Luxusní spodní prádlo, druhy, trendy

Aby bylo spodní prádlo sexy, musí nejprve perfektně sedět. Pak musíte zvolit vhodný střih, barvu i materiál a náhle je tu dokonalost sama. Tak budete okouzlující, sebevědomá a krásná jedna dvě.

Význam nošení spodního prádla

Spodní prádlo jednak chrání důležité orgány, formuje tělo, ale také může být, lépe řečeno, mělo by být vábné, aby vzbudilo zájem vaší drahé polovičky o vás.

Spodní prádlo jako takové však nesmí nikde nepříjemně tlačit, škrtit, způsobovat svědění. Také by mělo dobře sedět a na správných místech. Tzv. podprsenka před lopatkami není dobrá a ani nevypadá hezky.

Ani různobarevné prádlo, ze kterého trčí jednotlivé kousky malých gumiček a nití nikoho nejspíš nenadchne. Takže pokud i ten kdysi nejlepší kousek vašeho šatníku, dnes již nejeví známky toho nejlepšího, vlivem nošení a praní, jednoduše ho vyhoďte. Svoji funkci již splnil a tak to prostě chodí. Navíc, pokud je prádlo skutečně vytahané, může vám jedině uškodit. Prádlo se špatným tvarem také dává tělu nesprávný tvar, a proto snadno můžete přijít o své dokonalé křivky.

Spodní prádlo vždy čisté, padnoucí a neroztrhané.

A pokud se nemůžete vzdát své nejoblíbenější podprsenky a říkáte si, že ji budete nosit  „na doma“ apod., uvědomte si, že kdykoli může přijít doba, kdy budete nuceni se svléct a jistě vám sebevědomí mnohonásobně spadne, jestliže budete mít na sobě ne zrovna vábné prádlo.

Což však neznamená, že byste měl/a vždy nosit dokonalé krajky, zakrývající vše jen tak tak. Naopak, v prádle se musíte líbit především sami sobě. To zaručí přirozené sebevědomí a umění nosit spodní prádlo.

Druhy spodního prádla

Spodní prádlo nosí všichni. Proto je můžeme rozdělit na pánské, dámské a dětské.

Pánské spodní prádlo

V dnešní době mají i pánové možnost velkého výběru spodního prádla v obchodech. Pánové vybírají převážně podle pohodlnosti nošení, na co jsou nejvíce zvyklí.

Boxerky

V současné době nejoblíbenější druh pánského spodního prádla. Důvodem je jednak příjemný materiál, který se nějak nestahuje, neroluje a perfektně sedí.

Trenýrky

Doba, kdy se nosily tzv. dědečkovské krátké škrobené trenýrky, které připomínaly sukni s nevkusným vzorem, jsou pryč. Dnešní pánské trenýrky jsou delší a vyráběny z několika druhů materiálů. Klasickou bavlnu doplňují různé umělotiny a poloumělotiny a velice oblíbený je satén. A ten když je doplněn líbivým vzorem v podobě hezkých sexy obrázků, je na každém muži obdivuhodný.

Slipy

Především střední generace stále obdivuje tradiční slipy. I když byly kdysi slipy, jako přechod od dědečkovských trenýrek, velice oblíbené, dnešní trend jim nelahodí. Muži co raději "vše při sobě" našli zalíbení v boxerkách, volnější typy zas trenýrky. Slipům také nenahrává fakt, že jsou dle odborníků nezdravým prádlem. Je to tím, že sdružují pohlavní orgány muže v malém prostoru, čím se vytváří vyšší teplo, než by bylo zdrávo a trpí tím zejména spermie, které odumírají mnohem rychleji.

Slipům prostě odzvonilo.

Tanga

I když je najdeme především v šatníku striptérů, či jiných exhibionistů, nesmí se na ně zapomínat. Mužům je často opatřují jejich partnerky nebo kamarádky jako žertovní dárek a také proto nabídka na trhu tak vypadá - mimo klasické tvary a barvy černé, červené nebo modré jsou k sehnání také** veselé motivy** jako části uniforem, zvířat apod.

Dámské tílko

Muži ho většinou nenosí, avšak i tak je součástí mužského spodního prádla. Někteří výrobci vyrábí komplety, tedy tílko a boxery společně se stejným motivem.

Důvod, proč by muži měli tílko nosit je především proto, aby si příliš nezapotili košili a vůbec, aby tílko alespoň částečně pohltilo nepříjemný pot.

Dámské spodní prádlo

Druhů dámského spodního prádla je mraky. Vybírat lze z oblíbeného druhu, tvaru, střihu, materiálů anebo barev.

