Svatební salóny a agentury

Zařizování svatby představuje samo o sobě značnou fyzickou a psychickou zátěž a klade i velké nároky na Váš čas. Pokud se chcete vyhnout zbytečným starostem a stresům, obraťte se na svatební agenturu.

Svatba na klíč, zajištění svatby na klíč agenturou

Zařizování svatby představuje samo o sobě značnou fyzickou a psychickou zátěž a klade i velké nároky na Váš čas. Pokud se chcete vyhnout zbytečným starostem a stresům, obraťte se na svatební agenturu.

Svatební agentura pro Vás zajistí kompletní servis spojený se zařizováním svatby, jinými slovy svatbu na klíč. Zajistí vše, na co si vzpomenete, včetně termínu obřadu, všech formalit, ale i takových speciálních přání jako je ohňostroj nebo let balónem. Stačí pouze, když svatebnímu koordinátorovi sdělíte Vaše představy a požadavky. A pokud žádné konkrétní představy nemáte, bude Vám poskytnuta odborná konzultace, během které Vás seznámí s existujícími možnostmi včetně nabídkového katalogu.

Po společné domluvě svatební koordinátor vyhotoví návrh, jak by Vaše svatba mohla vypadat a stanoví přibližný rozpočet na požadované služby. Do svatby se spolu ještě několikrát společně sejdete, abyste mohli průběžně konzultovat stav příprav, probrat případné změny či vyplnit formuláře pro matriční úřad.

Svatební agentura Thalia

Chcete-li si svůj svatební den užít skutečně naplno, bez starostí a bez stresu, že se něco nevydaří tak, jak má, doporučujeme Vám oslovit Svatební agenturu Thalia. *** *Svatební agentura Thalia nabízí zajištění svatební či jiné slavnostní tabule, projížďky kočárem, svatby na venkově, svatby netradiční, svatební dorty a cukroví, květinové výzdoby, půjčovnu svatebních dekorací, půjčovnu svatebních šatů, návrhy a ušití svatebních šatů, svatební fotografie, prezentace, videa a samozřejmě také poradenství ohledně všeho, co se svatebním dnem souvisí. Kromě uvedených svatebních služeb se  agentura Thalia zaměřuje i na plno štíhlé nevěsty, protože i ty si mohou dovolit originální a rafinované střihy, ve kterých se budou cítit skvěle, ale zároveň i sexy. Dále Svatební agentura Thalia zajistí pořádání zahradních a rodinných slavností, dětských party, firemních večírků, školení, cateringové služby a další.

svatební šaty

Více se dozvíte na internetových stránkách agentury www.agenturathalia.cz. Kontaktní osobou je paní Vladislava Zemanová, Tel.: 732 920 059, E-mail: agenturathalia@seznam.cz, Adresa agentury: Nádražní 37, 591 01 Žďár nad Sázavou.

Jedná se o skutečné profesionály, kteří Váš svatební den promění v krásnou romantickou pohádku.

Jaké doklady bude potřeba k zařízení obřadu?

 • občanské průkazy snoubenců
 • rodné listy
 • doklad o státním občanství (nahrazuje OP)
 • výpis z evidence obyvatel o osobním stavu (nahrazuje OP)
 • pravomocný rozsudek o rozvodu předchozího manželství (je-li snoubenec rozvedený)
 • úmrtní list manžela (je-li snoubenec ovdovělý)
 • pravomocné rozhodnutí soudu o zrušení partnerství, nebo úmrtní list zemřelého partnera (jde-li o snoubence, který již v partnerství žil)
 • rodné listy společných dětí (mají-li snoubenci takové)
 • rodné listy dětí nevěsty (pokud otec těchto dětí není znám)

Co všechno zařizuje svatební agentura

 • catering
 • květinový servis
 • dorty a sladkosti
 • čokoládová fontána
 • hudba
 • snubní prsteny
 • svatební šaty
 • svatební oznámení
 • kadeřnictví a kosmetika
 • zapůjčení vozu
 • ohňostroj
 • fotky a videa

Uspořádání svatby v zahraničí, uspořádání adrenalinové svatby

Věděli jste například, že některé svatební agentury nabízejí pro Vás a Vaše hosty malé dárečky. A jak vypadají? Mohou mít podobu třeba mini vín s etiketou, na které budou jména novomanželů a datum sňatku či místo konání. Mohou to být také** malé čokoládky**, na kterých bude totéž.

Další zvláštností může být například nechat si uspořádat svatbu někde v zahraničí, třeba na pláži, na lodi atd. Další možností jak si tento svůj důležitý den užít je, nechat si uspořádat kupříkladu adrenalinovou svatbu. Dnes již nejsou vyjímkou svatby pod vodou, v balóně a jinde.

Kde všude Vám může svatební agentura uspořádat obřad?

 • na zámku
 • na hradě
 • v parku
 • v kapli
 • **v tanečním sále atd.
  **

Proč svatební salón?

