Astrologie online

Chcete vědět, k jakým nemocem jste podle astrologického horoskopu náchylní? Víte, že nemoci lze léčit podle vašeho osobního horoskopu? Znáte svou hodinu a minutu narození? Víte, jak vás ovlivňují ostatní planety?

Místo, datum a čas narození

Znáte své sluneční znamení? Určuje se podle data narození. Známe dvanáct slunečních znamení. Podle data narození lze určit i pozici ostatních planet, nejenom Slunce. Můžete si zjistit, jak vás každá planeta ovlivňuje.

Znáte přesný čas vašeho narození?

Víte, že záleží také na místě narození? Vypočítává se podle něj přesný čas narození podle jednotného časového měřítka. Pokud znáte přesný čas a místo narození, můžete si vypočítat ascendent vašeho slunečního znamení.

Co je ascendent?

Ascendent slunečního znamení je bod v horoskopu, který vás ovlivňuje stejně jako pozice planet v den vašeho narození. Ascendent není žádná planeta, nazývá se podle znamení zvěrokruhu.

astrologie

Lidské tělo a znamení zvěrokruhu

Víte, že lidské tělo je podle astrologie rozděleno do několika částí, z nichž každá přebírá energii jednoho slunečního znamení? Podle astrologických tabulek si můžete spočítat, k jakým nemocem jste nejvíce náchylní a co vás nejvíce ohrožuje. Podle údajů z vašeho data narození lze zjistit, jak vysokou energii máte v každém znamení zvěrokruhu.

Chcete vyléčit svou nemoc? Požádejte o radu astrologii. Každý z nás má jiný osobní horoskop a podle něj lze také nemoci léčit!

Co prozradí pohled do lékařských astrologických tabulek?

Chcete se svěřit do rukou lékařské astrologie? Svou osobní zdravotní tabulku si můžete podle určitého návodu vytvořit buď sami, nebo můžete navštívit astrologa, který tyto služby poskytuje.

Co vám odhalí vaše osobní zdravotní tabulka?

Podle počtu bodů lze zjistit, která energie znamení zvěrokruhu u vás převažuje. Například pokud máte vysoký počet bodů u energie raka, znamená to, že všechen stres přijímáte žaludkem. Toto místo je ve vašem těle nejvíce zatěžováno a jste ohroženi onemocněním žaludku.

Co s přebytečnou energií?

Chcete se vyhnout onemocnění? Přebytečnou energii, kterou ukrývá váš osobní zdravotní horoskop je zapotřebí nějakým způsobem zužitkovat, rozvinout, přijmout ji. Astrolog vám poradí, jakým způsobem.

Například někteří lidé v sobě potlačují a utlumují emoce, pocity, různé nálady či myšlenky. Podle osobního zdravotního horoskopu je můžete naopak rozvíjet, neskrývat, ukazovat, nechat je vyplout na povrch.

horoskopy

Energie znamení zvěrokruhu v lidském těle:

Energie Berana

Nachází se v oblasti hlavy. Jejími znaky jsou upřímnost, přirozenost, sobectví, útočnost a pevná vůle.

Patří mezi vaše zdravotní problémy onemocnění v oblasti krku, nosu, uší, poruchy rovnováhy a spánku, časté bolesti hlavy, krátkozrakost, sklony k nervozitě, problémy se zuby? To o vás vypovídá, že máte mnoho energie ve znamení Berana.

A co lidé s nízkou energií ve znamení Berana?

Získali jste nízký počet bodů v energii Berana? Výše uvedené problémy se vám vyhnou. Na druhou stranu vás trápí nedostatek této energie, která se obvykle projevuje leností, malou tendencí se rozhodovat, prosadit se a bojovat. To může být problém zejména v zaměstnání, kde musíte soupeřit s kolegy.

Co pomáhá?

Při nadbytku energie pomáhá masáž hlavy nejlépe kokosovým olejem. Při jakýchkoli poruchách s energií v Beranu se doporučuje používat vonný a masážní olej z rostliny zvané kajeput.