Podprsenka

Milé dámy, správná podprsenka musí nejen dobře vypadat, ale také perfektně sedět. To je totiž základ toho, že v prádle budete vypadat dobře. A nemusí být vůbec protkáno černo-červenými krajkami. I jednoduchá bílá podprsenka může zaručit vábnou podívanou pro vašeho partnera, samozřejmě pokud dobře sedí. To stejné platí naopak - co na tom, že máte luxusní erotické prádlo, když vám nesedí, pořád někde něco trčí, nebo je obsah podprsenky poloprázdný.

Totální fiasko jsou pak seprané, vytahané a zažmolkované podprsenky. S těma ihned do koše.

Košilka

Nosily jsme ji jako malá děvčátka, a některé ji nosíme i teď. Dámská košilka má tu skvělou vlastnost, že za ni můžeme schovat nepříliš dokonalé bříško. Navíc se nyní nevyrábí pouze bílé bavlněné klasiky, ale i krásné, barevné a krajkové titěrnosti, které mohou zájem vašeho muže o vás ještě zvýšit.

Košilka je také dobrá na spaní, zejména pro ty, kterým bývá v noci horko.

Korzet

Od košilky ke korzetu. Co si budeme namlouvat - korzety jsou a budou hlavně pro muže. Lépe řečeno pro oko muže. Pokud si nějaká žena korzet pořídí, kupuje to s největší pravděpodobností pro vzrušení svého partnera.

Ani zde však nezapomínejte, že musí perfektně sedět a musíte se v něm cítit dobře. Pokud si korzet v prodejně z nějakého důvodu nebudete zkoušet, kupte raději ten ta šněrování, ať můžete dorovnat případné nedostatky.

Podvazkový pás, podvazky

Říkáte si, že se Vás to netýká, že nebudete nikomu dělat lacinou holku? Ale no tak, většina mužů po punčocháčích zavěšených na podvazkovém pásu a podvazcích touží. A pokud už jim nepropadla, určitě by si alespoň jednou přála vás v nich vidět. Takže co tak svého partnera překvapit.

Na trhu jsou snad všechny možné barvy, i když samozřejmě převládá klasika – černá, bílá, případně červená.

Kalhotky

Pokud si vybíráte kalhotky podle toho, abyste se zavděčila mužům, není to úplně to pravé. Protože ne každý chlap obdivuje to, co jiný. Jeden dává přednost titěrným tangům, jiný preferuje krajkové kalhotky s nohavičkami a další klasický střih. Nejdůležitější však je, aby žena v kalhotkách dobře vypadala a tak se i cítila.

Pokud si myslíte, že celulitidu na zadečku skryjete tak, že si dáte klasické kalhotky, ani tak nemusíte mít vyhráno. Okraje se mohou zařezávat a to nemusí být zrovna příjemný pohled na vaše, i tak dokonalé pozadí.

Takže nepsané pravidlo při koupi kalhotek zní – raději větší, než menší.

I když úplně plandavé nejsou také nic k pokoukání.

Druhy kalhotek

pro přehled je nutné uvést všechny možné druhy dámských kalhotek

  • klasické – ty si snad každý umí představit. Zakrývají vše potřebné a větší část zadečku. Jsou většinou pohodlné, ale jelikož se vyrábějí nejčastěji pouze z bavlny, nejsou nijak sexy
  • klasické vykrojené – neboli mezník mezi klasikou a tangama. Tyto kalhotky už jsou i sexy a na výrobu se používají i lesklé, pevné materiály, či krajky
  • tanga – první tanga vzbuzovala pohoršení, dnes jsou běžné, co více, dle nezávislých průzkumů je nosí velká skupina žen. Je však pravdou, že i zde jsou tanga pouze skupina, která zahrnuje několik dalších druhů, jako jsou masivní tanga, klasická, přes malé až k úplným nitkám.

Jsou i takové, které mají rozkrok nebo se v rozkroku rozepínají.

Určitě jsou vhodné pod průsvitné či bílé oděvy.

  • Kalhotky s nohavičkami – dá se říct, že jsou to nejmladší kalhotky. Vyrábějí se také z široké škály materiálů, barev a i veselými motivy. Nejvíce sluší velice štíhlým ženám a dívkám se sportovní až chlapeckou postavou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18385 (novesluzby.cz#22288)


Diskuze a zkušenosti

Ivan | 29.04.2013 12:26
Re: Luxusní spodní prádlo, druhy, trendy Nevim jak ženy, ale já preferuji pánské trenýrky. Přijde mi to jak pohodlné, tak stylové :) A tip? mám doma značku El.Ka. U boxerek mi sedí například Calvin Klein

anife | 03.09.2013 10:25
Re: Luxusní spodní prádlo, druhy, trendy Osobně si nemůžu vynachválit spodním prádlo od Victoria secret. Výborně sedí, nikde netlačí a navíc dělá hezká prsa. Vím, že v ČR je problém se sehnáním této značky, ale objevila jsem internetový obchod chickie.cz a vřele doporučuji. Rychlé dodání, dobrá cena a s případnou výměnou velikosti žádný problém.


Přidat komentář