Dámská obuv

Dámské boty jsou jedním z prvků šatníku, který pozvedne vaši ženskost. Podpatky, zajímavé tvary, efektní zdobenost nebo materiály z vás mohou udělat módní ikonu. Nehledě na to, že noha jen díky botě může být neskonale sexy.

Dámská obuv je pro ženy důležitá

Spousta žen, ať už to přizná či nikoli, bere boty jako sběrný produkt. Vedle kabelek se nejedna dáma může pochlubit bohatou sbírkou začínající od lodiček, přes balerínky až po kozačky. Kdepak velký výběr triček, kostýmů nebo dokonce i šatů. Boty ženy nakupují častěji. Proč tomu tak je?dámská obuv

Bota totiž má co do zpracování mnohem větší vizuální efekt. Můžete si pořídit nádherné šaty atypicky řešené, v různých barvách a navíc vkusně zdobené. Avšak je třeba doplnit je o originální obuv. Podstatná je velikost výrobku. Boty se dají ozdobit lépe než dlouhé rozevláté šaty.  Naše oko totiž dokáže ocenit, jak si výrobce vyhraje na malém prostoru. Jaký typ kabelek, když si vybíráte podle krásy, se vám líbí více? Malé nebo velké? Podívejte se do skříně a zjistíte, že tam nejspíše nejdete psaníčka a menší obměny taštiček, které toho sice moc nepojmou, nenosíte je příiš často, ale v obchodě jste je přeci nechat nemohly.

 

Stejné to je i s botami. Jejich dezén a propracovanost svádí ženy k tomu, aby je kupovaly. I když na podpatcích nemohou denně běhat, přesto tyto artikly sdílí skříň společně s kabelčičkami. Vlastně plní trochu svůj účel. Ženám se líbí, a tak se na ně mohou chodit koukat, než aby je ničily na kočičí dlažbě.

Je to samozřejmě bráno s mírnou nadsázkou. I boty na podpatku můžete vynést. Někteří lidé si stěžují, že u nás není pestrý výběr bot a že se dezény a tvary drží při zemi. My vás nyní zavedeme do obchůdku, kde se ale budete cítit nad zemí.

Kvalitní dámská kožená obuv

dámská obuv

Nechte se okouzlit kvalitní kůží, která dává kozačkám i lodičkám šmrnc. Tento materiál může být lesklý i matný, hladký i drsný. Navíc pravá kůže zaručuje kvalitu, která vaši nohu drží ve stabilní poloze a nedeformuje ji. Zajišťuje nepromokavost a nepropustnost vlhka.  Nebojte se a experimentujte s barvou. Černá je sice základ hodící se ke všemu, ale s čevenou zase upoutáte pozornost. Když sladíte rudé** boty** s červeným kabátkem, tak budete k nepřehlédnutí. Rovněž vyzkoušejte i lakované černé sportovní boty, které balancují na hranici sportu a elegance, což je výzva pro módní znalce.

Dámská obuv - kozačky

Mnoho obchodů nabízí velký výběr kozaček na podpatku. Vybírat můžete od klasicky kožených po ochlupenou syntetiku, které vás v zimě zahřejí a na jaře či na podzim se v nich nebudete potit.

Pokud tedy nejste tím příznivcem žabek, kdy je vytáhnete, jakmile opadne sníh a nesundáte je do prvních vloček, tak kozačky pro vás mohou být jednou z nejužívanější obuvi.

Všimněte si i barevných obměn, kdy si můžete pořídit šeříkově fialkové nebo jemné béžové, ale rovněž vám padnou do oka boty s animovaným motivem.

Jděte proti jednobarevnému proudu a vyražte do ulic s panenkou na botách.

Všimněte si také *** *nižších obměn kozaček, které budou působit skvěle v kombinaci s kalhotami. Jednak po nimi budou vypadat jako klasická zimní bota a vy nebudete mít starosti se zapínáním až po kolena, a pak v kombinaci s cigaretovými kalhotami, kdy vaše nadkotníkové boty jsou přes kalhoty, budete velmi stylová.

Jestli toužíte po něčem originálním, pak sáhněte po botě, která má více podob. To je trend posledních dvou sezón. Jednak je to s velikostí, kdy pouhým ohrnutím získáte z nadkolenních bot kozačky pod kolena a lze takto dojít až do půli lýtek. Ovšem je tu i jiný dopad ohrnování. Můžete mít klasickou hladkou koženou botu, ale pokud si ohrnete aplikaci v oblasti holeně, tak zjistíte, že ta skrývá cvočky, které můžete pak hrdě nosit ven.

Dámská obuv - klasické lodičky

Jeden ze sexy prvků šatníku. Některé ženy sice úpí, že podpatky jim nesvědčí, ovšem jsou i takové, které si vychvalují pohodlnost a stabilitu, když mají vysoký podpatek. Ať už je vaše vzezření jakékoli, tak jistě víte, že vysoký podpatek opticky prodlužuje a zeštíhluje nohu a stejně tak i postavu. Proto to párkrát můžete vydržet. Kvalitní boty se navíc honosí pohodlností, a tak vám může být nošení i příjemné.

Vyhrát si můžete ale i s nižšími podpatky. Třeba takové retro lodičky s klínem a kulatou špičkou. Jemná botka vypadá jak pro popelku i ve větších číslech, protože její tvar splývá v jednu hmotu. Rovněž pak vyzkoušejte jen lehce nadzvednutou botu, která bude pohodlná na celodenní nošení, protože některé firemní dress code vyžadují elegantní botu. Vyřešte to tedy takto rafinovaně, pokud nechcete nosit vysoké podpatky.

Dámská společenská obuv

Pokud jste hledaly boty pro Popelku, tak je najdete právě zde. Lodičky na vysokém podpatku, jež jsou zdobené flitry, jsou jako stvořené na honosnou akci, kde se budete doslova blýsknout.

Jestli ale chcete experimentovat s barvami, tak zkuste obměnu lakované kůže, kde jedna barva přechází v druhou.dámská obuv

Vyhrajte si i s** páskováním**. Široké pásy, které obepínají vaši nohu působí svěže a trendově a lze je vzít i tělovým punčochám stejně tak, jako k černým. Zkuste rovněž střevíce, které mají silnější pásek kolem kotníků, což je velmi módní záležitost.

Hrajte si i s barvami. Lodičky, které jsou potištěné pravidelnou grafikou nebo motivem květin na vás jistě upozorní. Nebojte se ani různých mixů, co se týká materiálů.

 

Dámská extravagantní obuv

Jestli milujete barvy, tak extravagance je pro vás. Klasické módní holínky v duhovém provedení nebo pak látkové boty s velkou mašlí. To si jistě zaslouží pozornost, kterou jen tak někdo nemá. Milovnice drsnějších filmů, pak mohou vzít botu s vyobrazením fosforeskující ruky. Jedná se o vtipně komiksový efekt.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18422 (novesluzby.cz#22659)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 07.01.2014 14:41
Re: Dámská obuv Doporučuji všem, naprostá spokojenost a zase určitě navšívím!

Jana S. | 09.06.2014 12:19
Re: Dámská obuv Děkuji za doporučení, obchůdek je super.


Přidat komentář