MIBO koloběžky

Koloběžky jsou oblíbené nejen u dětí, ale všech generací. Můžete se na nich prohánět na cyklostezkách, hřištích, parcích, silnicích. Užijte si na koloběžce nový zážitek, zkušenost. Zábava, která zároveň podpoří Vaše zdraví a zpevní postavu.

Koloběžky MIBO představují osvědčenou kvalitu výrobků tuzemského dodavatele. Tyto koloběžky užívají profesionální i rekreační sportovci u nás, ale i po celé Evropě.

Koloběžky MIBO se díky svým kvalitám i množství nabízených modelů řadí právem mezi přední Evropské výrobce sportovních potřeb. Chcete se dozvědět více o jedinečnosti a typech koloběžek MIBO? Pak čtěte určitě dál. Možná, po přečtení, zvážíte nákup koloběžky pro Vaše dítka, Vás, nebo celou rodinu. Můžete uspořádat rodinný závod. Uvidíte, že si s koloběžkami užijete spoustu zábavy.

Kolo má prakticky každý, ale koloběžku? Dopřejte si novou zkušenost. Vraťte se do dětství, kdy jste se proháněli na dopravním hřišti na koloběžce. A, že jsou koloběžky jen pro malé děti? Tomu již dávno není.

Koloběžka MIBO je skutečně koloběžka pro každého.

Důvody, proč jezdit na koloběžce

Dopravní prostředek, který vyžaduje jen minimální údržbu.

 • Koloběžka v podstatě nevyžaduje žádnou údržbu, a to z důvodu minima rotačních dílů a absencí převodů.
 • Koloběžka je skladná, lehká, snadno vleze do kufru auta, když si ji vezmete s sebou na dovolenou. Některé typy koloběžek jsou přímo skládací, u nich tedy není žádný problém vzít si ji s sebou kamkoli.
 • Koloběžka podpoří Vaše zdraví. Pokud hledáte druh sportu, který Vám odpomůže od nějakého toho kila navíc, pak koloběžka je dobrou volbou. Navíc výrazně šetří Vaše klouby, oproti například běhu. A pokud Vás například sem tam sužují bolesti zad, pak neváhejte a nastupte na koloběžku a vydejte se do parku, lesích. Již po pár jízdách se Vaše bolest významně sníží a vy kromě toho načerpáte novou energii a dodáte si v přírodě tolik důležitý životní optimismus.
 • Na koloběžce je možné jezdit od nejútlejšího věku až do věku seniorského.

Rozdělení koloběžek

Koloběžky pro děti a nejmenší - pro nejmenší děti ve věku dvou let jsou vhodná odstrkovala, jenž představují ideální volbu pro nácvik jízdních dovedností i udržení rovnováhy při jízdě. Poté po zvládnutí samostatné jízdy na odstrkovadle, mohou děti plynule přejít k jízdě na koloběžce a později i kole.

Koloběžky pro dospělé až do seniorského věku – jsou jedinečnou možností zdravého pohybu skutečně všechny generace. Koloběžka je pro mladší, ale i starší seniory tím nejlepším řešením.

Koloběžky pro trénink a vyžití ve volném čase – vydejte se s koloběžkou na dovolenou. Je-li Vaše rodina početná, ani zde není překážka. Kupte skládací koloběžky, které jednoduše složíte a vejdou se Vám do kufru auta. Chcete si zlepšit Vaši fyzičku? Pak je koloběžka tím pravým „vozítkem“ na dvou kolech, kdy musíte vynaložit svoji sílu, abyste se dostali na určité místo.

Druhy MIBO koloběžek

Koloběžky MIBO jsou vyráběny ve velkém množství variant. Jistě si vyberete přesně tu, která Vám bude vyhovovat. Navíc velké množství doplňků Vám umožní pořídit si koloběžku, o které jste dříve jen mohli snít.

