Kde koupit barevné holínky, cena, výběr

K jarnímu a podzimnímu období neodmyslitelně patří deštivo a ponuré počasí. Celý den šlapete do louží a bláta. Boty a nohavice máte promáčené. Ale pokud si obujete stylové barevné holínky, máte nohy hezky v suchu.

Holínky jsou speciální druh ochranné obuvi, která je primárně určena k ochraně před vodou a bahnem. Jsou tvořeny botou, která má prodlouženou ochranou část až pod kolena, či v některých speciálních případech (rybářské holínky) jsou až do pasu. Ochrana je tvořena gumovou vrstvou, která se nachází na povrchu bot a jež má zamezit pronikání vody a dalších látek.

Holínky byly popularizovány hlavně Arthurem Wellesleyem v 19. století, ale jejich historie sahá až do 18. století.

**
**

**
**

Odkud jsou barevné holínky?

Kde se vzaly moderní barevné dámské holínky, které se nebudete stydět si vzít do města? S tímto nápadem přišla britská módní společnost Evercreatures. V roce 2004 objevily Emily a Hanah mezeru v nabídce na trhu a nechaly si veselé a občas trošku ulítlé holínky patentovat. Proč by měla být na trhu mizivá nabídka zrovna holínek, zvlášť když jde o boty, které jsou praktické a spolehlivě nás ochrání před nepřízní počasí? A proč by tyto boty dlouho sloužící jen jako pracovní obuv, nemohl někdo vylepšit a udělat z nich módní hit, který bude slušivý a praktický zároveň?

Díky této společnosti máme na trhu holínky, které si ženy v Evropě už oblíbily a jistě se zalíbí i dámám u nás. Jistě nepohrdnete obuví, která je praktická, ale zároveň také elegantní, veselá, ztřeštěná… To už záleží jen na vás, které konkrétní barevné holínky si oblíbíte.

 

 

Jak si vybrat holínky?

Ne do každého počasí se hodí střevíčky či jiné boty, které nejsou odolné proti dešti, blátu atd. Občas jsou plískanice a prší. Co si obout v takovém počasí? Mnohé společnosti vyrábějící boty si snad ani neuvědomují, že ne vždy je zrovna ideálním počasí pro boty, které se snadno promočí. Pro jaké boty se rozhodnout, abyste nemusela řešit tento problém? Na trhu nyní jsou moderní barevné dámské holínky.

Barevné dámské holínky jsou moderní, hezky vypadají, můžete si je vybrat ze široké nabídky a ženy navíc ocení jejich praktičnost. Nebolí z nich nohy, uchrání Vás i před velkými plískanicemi a jejich údržba je rychlá a jednoduchá.

Dámské barevné holinky jsou novou módou všech aktivních lidí. Po celé Evropě začínají lidé chodit s pestrobarevnými holinkami nejen do přírody, ale také do města. Barevné holinky upoutají pozornost kolemjdoucích.

Bojíte se pocení bot a nezdravé obuvi? Prohlédněte si dámské holinky, u nichž byl při výrobě použit moderní lehký materiál, který vaši nohu nepoškozuje. Obuv je příjemná. Na těchto stránkách se dozvíte spoustu informací o novém trendu blížícímu se do Čech.

 

 

Kdo je vyrábí barevné holínky?**

**

Chtěli byste si takovéto boty koupit? Zajímá Vás, kdo je vyrábí? Jedny z nejkvalitnějších holínek jsou od společnosti Kamik, která vyrábí jedny z nejlepších holínek vůbec. Každou sezónu navrhuje nové modely holínek, aby se lidé se stejnou obuví nepotkávali. Lehká obuv je vyrobena z recyklovaného plastu, všechny továrny této společnosti se nachází v Kanadě, kde se i navrhují. Bota tedy není vyrobená v Číně. Je** velice odolná vůči odření barvy**.

