Hudba na firemní večírky

Hudba dělá dost a musí být součástí každého správného večírku a akce. Pokud je dobře zvolená, může být dost podstatná pro celý průběh. Je tak potřeba dost popřemýšlet o volbě správné hudby.

Když chcete, aby plánovaná akce byla zdařilá, je potřeba zajistit nejen dostatek dobrého jídla a pití, ale také je dost důležitá ta správná hudební produkce. Pakliže je hudba příliš hlasitá, nebo naopak dost tichá, či dokonce nevhodná, není a nebude akce nikdy dost dobrá. Výběr správné hudební produkce i na firemní večírek tak není radno ponechat náhodě.

Proč je hudba důležitá

Nemusíte být zrovna taneční mistr a klidně si nějaký ten taneček můžete s chutí odpustit, ale bez hudby to není prostě ono. Akce potřebuje mít to správné grády, jak se říká a tak je potřeba, aby hudba byla jednou z hlavních složek celé akce. Když je dokonce hudební produkce na firemní večírek špatně zvolená, jde to dost znát na otrávenosti přítomných.

Jak vybírat hudební produkci na firemní večírek?

A proto je nutností vybírat podle početnosti, druhu akce, ale i věkové kategorie. Například pro mladší generace rozhodně není vhodné vybírat dechovou hudbu, styl kovbojské country či podobné klávesistické duo, jako je Eva a Vašek. Tím uděláte radost lidem v důchodovém věku a na setkání seniorů, spolužáků po mnoha letech, ale ne mladší generaci.

Mladí chtějí modernu

Ti chtějí s jistou nadsázkou hudbu moderní, tu co slýchávají v rádiích, taneční hudbu posledních let a zremixované písničky známých hitů. To s největší pravděpodobností může nabídnout jedině správný dýdžej, nebo podobná hudební produkce, zkrátka kdokoli, kdo bude hudbu jen pouštět a hrát na přání.

Karaoke pro zvláštní příležitosti

Pro menší skupiny lidí může být zajímavou volbou** karaoke**. Ale to skutečně jen pro spíše menší kolektivy, snad do účasti třiceti osob. Karaoke sice není zakázáno pro velké firemní večírky světových firem a monopolů na trzích, ale přece jen to neudělá tu správnou zábavu jako v menším kolektivu. Jako zpestření večera je to však zajímavé vždycky.

Cenová kategorie

Pokud plánujete** firemní večírek**, záleží vždy na budgetu, který máte a se kterým pro hudební produkci na firemní akci můžete disponovat. Jestliže nejste nějak zvlášť omezení a akce si žádá skutečné hvězdy, pak je tu možnost zkontaktovat se s producenty známých kapel a zpěváků. Ovšem ale bude nutné mít i hudbu na celý večer, takže spíše jako host večera je vystoupení celebrity vhodné. Cenová kategorie se tak v oblasti hudební produkce pohybuje od několika tisíc za večer až několik desítek, snad i stovky tisíc. Záleží na tom, jak moc se může utrácet.

Na co pamatovat

Ať je váš rozpočet jakýkoli, vždy je nutné mít dobrou hudbu. Jinak bude akce vždy stát za nic.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18456 (novesluzby.cz#24451)


Přidat komentář