Kvalitní a levné vlasy clip in

Během několika minut můžete mít dlouhé a husté vlasy díky metodě Clip-in! Metoda Clip-in je šetrná a nepoškozuje Vaše vlasy a navíc je metoda Clip-in cenově dostupná každému!

Kvalita vlasů

Všechny sady vlasů jsou stejné hustoty a to minimálně 120 g, ale gramáž se může pohybovat od 120 g až po 135 g. Pro zachování zdravého vzhledu je nutné dodržovat správnou údržbu a postupovat dle přiloženého návodu, který dostanete spolu s vlasy. Vlasy mají různou délku, barvu a hlavně jsou 100% lidské. Nemějte obavy, že netrefíte přesný odstín, protože vlasy můžete barvit (doporučujeme spíš ztmavovat, než zesvětlovat), česat, umývat, chovají se opravdu stejně jako skutečné. Úžasné na tom všem je, že si sama v pohodlí domova prodloužíte vlasy během pěti minut, aniž byste musela trávit několik hodin v kadeřnickém salonu.

Také cena je naprosto bezkonkurenční a může si je tak dovolit snad naprosto každý, ceny jsou opravdu velmi přijatelné. A také nemusíte pravidelně docházet do svého kadeřnického salonu, aby Vám prodloužené vlasy byly zase posunuty při růstu Vašich pravých vlasů. Také jsou naprosto k nerozeznání od Vašich vlasů a docílíte bezpečného způsobu, kterým lze pravým vlasům dodat vytouženou délku, barvu či objem.

Kvalitní a levné vlasy clip in naleznete zde. www.clip-in-levne.cz

Rady pro údržbu

 • Vlasy umývejte vlasovým šamponem, ošetřete kondicionérem
 • Jemně je vysušte ručníkem a nechte je volně uschnout
 • Vlasy česejte kartáčem z přírodních vláken – normální kartáče mohou vlasy vyškubat
 • Barvení vlasů – doporučujeme vlasy ztmavovat a postupovat dle přiloženého návodu
 • Prameny lze zastřihnout nebo zkrátit pomocí efilačních nůžek nebo břitvy
 • Na spaní se doporučuje prameny sundat, aby se zbytečně necuchaly

Barevná škála vlasů

 1. Beach blond
 2. Šampaňská blond
 3. Tmavě hnědé vlasy
 4. Čokoládově hnědé vlasy
 5. Přírodně hnědé vlasy
 6. Černé vlasy
 7. Přírodně černé vlasy
 8. Zlato hnědé vlasy
 9. Melíry v různých odstínech
 10. Syntetické prameny v pastelových barvách

Aplikace clip in

Palci na rukou nebo ostrou hranou tupírovacího hřebene udělejte pěšinku na tylní části hlavy. Řiďte se tvarem hlavy. Jeďte prsty směrem od uší k temeni, dokud se nesetkají uprostřed hlavy. Výsledkem je pěšinka ve tvaru písmene U. Horní vlasy sepněte sponkou na vrcholu hlavy.

Čistá pěšinka je důležitá. Za prvé, není příjemné, když se vlasy chytí do spon. Za druhé, není to bezpečné. Je to dáno tím, že překřížené vlasy mohou být vytrhnuty, kdykoliv na vlasy bude vyvíjen nějaký tlak. Tlakem je myšleno jakýkoliv tah na vlasy, který se může přihodit například, když se opřete o sedačku v autě. Na zadní část hlavy používáme široké pasy se třemi sponami. Otevřete spony na pásu. Abyste otevřela sponu, dejte ukazováky za sponu a palce na sponu. Pak jednoduše zatlačte proti sobě a spona se otevře. Abyste zavřela sponu, vyviňte na ni malý tlak a ona se zavře.

Vzadu, začněte prostřední sponou. Chyťte do ní vlasy - pod vytvořenou pěšinkou a zaklapněte ji. Poté, co je hotová prostřední spona, připněte zbylé dvě.

Je velmi důležité, abyste umístila spony na vlasy pod pěšinkou. Je to přirozený směr, kterým vlasy rostou.

Sebrané vlasy na vrcholu hlavy dejte dolů a udělejte novou pěšinku zhruba 1-2 cm nad první pěšinkou. Připevněte nejširší pas podle stejného postupu, který je popsán výše.

Nad ucho připněte tenčí pás o dvou sponkách a na úrovní spánku nejtenčí pás s jednou sponkou.

Při odepínání jemně tlačte na sponu, dokud neuvolní vlasy. Pak opatrně odstraňte pěšinku tak, abyste nevyškubla vlasy. Navrhuje se, aby se poloha pěšinky měnila po každých dvou nošeních. Spony tak budou v jiné oblasti a nebudou tolik tlačit na vlasy.

Jak o clip-in pečovat

Jak pečovat o příčesky? Šampónem by se příčesek měl mýt pouze po každých čtyřech až pěti nošeních. Předtím, než ho budete mýt jej jemně, ale důkladně rozčesejte hřebenem s širokými zuby. Myjte vlasy pod mírným proudem vody a držte clip in vlasy za sponu, aby vody mohla téci po vlasech a ty se nezacuchali. Používejte vlažnou vodu s hydratačním šampónem. Vlasy nedrhněte a nemotejte. Jemně vymačkejte šampón z vlasů směrem od spon ke konci.

Důkladně vypláchněte, vymačkejte zbývající vodu a jemně osušte do sucha ručníkem. Vlasy ručníkem nedrhněte a nechte uschnout, nefénujte je. Po uschnutí jemně rozčesejte příčesek hřebenem s širokými zuby. Netahejte příliš silně. Nečešte příčesek, dokud je mokrý.

Kvalitní a levné vlasy clip in naleznete zde. www.clip-in-levne.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18373 (novesluzby.cz#22195)


Přidat komentář