BOZP Olomouc - školení BOZP

Povedlo se Vám najít práci a brzy do ní nastupujete? Pak Vás bude hned první den určitě čekat školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Jak by mělo takové školení vypadat a co je jeho obsahem?

Školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, zkráceně BOZP, je nedílnou součástí každého zaměstnání, i kdyby šlo jen o poloviční úvazek, práci na dohodu nebo třeba jen o jednodenní brigádu.Podmínky školení bezpečnosti práce Olomouc »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18454 (novesluzby.cz#24424)