Kde strávit svatební noc?

Výběr místa, kde se bude odehrávat jeden z nejdůležitějších momentů vašeho života, máte. I prostor pro hostinu. Co ale svatební noc? Ta je přeci také výjimečná. Kam se můžete vydat?

Co je vlastně svatební noc? Spousta lidí má tento pojem v patrnosti, ovšem od tradic se přešlo k inovaci, takže vlastně svatební noc leckdy vymizí. Svatební noc je od počátku brána jako příležitost, kdy se poprvé intimně spojí manželé. Mnohdy se jedná o nezkušené lidi. Jenže to bývávalo. Dnes, když mají lidé mnohem pestřejší sexuální život, tak svatební noc vlastně postrádá na smyslu. Jen, že si to manželé užijí, když jsou už sezdaní. Co je ale onou inovací? V podstatě se svatební noc ignoruje, protože hostinné veselí trvá od večera do rána, takže na milostné hrátky pak někdo nemá čas, chuť ani energii. Když už ale dojde k tomuto aktu, tak pak novomanželé vybírají netypický prostor. Podívejte se na možnosti.

Svatební noc na zámku

Toto se nabízí nejčastěji, když se na** zámku** i berete. V takovém chateau vám poskytnou jak sál pro oddání, tak i pokoje, kde můžete být ubytováni vy i hosté. Svatební noc je zde v podstatě dokonána v příznačném duchu jako celý svatební den, takže je to příležitost, jak zažít něco netypického.

Svatební noc v hotelu

Není hotel jako hotel. Můžete si dopřát** luxus** a nechat se hýčkat obsluhou, užít si snídaně, kterou vám připraví někdo jiný a podobně. I když třeba bydlíte ve stejném místě, tak chcete zažít změnu a budete si užívat v pokoji, kde budete mít vše po ruce. Některé hotely mají na tyto akce speciální výzdobu pokojů a hostům se věnují.

Svatební noc v zahraničí

Nemusí se jednat jen o tu příležitost, kdy se necháte oddat na jiném místě než je rodná zem. Po obřadu můžete hned vyrazit směrem k letišti a svatební noc si užít třeba v přímořském letovisku. V této souvislosti se třeba nabízí i ona trošku extrémní místa. Když třeba přes noc poletíte letadlem tak teoreticky někteří experimentátoři jsou schopni si intimní chvilky užít i tady. Budeme ale tradičnější. Pokud se budete brát dopoledne, teoreticky můžete stihnout odletět někam k moři a svatební noc může být na pláži. Nabízí se i líbánkové apartmá, kde bude atmosféra příznivá.

Svatební noc doma

Myslíte, že to je stereotyp a nuda? Nemusí. Jsou třeba přátelé, kteří vyzdobí novomanželům jejich ložnic, takže to je určitý dárek. Můžete si vy sami ale udělat noc podleského. Objednat si třeba nějaké jídlo (i po dni a hostině pak může ve 3 ráno vyhládnout) a dívat se na film. Prostě si udělat to své. Hlavně budete poprvé doma jako manželé, takže i to má něco do sebe.

Nemusíte se držet tradic, abyste si užili svatební noc. Jen dělejte to, co chcete. Za tu dobu příprav na svatbu je svatební noc vyvrcholením vstupu do společného života.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18049 (novesluzby.cz#23112)


Přidat komentář