Hodinky, výběr a koupě

Hodinky jsou malé přenosné hodiny, které nám ukazují čas. V dnešní době se vyrábí také hodinky, které dokážou nejen ukazovat čas, ale i dané datum, rok. V některých jsou zabudované stopky i chronograf.

Hodinky kapesní, mechanické, náramkové

Dodávají našemu stylu neuvěřitelně ohromující módní doplněk. Hodinkami můžeme okouzlit nejen sebe, ale také své okolí. Správným výběrem docílíme naší dokonalosti v myšlenkách ve výběru. Hodinky nám také mohou velmi pomáhat. Ale nejen tím, že nám ukazují čas, který je tolik potřebný v našem životě. Ale také pokud si vybereme hodinky s magnetickým náramkem, pomáhají nám léčebně. Hodinky jsou vhodné pro každou věkovou generaci pro muže, ženy i děti a dělíme je:

 • Kapesní – tyto hodinky bývají s řetízkem a jsou mechanické.
 • Náramkové – upevňujeme si je na zápěstí pomocí různých řemínků.
 • Mechanické – bývají mechanické nebo s ručičkami.

Hodinky binární, analogové, kombinované, digitální

** Pokud chceme mít hodinky, které budou naznačovat nás samotné, neměli bychom s výběrem pospíchat. Přeci jenom hodinky si kupujeme na určitou etapu našeho života. I přesto, že se hodinky moc nenosí, jelikož jsou nahrazovány jinými módními doplňky dnešní doby, neměli bychom na ně zapomínat. Jsou totiž jedny z nejdokonalejších módních doplňků. Nemusíte je stále vytahovat, protože je máte dokonale upevněné na zápěstí. Nebo si je můžete pověsit na krk ve formě řetízkových hodinek. **Hodinky jsou stále IN. Můžeme si vybrat mezi těmito typy:

 • Binární
 • Analogové
 • Kombinované
 • Digitální

Na co bychom se měli při výběru hodinek zaměřit

Pokud si chceme vybrat opravdu dokonalé hodinky, vždy musíme dávat veliký důraz na to, pro koho jsou určeny. Také bychom se měli zaměřit na značku, kterou preferujeme a nejvíce dbát:

 • Vzhled
 • Materiál
 • Sklíčko
 • Strojek
 • Vodotěsnost
 • Osvětlení
 • Čím se napájí
 • Cenu

Výběrem hodinek můžeme také docílit toho, že dáváme okolí najevo, co nás baví nebo v jaké etnické skupině se nacházíme. Pokud chceme být skutečně IN, měli bychom stále sledovat módní trendy. Trendy se mění poměrně rychleji, nežli bychom čekali. Jaké jsou možnosti při výběrech módních hodinek? Nejzákladnějšími jsou:


Klasické hodinky výběr

Klasické hodinky nejsou v popředí módních trendů. Ovšem díky jejich dokonalosti zůstávají stále v oblibě i v dnešní době. Klasické hodinky, mají stálé tvary, které se nemění již řadu let. Co se týče designu těchto hodinek, jsou stále velmi oblíbené, jelikož jejich výroba se přizpůsobuje každé době.

Luxusní hodinky výběr

Luxusní hodinky mají vždy loga, punc kvality a preciznosti. Tyto hodinky se vyznačují vysokou cenou díky dokonalosti jejich výroby, které se slučují hlavně ze zlaceného pouzdra, vkládáním drahých kamenů a velmi dokonalému propracování.

Módní hodinky výběr

Módní hodinky jdou ruku v ruce s módními trendy jakékoliv doby. Jsou dokonalým doplňkem k různým šatům, ale také na různé akce, plesy a podobně. Můžeme si vybrat mezi různými barvami nejen pásků, ale také a hlavně barevnosti hodinek.

Sportovní hodinky výběr

Tyto hodinky jsou určeny hlavně pro lidi věnujícím se sportu. Často bývají vodotěsné, se stopkami a plastovými skly. Jsou velmi elegantní a dají se využít nejen na sport, ale také na celodenní nošení.

Vojenské hodinky výběr

Jsou velmi elegantním doplňkem pro muže i ženy, kteří vykonávají vojenskou službu. Také jsou velmi odolné různým nárazům a jsou vodotěsné. Mohou si je pořídit i muži, kterým se líbí vojenský styl. Jejich design je až ohromující.

