsali článek. Vůbec problém smlouvu vypovědět a obnovuji dokola a chtějí zato peníze.


Přidat komentář