Seznamovací agentury a kterou si vybrat

Najdou se lidé, kteří tvrdí, že hledání partnera formou inzerátů v novinách, na internetu nebo přes seznamovací agenturu je tou nejposlednější variantou pro zoufalce. To je ovšem velký omyl! Každý jsme si přece strůjcem svého štěstí.

Žijeme v uspěchané době, která navazování vztahů příliš nenapomáhá. Mnoho lidí ani neví, jak vztah navázat, natož s ním začít. Většina lidí se věnuje pouze práci a o ostatní se příliš nezajímá. Žijeme čím dál více tzv. singl, což většině z nás velmi vyhovuje. Jsme-li stále v práci, uzavřeme se do jakéhosi klubu pracovních přátel a proto se nám ani nemůže stát, že si partnera najdeme.

A pokud se nám stane, že prostě na seznámení nemáme čas, nastupují zde možnosti seznamek. Seznamovací agentury mají různé způsoby, jak Vám najít toho pravého partnera. Pokud si nejste jisti, jak** seznamovací agenturu** najít, stačí, když se podíváte na internet, nebo do telefonního seznamu. Také v různých novinách je velká spousta inzerátů seznamovacích agentur.

Seznamka na internetu - nejjednodušší způsob seznámení

Je to portál, kde si lidé mohou založit svůj profil, vyhledávat podle různých kritérií profily ostatních uživatelů, komunikovat s ostatními, dívat se, kteří uživatelé jsou právě online apod. s jediným cílem - najít toho pravého, tu pravou.

Věřte, že tato seznamka je nejjednodušším prostředníkem, mezi Vámi a potenciálním partnerem. Vždyť v dnešní době lidé tráví na internetu více, než polovinu dne a tak mohou nerušeně brouzdat a seznamovat se, ať již jsou v práci či ve škole, nebo jen někde na cestách. Tím, že je internet anonymní, dává nám možnost mluvit o tématech a věcech, o kterých byste jinak tváří v tvář hovořit nechtěli.

Proto přes** internetovou seznamku** poznáte lidi, dá se říci po všech stránkách, jen je potřeba zamyslet se nad tím, je-li to, co nám o sobě druhá osoba píše opravdu pravda.

Video seznamka, seznámení před osobním setkáním

Je další způsob seznamování. Výhodou tohoto seznámení je to, že se osobně nemusíte na první schůzce s potenciálním partnerem potkat. Prostě dostanete video, na kterém se potenciální partner představí a poví něco o sobě a podle toho si vyberete, s kým se přejete opravdu potkat a seznámit.

Foto seznamka, seznamka křesťanská, erotická, gay, studentská

V této seznamce se seznámíte tak, že Vám v seznamovací kanceláři dají vypsat formulář, ke kterému přidáte své foto. Příjdete-li do seznamovací kanceláře, dají Vám vybrat z několika formulářů a, Vy si vyberete toho, kdo Vám bude nejsympatičtější.

Dále také máme seznamky zaměřené na různé okruhy jako jsou např. : křesťanská seznamka, erotická seznamka, gay seznamka, sex seznamka, studentská seznamka, skyp seznamka, seznamka pro osamělé maminky, seznamka pro baculky atd.

Jak vidíte, je tady velká škála seznamek. Vybere si opravdu každý z nás a nezáleží na tom, jste-li křesťan, gay, lesbička, svobodná maminka či baculka atd. Seznamka je prostě pro všechny.

Jaké má seznamka klady?

Když se zamyslíte nad touto otázkou zjistíte, že odpověď není jednoduchá. Kladem seznamky je snad jen to, že pokud se seznamujete přes seznamku, nemusíte se moc snažit. Stačí napsat o sobě pár základních věci a přidat fotku, nebo videokazetu a potom již jen čekáte na odezvu. Nestojí Vás to skoro žádný čas.

Dalším** kladem seznamky** je to, že touto formou můžete seznámit někoho ze svých blízkých, o kom víte, že by se seznámil rád, ale nemá bohužel čas na to, aby si někoho našel. Nebo je prostě jen ostýchavý a bojí se.