Dětské hodinky výběr

Dětské hodinky jsou nádherným doplňkem všech dětí. Pro kluky jsou možné pořídit hodinky také vodotěsné. Pro holčičky zase naopak velmi barevné a doplněné různými módními doplňky. Hodinky pro děti podle výrobců.

 • BT Bentime – tyto hodinky mají plastové pouzdro s textilním řemínkem. Jejich cena se pohybuje od = 360,- Kč.
 • Spedoo – je to velmi elegantní sportovní styl. Jsou digitální z plastu a strojkem quartz s pohybující se cenou od = 800,- Kč.
 • Secoo – jsou digitální s možností ocelového pouzdra. Mají možnosti času, budíku, duální čas, světlo, odpočet a stopky. Jejich cena se pohybuje od = 500,- Kč.

Hodinky pro ženy, hodinky jako šperk

Hodinky pro ženy jsou velmi elegantním doplňkem zápěstí. Proto bychom měli vybírat vždy takové hodinky, které vystihují ženu a její osobnost. Žena by si měla také vybírat hodinky i podle módního trendu a na daný účel. Hodinky pro ženy jsou více šperkem, nežli potřebou. Ženské hodinky se mohou vybírat také podle řemínku a to buď koženého, řetízkového, umělého, zlaceného, stříbrného nebo osazeného diamanty.

 • SEIKO Velatura SNDZ40P1 -  jsou hodinky osazené diamanty. Pouzdro i řemínek jsou částečně pozlacené. Sklo je nádherně safírové a také jsou vodotěsné. Jejich cena se pohybuje kolem = 18000,- Kč.
 • EDOX Royal Lady 10015 357BR BRIR – tyto hodinky jsou velmi elegantní módní doplněk. Pouzdro je částečně pozlaceno s PVD povlakem. Řemínek je z kaučuku se safírovým sklem. Jejich cena se pohybuje od = 31000,- Kč.
 • Lady Blue Chronograph Leather – pokud se vám líbí Swarovského křišťály, potom je tento styl hodinek pro vás velmi ideální. Mají nádherný design. Jsou osázeny Swarovskými křišťály se safírovým sklem a jsou vodotěsné. Jejich cena se pohybuje od = 15.500,- Kč.

Hodinky pro muže výběr

Muži si vybírají hodinky spíše ve sportovním stylu. Je to styl, který jim zcela vyhovuje. Ale také si mohou vybrat módní, luxusní nebo vojenský styl. Hodinky u muže vyjadřují nejvíce jeho osobnost. Pokud je muž sportovec, dělník nebo vyššího postavení. Muži hodinky velmi často považují za potřebu k životu. Jsou i ovšem muži, kteří svými hodinkami rádi dávají najevo svému okolí svou mužnost a postavení. Proto je možné si vybrat v celé škále druhů, jako jsou například:

 • FESTINA 16272/7 Chrono Tour 2007 – jsou to nádherné sportovní hodinky s řemínkem z plastu a textilu.  Jsou vodotěsné a jejich cena se pohybuje od = 6800,- Kč.
 • WENGER SRC 70891 – tyto vojenské hodinky jsou vodotěsné. Mají ciferník, řemínek je ze silikonu a pouzdro z plastu a s PVD povlakem. Jejich cena se pohybuje od =9500,- Kč.
 • EDOX WRC Chronograph Automatic 01112 3 BUIN – jsou opravdu luxusním mužským doplňkem. Řemínek i pouzdro je z oceli a sklo je safírové. Jejich cena se pohybuje od = 68500,- Kč.

Na jaké ruce nosit hodinky

Většina lidí nosí hodinky na levé ruce. Ale je to opravdu nutné? Čím se to posuzuje? Podle průzkumů bylo zjištěno, že většina lidí jsou praváci a hodinky si dávají na méně zatěžovanou ruku. Hodinky tak mají menší šanci na poškození. Další důvod je, že natahování je nejčastěji umístěné na pravé straně. Pokud chcete nosit hodinky na pravé ruce, můžete si objednat hodinky, které by měli natahování na levé straně. Tento typ hodinek je vhodný pro lidi, kteří více zatěžují levou ruku.

V blízké době se na našem trhu objeví také hodinky nehtové. Ovšem jejich dokonalost není zatím stavěná do popředí. Hodinky jsou a zůstanou dokonalým klenotem všech generací po dlouhá léta. Je to nádherný a dokonalý „ šperk“, který velmi rádi nosí nejen muži a ženy, tak také děti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18107 (novesluzby.cz#22206)


Přidat komentář