 • Silniční koloběžky
 • Terénní koloběžky
 • Akrobatické koloběžky
 • Sjezdové koloběžky
 • Městské koloběžky
 • Skládací koloběžky
 • Univerzální koloběžky
 • Koloběžka trojkolka

Blíže k typům koloběžek MIBO

Ať se potřebujete „pouze“ dopravit z místa A na místo B, nebo chcete rychle prokličkovat městskými ulicemi, či si sjet sjezdovku, nebo zazávodit, jistě si vyberete z široké řady koloběžek. Posuďte sami.

Základní modely koloběžek

MIBO Basic – jedná se o základní model koloběžky, který je určený pro děti již od 3 let i začínající koloběžkáře, a to do výšky 160 cm. Koloběžka disponuje pevným ocelovým rámem, nezbytnou přední i zadní brzdou, ale také zvonkem, kterým upozorní malý koloběžkář na svoji přítomnost. Na koloběžku je poskytována záruka 3 let, na rám pak 5 let. Nosnost je u této koloběžky, oproti jiným modelům o něco menší 120 kg, protože zde není důvod být větší. Výrobce pamatoval na holčičky i kluky, protože je možné vybírat z barev červené a modré.

Městské modely koloběžek

MIBO Courage – představuje velmi pevný městský model koloběžky. Model je určený pro děti zhruba od pěti let,  ale i dospělé, s výškou postavy  do 190 cm. Koloběžka disponuje nosností 150 kg, je vybavena skutečně pevným ocelovým rámem Street, praktickým blatníkem, který ve městě oceníte a nezbytným zvonkem, který jistě při jízdě použijete. Co se týče barev, tak nebudete vědět, pro kterou se rozhodnout. Můžete vybírat z barev červené, temné černé, zelené, žluté, modré, chromové, oranžové, nebo světle modré.

MIBO Crazy Kid – neotřelý městský model koloběžky pro převoz dětí, který je určený pro dospělé do výšky postavy 200cm s košem a transportní sedačkou pro děti do 5let, či do 30kg. Koloběžka zaujme také děti, pro které je koloběžka určená, zhruba od sedmi let. Koloběžka disponuje pevným ocelovým rámem Max, nezbytnou přední a zadní brzdou, ocelovými řídítky, ale také praktickým zadním blatníkem a zvonkem. Koloběžka se může pochlubit nosností 150 kg a zárukou pěti let. Můžete také vybírat ze široké škály barev: červené, modré, zelené, žluté, oranžové, světle modré, chromové.

MIBO Gepard – velmi lehký městský model koloběžky. Koloběžka určená pro děti od 5 let i také začínající koloběžkáře do výšky 190cm. Koloběžka se může pochlubit pevným ocelovým rámem Norm, nezbytnou přední a zadní brzdou, gumovými madly, rohy, praktickým zadním blatníkem, který zachytí stříkající vodu z kaluže, odlétávající bahno. A co víc, koloběžka je vybavena i zvonkem. Nosnost koloběžky je 120 kg, poskytovaná záruka na koloběžku jsou tři roky. Ať už pořídíte koloběžku pro holčičku, nebo kluka, můžete vybrat z barev modré a červené.

MIBO Komfort – skládací městský model koloběžky. Koloběžka určená pro děti i dospělé, s výškou postavy od 110 do 180 cm. Vychytávka koloběžky je sklápěcí ocelový rám, díky kterému si můžete koloběžku snadno vzít s sebou na cesty, dovolenou, dobrodružné výpravy apod. Kromě ocelového rámu je koloběžka vybavena nezbytnou přední a zadní brzdou, ocelovými řídítky, gumovými madly a praktickým zvonkem. Záruka na koloběžku je poskytována na dobu tří let. Nosnost koloběžky je 120 kg. U tohoto typu modelu budete mít problém si vybrat, neboť Vám výrobce nabízí barvy koloběžek: černá, zelená, červená, oranžová, světle modrá, žlutá, chromová. Vybírejte podle Vašeho vkusu, oblíbenosti barvy. A pokud pořizujete koloběžku dítěti, tak jistě víte, jakou barvu má Vaše dítko zamilovanou.

