Kadeřnictví v Liberci

Kvalitní sestřih a péče o vlasy je základ, pokud chcete být krásní a pěstění. Jestli máte neupravené vlasy, tak váš pěkný vzhled nezachrání ani sebelepší make-up. Proto se nechte hýčkat profesionály ve svém oboru a zajděte si do kvalitního salonu.

Jak mít krásné vlasy?

Mnoho žen touží po dlouhé hřívě a bláhově se domnívá, že pokud ji nechá růst celý rok bez zásahu nůžek, tak ji skutečně vyroste krásná dlouhá hříva. Bohužel ale rok je dlouhá doba na to, aby vlasy byly schopné odolávat různým vlivů prostředí nebo mechanickým tlakům. Následkem toho jsou roztřepené konečky,** přesušení nebo přemaštění, zplihlost a žádný tvar účesu**. Pak, když už musí kadeřník zasáhnou, tak je nutné ustřihnout více než je třeba. Přitom pravidelné, měsíční zastřihávání, by snadněji pomohlo růstu vlasů, protože, když se jim daří, tak skvěle rostou.

Nedílnou součástí je pak samozřejmě i péče o vlasy. Opět se dostáváme k domácímu upravování vlasů a sice barvení. V běžné drogerii nikdy neseženete tak kvalitní barvu, jakou má kadeřník. Navíc jen on rozpozná, co by se k vám hodilo a bude vašim vlasům konvenovat atomu přizpůsobí i typ přípravku. Vybere vám správný odstín, který i následně nanese, aniž byste měla na hlavě fleky a jiné nerovnosti.

Dobrý kadeřník vám také doporučí, jak se o své vlasy starat a co máte používat. Spoustu přípravků vám může dopřát přímo, protože dnes je běžné, že můžete v salonech koupit kvalitní kosmetiku. Nenechte proto své vlasy trápit a vyrazte za odborníky.

Kvalitní kadeřnictví v Liberci

Kadeřnice se vám postará o vaši kštici, doporučí, jak byste o ni měli pečovat a poradí vám typ účesu, který vám nejlépe padne. V kadeřnickém salónu si totiž můžete vybrat kompletní sestřih, krátkých, polodlouhých i dlouhých vlasů dle vaší libosti nebo na doporučení kadeřnice. Rovněž je k dispozici samozřejmě foukaná, která váš účes nadzvedne, důležitým prvkem vašeho vlasového vzhledu je i správná barva či melír a můžete si vybrat i trvalou či naopak** narovnání vlasů metodou Xtenso.** Rovněž, pokud máte vlasy unavené, jim může být dopřána hloubková regenerace. A jestli máte před sebou významnou akci, tak si nechte udělat skvostný účes, ať jste za královnu večera. Kompletní úprava zahrnuje mytí, stříhání a finální úpravy.

Stejně tak mohou přijít i pánové, kterým se udělá komplet sestřih nebo zastřižení strojkem.

A až budete v salonu, tak můžete využít i služeb manikérky, která se vám postará o nehty, udělá vám manikúru klasickou, francouzskou nebo japonskou zvanou též P-shine.

Správný sestřih a střihání vlasů v Liberci

Správný sestřih je základ. Jen odborník dokonale rozpozná, kde je váš problém, proto můžete přijít s určitými požadavky, ale zároveň si nechte poradit, co by vám slušelo. I když se vám třeba jeho představy zpočátku nebudou zdát úplně ideální, ve výsledku se potom budete divit, jak vám účes padne. Jen si vzpomeňte na radikální proměny v různých pořadech, které známe z médií. Zpočátku je to pro nositelky šok, ale pak uznají, že jsou daleko více šmrncovní. Pokud máte problém s tím, jaký účes by vám padl, tak máme pro vás alespoň jednoduchou typologii:

