Levné Clip in vlasy

Toužíte po krásných dlouhých vlasech, ale nechcete své přírodní vlasy zatěžovat běžnou metodou prodloužení, kterou nabízí v kadeřnických salonech? Velice jednoduchou a také cenově dostupnou možností jsou clip in vlasy.

Která žena si nezakládá na svých vlasech? Spousta z nás věnuje poměrně mnoho času péči a úpravě vlasů. Také spousta z nás touží po dlouhých vlasech. Růst vlasů do vámi požadované délky může trvat spoustu let, ale existuje velice jednoduchá metoda, jak své vlasy prodloužit během chvilky a nebudete muset navštívit kadeřnické studio. Mluvíme tady o clip in vlasech.

Co jsou clip in vlasy

Prodloužení vlasů pomocí clip in vlasů je nenáročná metoda, která v žádném případě nezatěžuje vaše přírodní vlasy. Clip in vlasy neničí kořínky a vlasy netřepí. Clip in vlasy si představte jako pramínky vlasů, které jsou přišity vedle sebe a uchyceny na clip in sponce. Sponky jsou opatřeny protiskluzovým proužkem, který zabrání padání sponky z vlasů. Clip in vlasy tak jednoduše připnete pod vlasy přírodní a váš účes se ihned prodlouží o několik centimetrů. Vlasy tak můžete mít dlouhé kdykoliv se vám zachce. Výhodou tohoto prodloužení vlasů je také jejich cenová dostupnost.

Kde nakupovat clip in vlasy

Clip in vlasy jsou k dostání v mnoha internetových obchodech. Jenže, jak si vybrat správnou délku těchto vlasů? Clip in vlasy se prodávají v různých velikostech. Pro představu vám postačí ustřihnout si provázek požadované délky a přiložit jej k uchu, takto se můžete rozhodnout, jaká délka vlasů pro vás bude ideální.

Vybírat můžete dále podle hmotnosti vlasů. Tak např. když budete chtít střední prodloužení, budete potřebovat přibližně 150 až 200 g clip in vlasů. Když jsou vaše vlasy méně husté, budete potřebovat přibližně 100 – 150 g vlasů.

Levné Clip in vlasy zde. www.clip-in-levne.cz

**Clip in levně Ostrava
**

Máte-li vybranou délku vlasů a jejich hmotnost, je důležité také vybrat správnou barvu vlasů. Clip in vlasy se prodávají v mnoha různých odstínech. Vybrat si můžete např. pro oživení vašich vlasů zajímavé odstíny v barvě červené, modré, zelené, růžové a podobně. Samozřejmě nejvíce oblíbení jsou odstíny přírodní jako platinová blond, beach blond, čokoládová hnědá, černá, přírodně černá nebo tmavě hnědá.

Jak pečovat o clip in vlasy

K tomu, aby vaše clip in vlasy zůstali co nejdéle hezké, je nutné o ně pečovat. Vlasy umývejte malým množstvím šampónu. Clip in vlasy nikdy nečesejte mokré, mohly byste je takto poškodit. Mokré clip in vlasy nechte proschnout a poté je rozčesejte. Clip in vlasy je vhodné rozčesávat pomocí přírodního jemného kartáče.

Jaký je původ clip in vlasů

Na trhu můžete zakoupit clip in vlasy různého původu. Prodávají se např. clip in vlasy z Asie nebo Evropy. Kvalitní clip in vlasy mají vždy uvedeny svůj původ. Za nejkvalitnější se považují vlasy evropské, což se také projeví na jejich ceně. Na trhu je jich také méně.

Více informací o clip in vlasech a ukázku klip in vlasů, naleznete přímo zde. www.clip-in-levne.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18446 (novesluzby.cz#23986)


Diskuze a zkušenosti

Naďa | 17.09.2012 12:41
Re: Levné Clip in vlasy Koupila jsem si zde vlasy a musím říct, že vřele doporučuji. Jsou kvalitní, majitelka eshopu se o mě starala a informovala mě o každém postupu objednávky :-) děkuji za skvělý přístup Vlasy jsou opravdu kvalitní :-) děkuji


Přidat komentář