Cestovní modely koloběžek

MIBO Crazy – velmi pevný cestovní model koloběžky, který je určený pro děti i dospělé od 7 let do výšky postavy 200 cm. Je vybavena ocelovými řídítky, rohy, zadním praktickým blatníkem a zvonkem, který oceníte při kličkování městských ulic a uliček. Výrobce pamatoval i na oblíbenost barev, a proto si můžete vybírat z barvy červené, černé, zelené, modré, žluté, oranžové, světle modré, či chromové.

MIBO Geroy – cestovní model koloběžky. Koloběžka, která je určená pro turistiku, velmi pohodlná a rychlá na cestě, s vysokou průchodností v lehkém terénu, pro jezdce s výškou postavy od 150 do 200cm.

MIBO Master – skládací cestovní model koloběžky, který je určený pro děti a dospělé od 7 let, s výškou postavy do 200 cm. Koloběžka disponuje skládacím ocelovým rámem Maxclap, nezbytnou přední a zadní brzdou, zadním, ale i předním blatníkem, čímž budete ochráněni před kapkami vody z kaluže, stříkajícím blátem. Nosnost koloběžky je 150 kg, záruka poskytovaná na koloběžku je pět let. Výrobce přichází s koloběžkou hned ve třech barvách: oranžové, černé, chromové. Určitě si vyberete tu svoji oblíbenou barvu.

MIBO Univers – skutečně univerzální cestovní koloběžka. Využijete pro veškeré druhy terénu díky penu vidlici se systémem LockOut, neboli uzamčení, ve všech bodech zdvihu.

Terénní modely koloběžek

MIBO Rex – terénní model pro středně těžký terén, jenž užijete pro sjezd po horských cestách, upravených letních sjezdovkách. Jestli hledáte koloběžku, se kterou se nebudete muset bát zajet na štěrkovou cestu, cestu plnou výmolů, vsaďte na tento model. Koloběžka se může pochlubit pevným, velmi stabilním ocelovým crosovým rámem a blatníkem, který zachytí stříkající bláto, vodu z kaluží apod. Koloběžku si můžete vybrat ze tří barev, chromové, žluté, černé. Záleží jen na Vašem vkusu, oblíbené barvě, nebo outfitu, který bude doplňovat Vaši jízdu.

MIBO Dextro – odolná terénní koloběžka pro velmi těžký terén. Koloběžka, jenž je určená pro letní sjíždění lyžařských středisek. Také jste obdivovali historická kola, která se pyšnila předním velkým kolem a zadním nepoměrně malým kolečkem a přitom se majitel kola na něm bravurně pohyboval? Již nemusíte jen obdivovat, ale naopak vyzkoušet si na vlastní kůži s touto koloběžkou, která je důmyslně vybavena předním kolem s větším průměrem, než je zadní kolečko, kdy přední má průměr 26 cm a zadní 20 cm. Aby se Vám dobře na koloběžce jelo a nemuseli jste se zaobírat každou nerovností terénu, je vybavena přední odpruženou vidlicí Duro-Triple.

Modely koloběžek určené pro závody

MIBO Racek – silniční závodní model koloběžky. Skutečně revoluční koncepce velmi rychlé silniční koloběžky, jenž je určená pro závodní koloběh i tzv. polykače kilometrů, tj. pro ty, kteří chtějí posílit svoji fyzičku. S touto koloběžkou, pokud se vydáte ven, rozhodně nezůstane žádný netečný pohled, a to již z důvodu, že koloběžka je neotřelá svoji konstrukcí s předním velkým kolem a zadním menším kolečkem. Posuďte sami, přední kolo má průměr 28 cm, zadní má průměr 18 cm, což je velký rozdíl. Že Vám to připomíná počátek jízdního kola? Máte obavy, že z koloběžky spadnete, vlivem nesouměrné velikosti kol? Zbytečné obavy, uvidíte, jak se Vám lehce a bezpečně pojede. Koloběžka disponuje lehkým ocelovým rámem, její maximální nosnost je 150 kg. Na koloběžku je poskytována záruka 5 let. Výrobce přichází u koloběžky hned s několika barvami u koloběžky, a to černé, červené, modré, zelené, chromové, světle modré, žluté, oranžové.