V zahraničí výrobou barevných dámských holínek proslulo několik společností. Jedná se například o společnost** Jileon** z Velké Británie. Další společností vyrábějící barevné holínky je společnost Evercreatures z Velké Británie, která je na trhu asi nejdéle. Nabízí širokou škálu vzhledů holínek. Poslední dobou se však potýká s problémy s dostupností.

Ostatní výrobci jsou: Hunter, Rockfish, Animal, Tayberry a jiné.

Kde lze koupit módní barevné holínky?

Půjdete-li do kamenného obchodu v České republice, brzy zjistíte, že to stále ještě není s nabídkou holínek slavné. Výběr je malý a koupíte-li si nakonec nějaké holínky, tak jedině na práci či tam, kde vás nikdo neuvidí. To je velká škoda, zvláště když na trhu jsou krásně a designově originální holínky, kterými se můžete pochlubit.

Obrátit se můžete spíše na internetové obchody, ve kterých najdete širokou škálu nejrůznějších holínek pro dámy. Jistě vám některé padnou do oka. Na internetu je široká nabídka těchto barevných holínek a dokonce zde snadno narazíte také na různé akce a slevy.

 

Holínky jsou velmi praktické

Barevné dámské holínky? Pořád se vám to nějak nezdá? Jde o produkt, který je u nás horkou novinkou, ale v Evropě mají velký ohlas a stále více žen si je pořizuje. Nejenže jsou nyní tyto boty v módě a dobře vypadají, ale mají také mnoho praktických výhod.

Holínky oceníte především v plískanicích. A že jich během roku bývá hodně! Představte si to. Venku je zataženo, olovnaté nebe, všechno vypadá tak nějak nevesele, do toho prší či alespoň mrholí a všude kolem je bláto. A vy si do tohoto počasí vyjdete v barevných dámských holínkách, které žádné mokro nepropustí a navíc vám ještě zvednou náladu svými veselými barvami s různými motivy. Po celou dobu budou Vaše nohy v pohodlí a hlavně v suchu a teple. Po příchodu domů stačí botky jen opláchnout vodou a jsou zase krásně čisté.

Ceny barevných holínek Kamík

Barevné holínky si můžete pořídit již od 1 500,-Kč. Může se Vám to zdát za holínky příliš. Pokud si je však koupíte zjistíte, že vzhledem ke kvalitě a pohodlnosti nošení je cena zcela zanedbatelná. A pokud narazíte na holínky třeba v akci či po slevě, můžete je pořídit také o pár set korun levněji.

 

 

Pohodlná a veselá obuv, to jsou barevné holínky

Není nad hezkou, veselou, ale zároveň pohodlnou módu. Dávno už neplatí to, že pro krásu se musí trpět. S barevnými dámskými holínkami rozhodně nebudete. Nečekají na Vás žádné podpatky, žádné tlačící špičky bot, jen pohodlí, sucho a teplo.

Rozmanité barvy působí také dobře na naší psychiku. Některé zatažené podzimní dny Vám na náladě moc nepřidají. V tomto případě si obujte barevné dámské holinky a hurá ven.

Nabídka barevných dámských holínek je široká a jistě si vybere každá žena. Záleží pouze na Vás, zda chcete nějaké ulítlé holinky s rozmanitými barvami nebo celé laděné do jedné barvy. Ať už si vyberete jakékoliv věřte, že budete velmi spokojeni. Všechny barevné dámské holínky jsou na hony vzdálené klasickému a všednímu designu holínek, které jsme znali doposud.

 

 

Holínky jsou už na trhu dávno, ale dnes nemusí jít jen o nudnou pracovní obuv. Objevte kouzlo a všechny výhody rozmanitých** barevných dámských holínek**. Připravte se na novou sezónu. Začíná revoluce ve světě holínek. Nechte se také strhnout a poběžte si také jedny pořídit, abyste nebyli pozadu.

Věřte, že pořídíte-li si barevné holínky, budete nepřehlédnutelní a všichni se po Vás budou otáčet. Neboť nic není krásnějšího, než jít v dešti a blátě a mít přitom nohy v teple, suchu a jako v bavlnce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18383 (novesluzby.cz#22283)


Přidat komentář