Ovulační tester Lady Q Scope-diskrétní a spolehlivý

Toužíte po miminku? Nebo naopak nechcete otěhotnět? Hledáte vhodný způsob, jak zjistit, kdy můžete otěhotnět a kdy ne? Ovulační tester Lady-Q Scope vám diskrétně pomůže! Nemusíte už používat jiný způsob ochrany před početím!

Co je ovulační tester Lady Q Scope?

Je to velmi diskrétní způsob jak zjistit, kdy u žen nastane ovulace. Miniaturní vzhled- tester je veliký jako rtěnka- umožňuje diskrétnost a pohodlnost. Můžete jej kdykoli použít a běžně nosit s sebou.

Jak se používá?

Ovulační tester Lady Q Scope  je malý mikroskop, jedním pohledem tak zjistíte, jestli máte plodné období nebo ne. Stačí jenom olíznout čočku, nechat 10-15 minut zaschnout, vložit pod mikroskop a výsledek se ihned dozvíte.

Sliny jako důkaz

Vědci během dlouhodobých výzkumů zjistili, že struktura ženských slin se mění v závislosti na menstruačním cyklu.

V období, kdy má žena neplodné dny, je struktura slin pod mikroskopem nepravidelná, jedná se o nahodilé rozmístění teček a čar.

V období krátce před nebo po ovulaci, kdy žena může otěhotnět, ale pravděpodobnost otěhotnění není tak vysoká jako v období ovulace, se struktura slin skládá z kombinace teček a vzoru připomínajícího kapradinu.

V období ovulace, kdy je pravděpodobnost otěhotnění nejvyšší, má struktura slin jasný kapradinový vzor.

Ovulační tester Lady Q Scope  má mikroskop, který sliny zvětší až 60x, takže struktura slin je jasně viditelná. Díky této technologii si můžete udělat test kdykoli potřebujete.

## Pro koho je ovulační tester vhodný?

Ženy plánující těhotenství

Plánujete miminko? Snažíte se a těhotenství stále nepřichází? Víte, kdy máte plodné dny? Některé ženy nemohou otěhotnět, protože neumí rozpoznat, kdy ovulují. Ovulační tester ulehčí rozpoznání plodných a neplodných dnů. Snadno a přesně zjistíte, kdy nastane nejvhodnější doba k početí.

Ženy, které nechtějí otěhotnět

Chcete se účinně ochránit před otěhotněním? Vyzkoušejte pohodlný způsob určení plodných dnů! Ovulační tester vám bude spolehlivým pomocníkem. Výhodou je, že až se rozhodnete otěhotnět, ovulační tester vám pomůže i v tomto případě!

Ženy, které nechtějí nebo nemohou používat klasickou antikoncepci

Jste alergická na antikoncepční pilulky? Nebo nechcete používat antikoncepci? Nevyhovují vám ani jiné formy ochrany před otěhotněním jako je například kondom, nitroděložní tělísko, přerušovaný styk...? Ať už z jakýchkoli důvodů nechcete používat klasické formy antikoncepce, ideálním řešením pro vás může být vysoce spolehlivý ovulační tester Lady Q Scope!

Ženy s nepravidelným cyklem, v menopauze

Pro ženy s nepravidelným menstruačním cyklem je často těžké správně určit období, kdy mohou otěhotnět. Také v menopauze je menstruační cyklus nepravidelný, některé ženy si dokonce myslí, že už nemohou otěhotnět.

Těhotenství po čtyřicítce, obzvláště to neplánované, může přinést řadu zdravotních obtíží. Chraňte se proto včas! Ovulační tester vám poskytne spolehlivou ochranu!

Vysoká spolehlivost a přesnost

Jak je ovulační tester Lady Q Scope spolehlivý? V tomto směru jej lze srovnávat s antikoncepčními pilulkami, u kterých je uváděna 99% spolehlivost. Pro dosažení této vysoké spolehlivosti se však doporučuje kombinovat ovulační tester spolu s metodou PPR- přirozeného plánování rodičovství.

Na čem se zakládá metoda PPR?

Metoda PPR se opírá o pozorování těla ženy- měření tělesné teploty a pozorování intenzity výtoku. Ženy, které používají metodu PPR, se vyhýbají pohlavnímu styku v období ovulace, pokud tedy nechtějí otěhotnět.