Tip na správný sestřih podle obličeje

  • Jestli máte oválný typ obličeje, tak máte, jednoduše řečeno, vyhráno, protože vám sluší skoro vše. Jen si dávejte pozor na nakadeřený kratší účes, který je bohatý od úrovně uší nahoru, ten vám moc nepadne.
  • Jestli máte kulatý obličej, tak vybírejte účes, který ho opticky zeštíhlí. To znamená, že alespoň nějaké prameny by měly tvář lemovat. Zkuste ofinu a delší sestřih, který vám padne nejlépe. Rovněž si zakládejte na bohatosti účesu. Pokud máte vlasy zplihlé, tak působíte neupraveně a že máte velkou hlavu.
  • Hranatý typ obličeje si zaslouží rozbití ostrého tvaru. Nechte si vlasy sestříhat. První kratší prameny nechte začínat až pod bradou, aby se zjemnily ostré hrany tváře. Rovněž můžete mít ofinku, která hranatost trochu zakryje a potlačí.
  • Typ obličeje a´la trojúhelník. Vy si můžete dovolit pážecí sestřih a i onen nakadeřený kratší střih, který by nebyl vhodný pro oválný obličej, jak bylo zmíněno výše.

Mytí vlasů a regenerace vlasové pokožky v Liberci

Sledujte, jak kadeřnice pracuje s vlasy. Možná, že si říkáte, že to zvládnete doma, ale leze vypozorovat několik zajímavých momentů. My vám dáme pár tipů, jak s o vlasy starat i doma.

Jak se o vlasy starat doma**

**

Až budete nanášet šampon, tak jen ke kořínkům, které se opravdu mastí, konečky bývají spíše přesušené. Aby vám šampon bohatě pěnil a vy tak ušetříte množství, tak jej nanášejte ihned po aplikaci vody, kdy se složky spojí a nejlépe pění. Vlasy promněte asi dvě minuty a poté opláchněte. Postup opakujte a nechte šampon chvíli působit. Důkladně opláchněte, tím zbavíte vlasy nečistot a mastnoty.

Následně** naneste kondicionér či balzám anebo kúru** a nechte je působit jen na konečcích vlasů. Ty se totiž mají regenerovat. Kdybyste nanesla přípravek na celou hlavu, tak by účes působil zplihle a vy byste mohla hned druhý den vlasy zase mýt. Pokud máte problém s přesušenými vlasy, tak máme jednu metodu, která je osvědčená. Dokonce i kadeřníci, kteří jsou proti všem domácím zásahům, tak proti této domácí proceduře nic nemají. Naneste na hlavu klasický olivový olej a nechte jej asi hodinu působit. Vaše vlasy budou poddajné, lesklé a hebké.

Pokud potřebujete ale opravdu hloubkově zregenerovat vlasy, tak si nechte v salonu aplikovat masku, která vlasy vzpruží zevnitř a navenek budou krásně jemné.

Barvení a melír v Liberci

Domácí barvení je něco, co vám může přinést spoustu starostí, které pak musí napravovat kadeřník a zbytečně tím tak zatěžujete vlasy. Jen odborník pozná, jaká barva se k vám hodí, jakou proceduru váš vlas snese. Navíc se lépe dostane k vaší kštici a při úpravě nezanechá fleky či jiné nerovnosti. Nechte si proto poradit od profesionála. Stejně tak tomu je i s melírem nebo v kombinaci více barev, kdy je zapotřebí zvláště precizně pracovat s barvou, aby melír vypadal jako opravdové proužky a více barev jako jednotný a efektní účes.

Trvalá a narovnávání vlasů v Liberci

Někdo touží po kučeravé kštici, jiný chce rovné vlasy. Obojí je možné. Trvalá dnes již naštěstí není co bývala v osmdesátých letech minulého století, a tak můžete mít prstýnky, a´la africký styl a nebo jen jemné vlny.

Naopak vám poslouží metoda, která vám narovná vlasy, jež budou poslušné a nenáročné na úpravu. U obou případů procedur se jedná o práci s těmi nejkvalitnějšími přípravky, které šetří vaše vlasy.

Vytvoření účesu v Liberci

Někdy jsou ruce kadeřnice zručnější než naše vlastní, navíc se profesionál snáze dostane ke všem vlasům na hlavě a náležitě je upevní. Proto si nechte vytvořit účes na akci, na které vám záleží. Budete vypadat perfektně a můžete si být jisté, že vám účes bude skvěle držet.

Střih, kvalitní barva a důkladná péče. Pokud se svěříte do rukou profesionála, tak si ušetříte nejen čas, ale i peníze a své vlasy. Než kdybyste experimentovali doma. Proto se ihned vydejte do salonu, kde se o vás náležitě postarají. Vždyť kadeřník je přeci takový doktor přes vlasy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18117 (novesluzby.cz#22729)


Přidat komentář