Bezpečnostní tabulky Liberec

Bezpečnostní tabulky nás obklopují téměř na každém kroku. Jsou to takové grafické značky, které jsou opatřeny texty a symboly a které nás informují nebo také varují o možném nebezpečí v okolí.

Bezpečnostní tabulky a značení je dáno dle zákona č. 305/2009 a jsou určeny k tomu, aby nás informovaly o daném prostoru. Bezpečnostní tabulky nám mohou také něco nařizovat nebo slouží jako výstraha před možným nebezpečím. Používají se fotoluminiscenční tabulky, plastové, kovové i samolepící tabulky. Významově mohou obsahovat obecné informace, ale vyrábějí se zejména elektro a požární bezpečnostní tabulky, tabulky pro pokyny první pomoci, pravidla BOZP apod. Vzhled, obsah a rozměr bezpečnostních tabulek určuje norma, ale tyto tabulky si můžete nechat vyrobit také na zakázku v Liberci.

Bezpečnostní tabulky - Liberec

Pokud chcete dodržovat nařízení o povinném značení, daný prostor musíte označit bezpečnostními tabulkami, které jsou vyrobeny přesně podle norem. Takovéto bezpečnostní tabulky vyrábí a dodává společnost Agrokomplet. Bezpečnostní tabulky nabízí v provedení na plastové samolepící fólii nebo na plastové tabulce opatřené otvory pro připevnění, a některé typy potisků bezpečnostních tabulek jsou nabízeny i na plechových tabulkách ve formátu A4.

www.agrokomplet.cz

Agrokomplet nabízí také prodej impulsních svářeček plastů a razítek, svařovaná pouzdra, štítky a samolepky, kancelářské potřeby, a další nabízené služby jsou zakázková kovovýroba nebo komunální údržba zahrad,** sekání trávy a mulčování**. Více informací naleznete na webových stránkách: http://www.agrokomplet.cz. Bezpečnostní tabulky si můžete objednat telefonicky nebo e-mailem a nechat si je zaslat poštou nebo vyzvednout osobně. Adresa: Agrokomplet, Husova 59, Český Dub IV, 463 43. Veškeré informace o nabízených službách Vám podá pan** Tomáš Erbert** na telefonním čísle:** +420 724 967 608** nebo na e-mailu: agrokomplet@telecom.cz.

Bezpečnostní tabulky, výroba Liberec

Bezpečnostní tabulky se staly běžnou součástí našeho života. Jde o takové grafické značky, které jsou opatřeny texty, symboly nebo kombinací obojího a které nás informují, varují nebo nařizují, jak se máme v dané oblasti bezpečně chovat. Bezpečnostní tabulky označují například únikové východy a podle označení bezpečí se podle předpisů používá zelená barva. Červená barva se používá na bezpečnostní tabulky pro požární značení. Existují tabulky, které po nasvícení intenzívně svítí i mnoho hodin. Tabulky si můžete pořídit v různých velikostech a provedení. Existují buď plastové tabulky, kovové tabulky nebo samolepky. Bezpečnostní tabulky vycházejí zejména z platných norem ČSN ISO 3864, 3864-1, nařízení vlády č.11/2002 a dalších platných norem a nařízení. Značení nebezpečných chemických látek je podle vyhlášky číslo 25/1999 Sb. Formáty vycházejí z normovaných formátů A v provedení svislém a vodorovném, přičemž jako základní provedení je použit formát A4 s piktogramem a dodatkovým textem a čtvercový formát s délkou strany z formátu A4 (př. 210 x 210 mm) s piktogramem - zobrazením nebezpečí. Základní rozdělení bezpečnostních tabulek je zákazové, příkazové, nebezpečí, informativní, požární a ostatní.

Plastové a foliové obaly a razítka, výroba Liberec

Mezi další produkty patří kancelářské potřeby, kam patří svařovaná pouzdra, kancelářské desky a šanony. Svařovaná pouzdra z PVC jsou velmi oblíbená, vyrábějí se v různých barevných provedeních a žádnou kancelářskou činnost si bez nich nelze představit. Podobně si můžete přát kvalitní kancelářské desky, šanony, ryté štítky, atd.