Jedná se o přirozenou metodu, je vhodná především pro ženy, které nechtějí používat chemické látky nebo preferují tuto metodu z náboženských důvodů.

Ani tato metoda však nemusí být vždy spolehlivá, může se stát, že žena nesprávně určí neplodné období a tak může otěhotnět. Ovulační tester Lady Q Scope je stejně jako metoda PPR velmi přirozenou cestou ochrany před početím. Pokud máte pochyby o metodě PPR, doplňte ji o používání ovulačního testru a dosáhnete vysoké spolehlivosti!

Ovulační tester versus antikoncepční pilulky

Jakou výhodu má ovulační tester oproti antikoncepčním pilulkám? Antikoncepční pilulky mají prokázané vedlejší účinky, jejich projevy se u každé ženy liší. Jejich nevýhodou je, že je musíte pravidelně používat. Jakmile si jednou zapomenete vzít pilulku, antikoncepční účinek je podstatně snížen a můžete otěhotnět.

Ovulační tester Lady Q Scope je zdravotně nezávadný, nemusíte používat žádné chemicky vyrobené pilulky. Můžete si kdykoli sama jednoduše zjistit, zda máte plodné či neplodné dny.

Kdy je nejvhodnější doba k provedení testu?

Výrobce doporučuje provádět test hned ráno ještě před jídlem, pitím a čištěním zubů. Pokud to není možné, vyčkejte alespoň dvě hodiny po jídle, pití, čištění zubů či kouření. To vše ovlivňuje strukturu slin.

Mohou léky ovlivnit výsledek testu?

Léky ovlivňují hladinu hormonů v těle, mohou tedy zkreslit výsledek testu. Pokud užíváte antikoncepci, která je založena na působení hormonů, ovulační tester nebude přesný.

Vysadila jste antikoncepci a chcete používat ovulační tester? ** **

Vyčkejte minimálně tři měsíce- konkrétně tři menstruační cykly, než se hladina hormonů ve vašem těle ustálí. Výsledky ovulačního testru pak budou objektivní.

Onemocnění dutiny ústní nebo i jiné části těla může také změnit hladinu hormonů ve vašem těle, výsledky testru nemusí být přesné.

Při jakýchkoli pochybnostech se můžete obrátit na svého gynekologa. Obzvláště, pokud mají vzorky slin po celou periodu stejnou strukturu. Může se jednat o onemocnění.

Na čem závisí struktura slin?

Struktura slin se během periody mění v závislosti na hladině estrogenu v těle ženy.

Během plodných dnů- ovulace- má žena nejvyšší hladinu estrogenu, proto pod mikroskopem ovulačního testru Lady Q Scope lze pozorovat jasné pravidelné krystalky estrogenu- svým vzhledem připomínají kapradí.

V období krátce před a po ovulaci jsou sice patrné vzorky estrogenu, ale vzor není pravidelný a skládá se také z nahodilých teček a čar.

Jak postupovat při zjišťování plodných a neplodných dnů?

Obsluha ovulačního testru je velmi jednoduchá. Nejprve odstraňte kryt z ovulačního testru a vysuňte čočku z objímky mikroskopu. Čočku je vždy dobré před každým použitím očistit suchým hadříkem. Naneste vzorek sliny a vsuňte čočku do objímky mikroskopu.

Vyčkejte alespoň 10 minut a zaostřete obraz otáčením objímky. Zároveň držte tlačítko, aby svítil zdroj světla. Nyní uvidíte výsledek testu. Po každém použití omyjte čočku, otřete do sucha a vložte ji zpět do objímky mikroskopu.

Péče a údržba

Aby vám ovulační tester Lady Q Scope sloužil co nejdéle a co nejlépe, udržujte jej v čistotě a suchu. Nevystavujte jej příliš vysokým teplotám, vlhku a mechanickému poškození. Přístroj obsahuje baterie, které slouží k napájení zdroje světla v mikroskopu. Ty podle potřeby vyměňujte.

Kde je možné ovulační tester Lady Q Scope zakoupit?

Ovulační tester Lady Q Scope je k dostání v několika internetových obchodech. Objednat si jej můžete z pohodlí domova.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18167 (novesluzby.cz#21422)


Přidat komentář