Kvalitní elektronická cigareta nákup online - kamenná prodejna Teplice

Kouření je vysoce rozšířená závislost, která se jen velmi těžko odnaučuje. Existuje celá řada náhražek a pomůcek, které pomáhají s odnaučením kouření, nebo alespoň se snížením počtu vykouřených cigaret.

Proč je kouření tak škodlivé?

Že je kouření škodlivé, vyvolává nemoci a také zabíjí, ví již děti ve škole. Vlastně slyší to již děti předškolního věku. Přesto se najdou děti, které kouří již na prvním stupni školní docházky a je jich stále více. Nikdo z nich si neuvědomuje, že cigareta nejen že jim nepomůže být větší, ale že v budoucnu je bude velmi omezovat. Zdravotně i společensky. Teprve v dospělosti si mnozí mladí kuřáci uvědomují, jak moc jim kouření vadí. Pak začnou hledat možnosti jak přestat kouřit. Jenže ono to není až tak jednoduché. Určitou pomocí a také berličkou je elektronická cigareta.

 

Horší než nikotin

Spousta lidí je přesvědčena, že** kouření** škodí nejvíce nikotin. To však zdaleka není pravdou. Mnohem škodlivější je dehet a další čtyři tisíce škodlivých látek, které jsou ve velké většině karcinogenní.

Co vlastně kouříte u klasické cigarety?

Samozřejmě je tu nikotin, který má i mnohé pozitivní vlastnosti. Ty však zcela předčí negativní vlastnosti látek jako je toluen, kadmium, arsen, formaldehyd, oxid dusíku, oxid siřičitý, amoniak a mnoho dalších stejně i více škodlivých látek. Přesto si zde nastíníme některé pozitivní vlastnosti nikotinu. Nikotin je vlastně extrakt, který se získává z listů tabáku. Je bezbarvý a při kouření se velmi rychle uvolňuje a přes plicní sklípky se vstřebává do krve a dále se dostává až do mozku. Tento postup probíhá velmi rychle. To znamená, že do mozku se dostane už za deset vteřin od prvního potáhnutí. Na organismus působí především stimulačně. Zvyšuje aktivitu většiny orgánů, produkci slin, trávicích šťáv i potu. Zrychluje srdeční tep, aktivitu trávicího ústrojí, činnost hladké svaloviny a také zvyšuje krevní tlak.

Všechny tyto jeho vlastnosti mají za následek lepší pocit po vykouření cigarety. Tak vlastně vzniká na cigaretu** návyk**. Vykouřená cigareta uklidní, povzbudí, zažene špatnou náladu, později automaticky doplní sklenku vína či šálek kávy. Pak již jde o návyk, který nemá nic společného s povzbuzením. Mnohem více vede ke zdravotním problémům, k problémům s dechem, se srdcem, se zažíváním, překyselením organizmu a samozřejmě také k rakovinovému bujení.

Elektronická cigareta

Měla by být náhražkou cigarety klasické. Ovšem ne vždy je tomu tak. Také elektronické cigarety se liší podle výrobce. Koupíte-li si tuto cigaretu beze jména někde na tržišti či v levném tabáku, pak nečekejte zázraky. Nejspíše se nakonec pořádně naštvete a z dobrého úmyslu nic nezbude. Budete dál vesele kouřit klasické cigarety. Navíc levné bezejmenné elektronické cigarety také obsahují rakovinotvorné látky. Jen jiné než klasická cigareta. Proto pokud se rozhodnete pro sebe a své zdraví něco udělat, a víte, že s kouřením prostě nedokážete přestat, tak vybírejte pečlivě a zvolte si kvalitní elektronickou cigaretu v obchodě, ať již internetovém nebo kamenném, kde vám vše vysvětlí a také vám nabídnou kompletní servis. Klidně to může být elektronická cigareta s názvem eGo.

Co je vlastně elektronická cigareta?

Jde o vynález, který byl patentován v roce 2006 v Číně. Elektronická cigareta dokáže plně nahradit tabákové cigarety, dokonce i u dlouholetých velmi silných kuřáků kouřících až 30 cigaret denně, případně i více. Elektronická cigareta dodává potřebný nikotin formou viditelné nikotinové páry, která sice vypadá jako kouř a také se úplně stejně vdechuje, ale není cítit tabákovým kouřem a také neobsahuje rakovinotvorný dehet a další škodlivé látky a jedy. Elektronická cigareta vypadá jako klasická a tak si s ní můžete pohrávat v ruce a v ústech, můžete ji mít za uchem nebo si ji zapálit vždy, když na ni budete mít chuť. Zkrátka, elektronická cigareta nemění vaše návyky, ale obsah cigarety a tedy to, co kouříte. Právě návyk je pro řadu kuřáků důležitější než cokoli jiného.

Jak elektronická cigareta funguje?

Elektronická cigareta nehoří, ani nevytváří klasický cigaretový kouř. Z elektronické cigarety se při potažení vypařuje čistá nikotinová pára, kterou nasajete do plic, tak jako u klasické cigarety. Jádrem elektronické cigarety je atomizér, neboli vypařovací komora, na kterou je z jedné strany našroubována baterie a z druhé strany je vložena nikotinová odpařovací kapsle. Tato nikotinová náplň se při každém potáhnutí vypařuje a vytváří viditelný oblak podobný kouři.

Výhody elektronické cigarety

Jedinou zdraví škodlivou látkou, kterou budete dávat svému tělu je** čistý nikotin**. Ostatní látky jako je dehet ani další škodlivé látky již kouřit nebudete. Zbavíte se nepříjemného zápachu z cigarety. A protože** elektronická cigareta** vlastně nehoří, nebudete potřebovat zapalovače ani sirky. Můžete si vybrat různé typy náplní a postupně nenásilně snižovat množství kouřeného nikotinu. V neposlední řadě ušetříte také peníze.

Elektronická cigareta a vzhled

K výhodám elektronické cigarety patří i postupné zlepšení vašeho vzhledu. Od klasické cigarety máte zažloutlé prsty, zuby, povadlou tvář, horší stav vlasů. To vše postupem času mizí.

Náplně do elektronické cigarety

Velkou výhodou elektronické cigarety je to, že si můžete vybrat, kolik nikotinu chcete kouřit. Je dokonce možné používat náplň bez nikotinu. To dává kuřákům šanci postupně se zbavovat závislosti na nikotinu. Náplň je na jedno použití a 10 ml vydrží zhruba jako 140 cigaret a 30 ml třikrát víc. Může mít různé příchutě, například ovocnou nebo mentolovou.

Baterie pro elektronickou cigaretu

Elektrická cigareta potřebuje mít pro svou funkčnost speciální baterii a speciální nabíječku, které nelze nijak nahradit. USB nabíječka jde dobít v každém počítači. Samotná životnost baterie je až 200 nabití.

Elektronická cigareta a kouření

K dalším výhodám těchto cigaret patří kouření i v místech, kam klasické cigarety nepatří. Ovšem pokud chcete s kouřením skoncovat, tak je lépe zákaz dodržovat, jakoby šlo o klasickou cigaretu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18435 (novesluzby.cz#23614)


Přidat komentář