Silvestrovské oslavy - kde slavit?

Nemáte ještě letos vymyšleno jak trávit poslední den v roce? Loňská zábava se Vám příliš nepodařila a letos nechcete nechat nic náhodě? Přinášíme několik tipů z nejrůznějších oblastní zábavy a relexace.

Silvestrovská párty - kam jít na Silvestra?

Poslední den v roce rádi trávíme ve veselé společnosti, neměl by chybět, tanec nebo zpěv a neuškodí i kapka alkoholu, alespoň na slavnostní půlnoční přípitek. Přinášíme několik tipů.

 

Nabídky ubytování:

  • Chaty a chalupy
  • Ubytování na venkově
  • Relaxační pobyty
  • Levné ubytování
  • Luxusní ubytování
  • Za vinařskou turistikou

 

Silvestr na seakajacích

Oslava Silvestra může být i velmi netradiční. Prodloužený víkend jak na ostrovech, tak ve vnitrozemí Chorvatska buď na seakajacích, na kolech nebo na horách. Vychutnáte si romantickou plavbu po místních překrásných ostrovech s tábořením tamtéž. Silvestr oslavíte na ostrově a další den posezení v ostrovní námořní hospůdce v městečku Šepurine s místními obyvateli.

Silvestr s cimbálovkou v Tatrách

Hotel Rysy - prožijte Silvestrovskou noc plnou zábavy ve Vysokých Tatrách. Hotel pro hosty na Silvestrovský pobyt připravil – uvítací drin, překvapení, ubytování v komfortních pokojích, bohaté snídaně a spoustu slavnostních specialit v rámci večeří. Dále slavnostní Silvestrovské 5 chodové menu, půlnoční raut, sekt, slané pečivo, výbornou zelňačku a nápojový stůl. Bohatý Silvestrovský program s tombolou, zábavou až do rána...

Westernový Silvestr v Boskovicích

Zažij bezkonkurenční večer se skupinou 4 PSI. Westernový Silvestr s celovečerním programem, tombolou a živou hudbou. Rozlučte se se starým rokem ve westernovém prostředí a půlnočním ohňostrojem. Western park Boskovice najdete ve starém pískovcovém lomu na konci ulice Svatopluka Čecha.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18099 (novesluzby.cz#21852)


Přidat komentář