Drink taxi v Ostravě

Znáte novou nonstop službu, drink taxi? Již jste ji využili? Pokud ne, můžete se o ní zde něco dozvědět, a příště vám třeba usnadní rozhodování v případě, že jako řidiči budete indisponovaní a nebudete mít jak odvést svůj vůz.

Každému řidiči se může stát, že bude někdy indisponovaný. Může k tomu dojít zásluhou konzumace alkoholu, nebo například nenadálým úrazem, nebo i návštěvou a ošetřením u lékaře. Možností je celá řada. Řešení však vždy jen jedno. Totiž to, že indisponovaný řidič prostě za volant automobilu, ať již jakéhokoli nepatří. Pro každého, komu se stane problém právě s nemožností řízení vozu, ať již z jakéhokoli důvodu je tu nová služba s názvem drink taxi.

Co je služba drink taxi?

Drink taxi je nová služba, která aktivně reaguje na chybějící článek v dopravě klientů. Jde o** dopravu klienta a jeho automobilu**. To znamená, že pokud kamkoli odjedete svým vozem a zpět již nemůžete řídit, můžete si objednat službu drink taxi, která vám vyšle na pomoc zkušeného profesionálního řidiče, který vás i vaše auto dopraví na místo, které udáte. Služba, i když je nová a velmi zajímavá a stejně výhodná, je určená pro široký okruh zájemců. Nejde tedy o žádný nadstandard. O tom vás ostatně přesvědčí i velmi příjemné ceny.

Drink taxi v Ostravě

Službu** drink taxi** najdete také v** Ostravě**. I zde je služba nabízena nonstop, tedy po celý den i noc, kdykoli, když zavoláte. Dispečink vám vyšle na pomoc řidiče, který vás a váš vůz odveze na udané místo. Pokud to bude zapotřebí, pak vám i** dotankuje palivo**, přičemž služba natankování je zdarma, palivo si samozřejmě zaplatíte sami. Kontakty na službu drink taxi v Ostravě najdete na internetové adrese www.drink-taxi-ostrava.cz.

Jak probíhá odvoz s drink taxi Ostrava?

Nejprve zavoláte na dispečink, kde uvedete své** iniciály, místo**, kde se nacházíte, značku vašeho vozu a sjednáte spolu místo a čas setkání. Ten se můžete sjednat na pozdější dobu, nebo můžete objednat i okamžitý odvoz. Ve druhém případě vám dispečink sdělí, za jak dlouho u vás řidič bude. Řidič většinou vyjíždí okamžitě a doba se setkání se vypočítá podle vzdálenosti, kterou za vámi musí ujet. Na místo setkání přijedou hned dva řidiči. Jeden vás poveze vaším vozem, druhý vás bude doprovázet a odveze vašeho řidiče z cílového místa zase zpět na dispečink. Právě to, že vždy jezdí dva řidiči, je velmi výhodné. Pokud totiž máte plně obsazené auto, tak řidiči odvezou nejen vás, ale i ostatní.

Výhody drink taxi služby Ostrava

Služba je vždy poskytována** nonstop, řidiči,** kteří jsou prověření profesionálové a řídí maximálně bezpečně. Navíc má služba sjednáno i pojištění. Dopravováni jste svým vlastním vozem, a platíte za služby podle napočítaných kilometrů vaším vlastním tachometrem. Máte tedy vždy přehled o ujetých kilometrech a snadno si platbu spočítáte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18451 (novesluzby.cz#24226)


Přidat komentář