Svatební účesy Frýdek-Místek

Až se svatební průvod vydá, z rána cestou z Vašich vrat, sousedky co z oken hledí prasknou vzteky snad...zpívá Naďa Urbánková. Aby jste i Vy byla učesaná a oblečená, zkrátka načančaná tak, aby záviděly, ale tu nádheru Vám i přály - perfektně se připravte.

Svatební účesy Frýdek-Místek

Stále nemáte vybraný účes a dokonce ještě ani nevíte do kterého salonu se objednat? Na internetu se můžete inspirovat fotografiemi a zvolit si ten, který považujete za nejkrásnější. Po té se musíte stejně poradit s vizážistkou nebo kadeřnicí, zda právě takový účes bude pro Vás ten pravý.svatební účesy

Většina nevěst si volí pro svůj den D drdol. Protože je však dnes možnost i krátké vlasy dozdobit umělým příčeskem, který je od Vašich pravých vlasů k nerozeznání, může se i z Vás, krátkovlasé snoubenky, stát dlouhovlasá nevěsta. Jaké lze zvolit účesy?

  • drdol
  • polodrdol
  • hladký elegantní účes
  • veselý, romantický s natočenými pramínky
  • mikádo s ozdobnými prvky

Dokonce můžete před svatbou změnit i image a stát se brunetou, zrzkou nebo blondýnkou, ovšem raději vyzkoušejte tuto změnu několik dní před svatbou, aby v případě námitek šel učinit nápravný prostředek.

Sladění svatebního účesu se stylem svatby

Je důležité, pokud plánujete celou svatbu v romantickém stylu, aby Váš účes se vším korespondoval a naopak pokud se někdo rozhodne pro svatbu na míru ušitou rockerovi – tvrdá muzika, nikde kousek růžové...tak také nevěsta by s loknami a v růžových šatech dost dobře neladila k celkovému obrazu svatby. Sem by se spíše hodila nevěsta trochu extravagantní, kterou by jak kadeřník tak vizážista dokázal jistě udělat překrásnou i do tak drsně zvoleného tématu.

Svatební líčení a kosmetika Frýdek-Místeksvatební drdol

Stejně tak jako účes, tak i líčení nenecháváme na den svatby, ale ke kosmetičce si dojdeme předem, abychom vyzkoušeli jaké líčení nám bude nejlépe vyhovovat. Některé ženě dle jejího typu nevadí výraznější líčení – jiné tento styl však může dokonale vyznít jako přehnaný. Myslete také na svatební šaty a líbání se všemi svatebčany a zvolte make-up odolný proti otěru.

Make-up na svatbu, profesionální líčení Frýdek-Místek

Make-up = zde je nejvhodnější make-up béžové nebo světle pískové barvy, který můžeme kvůli zdravějšímu vzhledu pleti kombinovat s barvou líčka v růžových tónech.

Oči = stíny na oči volíme v barvách narůžovělá, olivová, vínová, fialová, šedá, stříbrná, modrá či aktuálně moderní zelená barva.

Oční linka = tmavě šedá

Řasenka = černá

Rtěnka = nejlépe vynikne růžová rtěnka překrytá leskem na rty.

Líčení na svatbu pro zrzky

Make-up = meruňková tvářenka

Oči = stíny volíme v barvě cihlové, béžové a oranžové odstíny.

Oční linka = černá

Řasenka = černá

Rtěnka = výraznější barvička neuškodí - cihlové, béžové a oranžové odstíny..

Make-up na svatbu pro ženy s olivovou pletí

Make-up = zlatavé odstíny a na líce tmavší růžovou, hnědou nebo meruňkovou

Oči = teplé barvy jako zlatá, broskvová, oranžová nebo nahnědlá. Velmi zajímavě vypadá fialová či dokonce červená, která se hodí pro extravagantnější ženy.

Oční linka = černá

Řasenka = černá

Rtěnka = jemně červený nebo oranžový leskMake-up pro exotickou tmavovlásku

Make-up pro exotickou tmavovlásku

Make-up = lehce bronzový nádech zabezpečí dostatečné zjemnění tváře v kontrastu k tmavým vlasům

Oči = do zlatých odstínů, nebo zůstat u klasiky a vybrat vhodný růžový až červený odstín.

Oční linka = tmavě šedou kajalovou

Řasenka = černá

Rtěnka = od přirozené barevnosti rtů až po jasnější odstíny červené

Virtuální kadeřník i vizážista

Pro líčení a účesy lze vyzkoušet také programy na internetu, kdy si za sms stáhnete program na pár dnů a společně se svědkyní a družičkou, maminkou nebo sestrou vyzkoušíte všechny účesy, které si vyberete. Stačí dosadit do obličejové části Vaši fotografii a hned vidíte co Vám bude a naopak vůbec nebude slušet.

Výsledek si vytisknete a jako možnou inspiraci odnesete ke své kadeřnici, která Vám doplní informace, zda je zvolený účes pro Vás vhodný či ne. Někdy, i když by Vám dle fotografie účes teoreticky slušel, se dozvíte od odborníka, že je to sice pěkné, ale jelikož dané lokny jsou vytvořeny z hustých a pevných vlasů a k Vaší smůle máte na hlavě jemné chmýří a k tomu se slabým vlasem – můžete na takovou inspiraci zapomenout.

Svatební ozdoby pro nevěstu

Jak svatební účes a nevěsta sama, tak i celá hostina, svatební kolona, obřadní síň i novomanželské lože, mohou být ozdobeny drobnými doplňky, které kouzlem oslní i ty nejméně romantické povahy.

Svatební ozdoby pro nevěstu

Nevěsta si nasadí čelenku či diadém a je z ní rázem princezna.** Ozdoby ve vlasech** by měly být v jednom duchu s náušnicemi a náhrdelníkem. Další detaily, do vlasů kadeřnice zakomponuje perličky nebo živou květinu, která by měla korespondovat se svatební kyticí. Do účesu lze však vsadit také peříčko, stužku nebo jiné ozdoby.

Skleněné kamínky, perličky, srdíčka, plátky květů z růží, myrty a mašličky, kytičky a květinové koše, ikebany a bublifuky, to jsou všechno drobnosti, které dnes chybí na málokteré svatbě. Vždyť na tento den by se nemělo zapomenout do smrti a nebo alespoň hodně hodně dlouho.

Nabídka služeb kosmetického salonu Frýdek-Místek

Protože v den D bude shon a chaos – naplánujte si vše tak, aby právě ten Váš svatební den takový nebyl. Je logické, když zvolíte vizážistu na jednom konci města a kadeřníka na druhém, k tomu se Vám nedej bože ulomí nehet a na modelaci musíte na třetí konec města – v takovém případě chaos nastane.

Mít však jeden salon, kde jsou všechny služby soustředěny dohromady – máte vyhráno! Jen si představte kadeřnice, pedikérka, modeláž nehtů, kosmetička s vizážistkou v jednom podniku – tomu říkám profesionální a komplexní služby pro zákazníky. Když se k tomu ještě přidají služby jako masáže, poradenství a žena tam může přivést mužského i dítě, to každý zhodnotí jako výtečné služby.

Přejeme Vám ať jste nejkrásnější nevěsta, máte kouzelnou a báječnou svatbu a Vaše manželství je jedna velká pohádka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18047 (novesluzby.cz#22284)