Jaké má seznamka zápory?

Velkým záporem seznamky je to, že nevíte, jaký člověk se o Vás může zajímat. Mohou to být různé existence a devianti. Proto si dávejte velký pozor na to, co všechno o sobě potenciálním nápadníkům prozradíte. Toto se týká především seznamky přes internet, u níž hrozí, že případný nápadník nemusí o sobě psát zrovna pravdu.

Jaké jsou statistiky seznamek?

Seznamky měsíčně navštíví stovky tisíc lidí, z nich jsou zhruba 2/3 muži a 1/3 ženy. Gayové a lesbičky na nich tvoří cca. 4%, což také odpovídá jejich zastoupení v české populaci. Z průzkumů vyplývá, že podá-li si inzerát žena v seznamce žena, může očekávat z pravidla 38 odpovědí. Muži jsou na tom podstatně hůře. Na jeden inzerát dostanou v průměru 3 odpovědi. Ženy totiž berou seznámení o mnohem poctivěji a vážněji, než-li muži.

Je potřeba říci, že ačkoli se to nezdá, tak se na internetu pohybují obecně spíše lidé, kteří jsou velmi vzdělaní. Mají práci, ve které mají přístup k počítači a internetu. Proto jsou návštěvníky seznamek právě dobře situovaní lidé, finančníci a top manažeři.

Jak poznat dobrou seznamovací agenturu?

Dobrou seznamovací agenturu poznáte především podle toho, jakou má úspěšnost v seznámení. Reference, reference a zase pouze reference Vás můžou přesvědčit o tom, zda se svěříte právě do rukou dané seznamovací agentury. Vždyť jde přece o velmi důležitý životní krok, ke kterému jste se odhodlali a to si zaslouží tu nejlepší seznamovací agenturu.

Je také vhodné zajít se do seznamky podívat a poznat lidi, kterým bychom se měli svěřit. Mnoho nám o seznamovací agentuře také napoví místo, ve kterém má sídlo. Před přihlášením do dané seznamovací agentury je opravdu potřeba se s ní více poznat.

Jaká je cena za seznamku?

Cena za seznamku je zcela individuální záležitost. Ne každá seznamka je zpoplatněna. Jsou to zejména video seznamka a foto seznamka. Internetové seznamky bývají často zdarma.

Seznámení pomocí chatu na internetu

Je jich tam celá spousta, stačí si pouze vybrat tu pravou chatovou místnost.

Můžete říci, že možnost seznámit se přes seznamku je možnost pouze pro zoufalce, kteří nejsou schopní seznámit se sami a osobně. Třeba si to myslíte, ale není to pravda. Každý z nás se může pokusit seznámit přes seznamku. Je to vlastně nejpohodlnější způsob, jak si najít partnera. Nezabere Vám to moc času a také máte možnost poznat partnera ještě dříve, než se s ním setkáte.

Odpadá Vám tak možnost, že se budete muset setkat s někým, kdo Vám bude nesympatický. Zase na druhou stranu, potkat někoho čistě náhodou má v sobě také určité kouzlo. Vše tak záleží pouze na Vás a Vašem názoru. Hledat si partnera je důležitý životní krok. Životní partner je přece někdo, s kým budete po zbytek života v tom lepším případě.

Máte-li v okruhu svých blízkých někoho, kdo je sám a nebo jste-li sami právě Vy, nebojte se vyzkoušet možnost seznámení přes seznamovací agenturu. Za tento pokus nic nedáte a co Vy víte, třeba zrovna Vám se podaří najít přes seznamovací agenturu toho pravého muže či ženu, se kterým strávíte zbytek svého života. Nestojí to za pokus?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18108 (novesluzby.cz#22242)


Diskuze a zkušenosti

RANDIX | 21.07.2012 23:48
Re: Seznamovací agentury a kterou si vybrat RANDIX - Moderní seznamovací agentura - Praha


Přidat komentář