Svatební salon nabízí službu osobní asistentky pro Vaši svatbu. Svou asistentku si vyberete sami v salonu a ta se Vám bude věnovat po celou dobu příprav.

 • od výběru šatů a doplňků
 • úpravu Vašeho modelu
 • oblékání svatebních šatů u Vás doma v den svatby

Kdykoli salon navštívíte, bude se Vám věnovat jedna osoba, kterou si zvolíte, až do dne Vaší svatby.

Poradí Vám s Vašimi přáními a dotazy. Se svou asistentkou budete nejspokojenější nevěsta. Pokud nestíháte svatební přípravy a zkoušky šatů, přijede v den svatby k Vám, přiveze Vám i nažehlené svatební šaty, upraví Vám je na míru, obleče Vás, upraví a Vy pak v klidu můžete odjet bez shonu a stresu ke svatebnímu obřadu.

Co za Vás svatební agentura ani svatební salon nezařídí?

Svatební salon ani svatební agentura za Vás nezařídí jednu důležitou věc a tou jsou** svědci**. Můžete podotknout, že by to mohli být cizí lidé, ale na druhou stranu, kdo z nás by chtěl mít za svědka při tak důležitém životním kroku cizího člověka?

Jaké máme druhy svateb?

 • Svatba** církevní** se musí konat v kostele či kapli za přítomnosti faráře či jiného zástupce dané církve.
 • Svatba občanská se může konat na úřadě a uzavírá ji státem pověřený člověk. Většinou je jím starosta daného města či obce.
 • Svatba exotická se může konat kdekoli, ať už venku, na pláži či jinde.
 • Svatba hromadná se může konat také kdekoli a její nevýhodou je, že nevěst a ženichů je na ní více.

Žádná z těchto svateb nemůže být pro dobrou agenturu problém.

Jaký je rozdíl mezi svatební agenturou a svatebním salonem?

Svatební agentura Vám zařídí svatbu tzv. na klíč od pozvánek přes hostinu, po ubytování nebo rozvoz svatebčanů.** **

Svatební salon Vám pomůže zejména s oblečením a věcmi s tím spojenými. Naleznete zde věci nejen pro nevěstu a ženicha, ale také pro družičky a všechny ostatní svatebčany.

Jak si vybrat správný svatební salon či svatební agenturu?

Výběr salonu ani agentury bychom neměli uspěchat. Vše je potřeba pořádně zvážit. V tento důležitý den je potřeba být maximálně v klidu a proto všechny starosti musí jít zcela mimo Vás. A k tomuto Vám pomůže právě perfektně zvolený zástupce v podobě agentury. Při výběru je potřeba získat co nejvíce referencí od lidí, kteří již svatbu měli.

Na internetových stránkách, které dnes již všechny svatební agentury mají naleznete reference lidí, kteří svatbu s danou agenturou již zažili. Internet je dobrý způsob, jak hledat. Najdete na něm doslova vše. Včetně fotek již uskutečněných svateb. Můžete namítat, že reference, které na internetových stránkách agentury mají si tam píší sami.

Cena za služby svatební agentury

Asi Vás zklamu, ale ceny jsou většinou smluvní. Agentury nemají stanoveny pevné ceny, neboť každá svatba je zcela individuální věc. Každý si svůj vysněný den představuje jinak. Proto je také důležité pohovořit o ceně hned na první schůzce, kterou budete u svatební agentury absolvovat.

Svatba je nejdůležitější životní krok každého z nás

Jsou lidé, kteří se svatby v životě nedočkají, neboť nechtějí, ale zase na druhou stranu jsou zde lidé, kteří se vdávají či žení několikrát za život. Ať už patříte do jedné či druhé skupiny, měli byste se sami rozhodovat, komu svěříte tak důležitý úkol.

Svěřit svou svatbu do rukou odborníků, kteří vše zvládnou profesionálně a k naší spokojenosti se prostě vyplatí. Svatba, to je spousta vyřizování, běhání a vymýšlení různých kombinací. Vše musí klapat a pokud se Vám jediná věc nepovede, může se stát, že se nepovede celá svatba. Velmi důležitou osobou na Vaší svatbě by měl být tzv. koordinátor.

Koordinátor je člověk, který bude mít Vaší svatbu doslova na povel. Díky jeho trpělivosti, tvořivosti, citu a organizačním schopnostem bude Váš svatební den nezapomenutelný a dle Vašich představ, proto je důležité svěřit mu všechna přání, aby se je mohl pokusit splnit. Koordinátor by neměl být nikdo z Vašich blízkých, neboť je to právě koordinátor, na kterém je, aby svatba a vše kolem ní proběhla hladce a bez problémů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18046 (novesluzby.cz#22231)


Diskuze a zkušenosti

Svatba na Havaji | 20.02.2014 21:48
Re: Svatební salóny a agentury Spojte romantickou svatbu na havajske plazi s dobrodruznou svatebni cestou! http://www.mahalo.cz/havajske-ostrovy/clanky-o-havaji/nase-svatba-cestovani-havaji.html


Přidat komentář