Účinné jsou masáže i vdechování aromatického oleje. Kámen, který dodává energii znamení Berana, je červený jaspis. Můžete ho buď přikládat na čelo, nebo se používá i jako náušnice, přívěšek či náhrdelník.

Energie Býka

Působí v oblasti krku, šíje a ovlivňuje funkci polykání- příjem potravy. S energií Býka je spojena smyslnost, vášeň, tendence vytvářet stabilní zázemí, zabezpečení pro dlouhý a spokojený život.

Trápí vás časté nachlazení, nadváha, anorexie nebo nechuť k jídlu, problémy s krční páteří? Tyto problémy souvisí s velkou mírou energie ve znamení Býka.

znamení zvěrokruhu

Máte málo energie ve znamení Býka?

Pak vás netrápí výše uvedené problémy. Za to vám chybí klid, pohodlí a odpočinek, který dodává energie Býka. Následkem toho jste v neustálém spěchu, shonu, neumíte si vychutnat příjemné stránky života. Zamyslete se nad sebou a zpomalte, snažte se více si užívat života!

Jaké léčebné metody použít?

Trápí vás problémy s krční páteří? Zaručeně vám uleví masáž! Použít můžete olej ze santalového dřeva a relaxační hudbu. Obojí vám pomůže uvolnit strnulé svaly. Vhodný je i aromatický vonný olejíček ze santalového dřeva.

Malachit jako prevence

Nositelem energie Býka je kámen malachit.** Chcete se vyhnout problémům s krční páteří?** Noste náhrdelník z malachitu! Účinné jsou i přívěšky, náušnice nebo si kámen můžete na noc přivázat ke krku šátkem.

Ale pozor! Malachitu odebírá energii slunce a horko. Malachit pak můžete nabíjet v misce s kamínky křišťálu.

Energie Blíženců

Najdeme ji v tělesných orgánech uložených v horní části hrudníku- plicích a průduškách a také po celé délce rukou. Energie Blíženců přináší schopnost společenského vystupování, otevřenost a přátelství k ostatním lidem, komunikační dovednosti.

Máte astma, alergii, poruchy řeči, problémy s horními končetinami? To o vás prozrazuje, že máte příliš mnoho energie ve znamení Blíženců.

Máte málo energie ve znamení Blíženců?

Nepatříte tedy mezi charizmatické osobnosti, které se lehce vyrovnají se všemi problémy. Vyhledejte ve svém okolí někoho, kdo je narozen ve znamení Blíženců, možná vás nakazí svou přátelskostí a bezstarostností!

rak

Léčivé masáže a vonný olej

Na potíže způsobené nadbytkem nebo nedostatkem energie ve znamení Blíženců jsou účinné masáže v problémových partiích. Můžete použít eukalyptový aromatický olej pro vdechování nebo masážní olej.

Z kamenů pomáhá jantar. Můžete jej nosit v podobě přívěšku, náhrdelníku či náramku. Nebo jej jednoduše přikládat na postižená místa.

Energie Raka

Energie Raka ovlivňuje tělesné orgány spojené s trávením- žaludek, dvanáctník, žlučník, dále celou hruď a proces trávení. K typickým znakům energie Raka patří schopnost emocionálního cítění, vnímání vnějších věcí.

Máte velké množství energie Raka?

Mezi vaše zdravotní problémy mohou patřit potíže se žaludkem, žlučníkem, deprese, problémy v oblasti hrudníku- u žen onemocnění prsou.

Máte nízký počet bodů v energii Raka?

Výhodou je, že vás netrápí přecitlivělost a přílišná empatie. Ale v jisté míře ve vašem jednání chybí emoce a duševní síla. Jste spíše racionální a prakticky založený člověk.

Co pomáhá?

Zvolit můžete například masáže břicha a hrudníku nebo aromatický vonný olej z citronely- jedná se o indickou trávu, která svou vůní připomíná citron. Opál ve vás probudí vaše kladné vlastnosti. Přikládat jej můžete na postižená místa. Chcete v sobě vzbudit energii Raka? Noste náhrdelníky či přívěšky z opálu!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18254 (novesluzby.cz#21130)


Přidat komentář