Freestyle modely koloběžek

MIBO Rival full – jedná se o freestyle silniční model koloběžky. Koloběžka je určená pro street jumping a akrobatické triky. Koloběžka, tak jako Rival plain, disponuje nosností 150 kg a i zde můžete vybírat z barev žluté, chromové, černé. O Vaše akrobatické triky se postará mimo jiné special freestyle rám Flop.

MIBO Rival plain – freestyle model pro akrobatické triky, ale také pro jumping ve skateparku. Abyste si mohli užívat Vašich akrobatických triků, je důmyslně vybavena special Freestyle rámem Flop. Nosnost koloběžky je 150 g. Máte možnost výběru barev z černé, chromové, žluté, takže nebude pro Vás problém sladit celkový outfit.

Turistické modely koloběžek

MIBO Turist – extrémně odolný turistický model koloběžky. Model určený pro běžnou jízdu i sjezd po zpevněném povrchu i velmi hrubé zacházení. To však neznamená, že byste s koloběžkou mohli „pohazovat“, je tím míněno například to, že se nemusíte vyhýbat každému kamínku, výmolu apod. Tak, jako jiné modely koloběžek, i na tuto je poskytována výrobcem záruka na rám 5 let. Koloběžka je vybavena také blatníky, které jistě oceníte při špatném počasí, nebo při jízdě namoklým, rozbahněným terénem, kdy blatníky zachytí do určité míry stříkající bahno apod.

Další, neotřelé modely koloběžek

MIBO Monto – jedinečná servisní průmyslová trojkolka. Model určený pro servisní i maloobjemovou přepravu materiálu ve výrobních halách, obchodních center.

MIBO Mibob – sjezdový model na lyžích, který má nosnost až do 150 kg. V podstatě se jedná o sněhoběžku, která je vybavena rámem Cold, řízením A-head, odpruženou přední vidlicí, kterou oceníte při svém sjezdu a lyží altern. head. Tento typ koloběžky, si můžete vzít s sebou na hory a pokusit se sjet i nějaký ten větší kopeček.

MIBO Express – univerzální model koloběžky. Koloběžka určená pro kombinované povrch, rychlý i pohodlný na cestě. Oceníte dobrou průchodnost v lehkém terénu. Koloběžka určená pro jezdce s výškou postavy zhruba od 130 do 200 cm.

Proč si pořídit koloběžku MIBO

 • Současný trh nabízí nepřeberné množství koloběžek, ovšem koloběžky MIBO, jako jedny z mála, mohou nabídnout skutečně kvalitní i prověřené produkty.
 • Bude Vám poskytnuta prodloužená záruka 5 let na zlomení rámu.
 • Získáte kvalitu i zázemí tuzemského výrobce koloběžek.
 • Můžete se spolehnout na značkové komponenty světových výrobců, používaných na koloběžky MIBO.
 • Koloběžky MIBO nabízí širokou modelovou řadu - koloběžky pro děti, pro dospělé, silniční, turistické, skládací, koloběžky pro downhill, freestyl a mushing, koloběžky univerzální a nákladní trojkolky pro průmysl.
 • Koloběžka MIBO s atestem české státní zkušebny, jejichž plnění je dokladováno protokolem č.30–0207/2000, splňuje normy: ČSN EN 71-1; ČSN EN 71-3; ČSN ISO 42-10.

Koloběžky MIBO mají již stovky spokojených zákazníků. Rozšíříte jejich řady?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18361 (novesluzby.cz#22104)


Přidat komentář