Průmyslové impulsní svářečky Liberec

Průmyslové impulsní svářečky se používají pro zavařování polyetylénových a mikroténových sáčků. Obecně je lze označit jako impulsní svářecí lišty určené k svařování polyetylenových nebo polypropylenových folií (lidově se jim říká rukáv nebo hadice). Průmyslové impulsní svářečky se liší podle možnosti maximální možné délky sváru a čas sváření (pevnost sváru) je nastavitelný pomocí potenciometru. Celokovové provedení impulsní svářečky je určené pro průmyslovou výrobu. Obvykle se vyrábějí do max. do tloušťky folie 0,5 mm a mohou být v provedení stolní pákové nebo stojanové nožní. Svár folie je proveden odporovým svařovacím drátem, který je krytý teflonovou tkaninou.

Samolepící etikety a jejich výroba Liberec

Samolepicí etikety mají při současných možnostech výběru materiálů a tiskových technologií nepřeberné možnosti použití a ačkoliv si to už ani neuvědomujeme, samolepící etikety nás obklopují ve všech oblastech života. Samolepící etikety zůstávají široce použitelné především díky své jednoduché a levné aplikaci a používají je drobní živnostníci i velké firmy. Můžete si přát nepřeberné množství etiket, ale pro představu si uvedeme alespoň základní přehled možných druhů etiket. Může se jednat o samolepicí etikety s grafickým potiskem, kdy se jedná o potisk na matné, lesklé a speciální papíry či folie jak bílé tak i barevné. Existují také samolepicí etikety pro termotransferové tiskárny s odolností proti oděru, otěru, mastnotám apod. Samolepicí etikety si můžete přát se speciální úpravou, etikety je možné číslovat apod.

Umělohmotné štítky s tiskem a plastové etikety

Umělohmotné štítky si můžete přát s tiskem nebo bez tisku a do stejné kategorie patří také plastové etikety, které se používají například pro nápojový trh. Jedná se obvykle o etikety z materiálu PP bílé barvy nebo o transparentní materiály. Etikety je možné dodávat v kotoučích dle požadavků zákazníků.

Výroba razítek Liberec, gumové štočky

Přestože se v dnešní době rozmáhá elektronický podpis, razítka zřejmě nikdy nevymizí. Mezi velice oblíbená patří samobarvící razítka TRODAT, ale můžete si přát jakékoliv razítko podle jeho určení a svých potřeb. Existují například nesamobarvící razítka, paginovací razítka nebo razítka na dřevěném držátku. Firma, která nabízí výrobu razítek vám může dodat samostatně gumové štočky, sady čísel a abeced a řadu příslušenství.

Zakázková kovovýroba a zámečnictví Liberecko

Kovovýroba používá nejčastěji materiály, ke kterým patří zejména železo, bronz nebo ocel. Zručná zámečnická firma vyrábí různá zábradlí, brány, vrata, plotová pole, schody, mříže apod. Zakázková kovovýroba ale dokáže vyrobit v podstatě vše, co se kovu týče a co si vymyslíte. Zámečnictví vám může vyrobit nejrůznější ozdobné kovové předměty, kovové poštovní schránky, ozdobné mříže, balkónová zábradlí, zimní zahrady, kovová schodiště či různé ozdobné prvky z oceli nebo ušlechtilých materiálů.

Liberec komunální údržba zahrad

Pravidelná péče o zahradu je pro její krásný vzhled nutností. Není zrovna málo činností, které je potřeba udělat a určitě stojí za zamyšlení, zda péči o svoji zahradu nesvěřit raději do rukou odborníků. To zajistí například pravidelné sečení travnatých ploch sekačkou nebo křovinořezem, hnojení, mulčování, provzdušňování, chemické odplevelení travnatých ploch, správné prostřihávání dřevin, případně řez živých plotů nebo odvoz zahradního biologického odpadu. Ale také zdánlivě jednoduchý prořez korun stromů nemusí být správně proveden, pokud nemáte dostatek zkušeností. Každopádně bude třeba nějakým způsobem zajistit likvidaci dřevní hmoty a také v tomto případě bude vhodné obrátit se na specializovanou firmu. Péče o zahradu a o stromy představuje také prořez korun stromů ve správnou dobu, odborný řez ovocných stromů a keřů a v případě pokácení stromu je zapotřebí nechat kmen rozřezat. V takovém případě se hodí služba pořez dřeva pásovou pilou, který může být až do průměru 150cm nebo štěpkování odpadu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18441 (novesluzby.cz#23910)


Přidat komentář