Dětská hřiště a zahradní altány

Chcete zkrášlit zahradu? Potřebujete posezení na léto? Nevíte kam uložit nářadí a zahradní techniku na zimu? Chcete dětem postavit vlastní hřiště? Nemáte garáž, ale autu pobyt venku nesvědčí? Čtěte dále.

Výroba, montáž a prodej dřevěných zahradních staveb

Mezi nejčastěji nakupované** dřevěné zahradní stavby** patří zahradní domky a chaty, pergoly a altány a také domky na nářadí. Méně často, ale také, jsou oblíbeny garážová stání a garáže.

Pokud nejsme spokojeni s nabízeným zbožím, můžeme si nechat vyrobit vše na míru podle našich představ. Stavby jsou sice vyrobeny jako jeden kus, ale s patřičnou technikou jsou mobilní a můžeme je umístit kamkoli. Montáž a dopravu pak obvykle zajišťuje firma, od které jsme zboží koupili, a je v ceně.

Zahradní domky a chaty - výroba, prodej

Zahradní domky a chatky jsou si podobné, obvykle se liší jen ve velikosti. Mohou být nejen u domu, ale i na zahradě, kde zastanou místo pravého domu. V letních měsících jsou vhodné k přespávání, kdy je venku dost teplo, nebo k oslavám s přáteli. Své využití si jistě najdou. V zimě jsou ovšem neobyvatelné, využívají se spíše k uskladnění různých věcí, které nemohou zůstat na mrazu.

Zahradní domky CHALET

Tyto zahradní domky jsou lehké, dřevěné a stavěné ve stylu srubu. I přes svou lehkost jsou ale pevné. Jejich kvalita se řadí na první místa v kvalitě českého trhu. Domky jsou upravovány podle přání zákazníka. Unikátem domků je využití systému rohového/čtvrtinového zámku CHALET.

Pergoly, altány - výroba, prodej

Přístřešek se k posezení jistě hodí, zvláště, pokud začne pršet. Nejvyužívanější jsou** pergoly a altány**. Rozdíl spočívá v otevřenosti. Pergola je často uzavřenější, má čtvercový nebo obdélníkový tvar, mívá dveře, ale je průchozí. Dovnitř nezatéká a nefouká. Pořád ale působí dojmem, že jste venku.

Altán je oproti pergole menší. Má ve většině případů kulatý tvar a střechu do špičky. Je vhodný pro letní posezení. Díky nekrytým bokům, ale dovnitř při dešti zatéká a v nečase se zde nedá moc pobývat. Působí ale mnohem přirozeněji.

Domky na nářadí nabídka

Mají velmi široké využití. Na první pohled působí jako zahradní chata, ale mají větší dveře a nemusí mít okna. Díky velkým vratům zde můžeme kromě klasického nářadí, jako jsou lopaty, hrábě, kladiva, hřebíky, apod., umístit i sekačku na trávu, popř. traktorek. Schovat si zde můžeme i zahradnické potřeby (nůžky, kbelíky, hlína, květináče). V zimě se zde skladují vodní potřeby, např. nafukovací bazén a hračky do vody. Dovnitř nezatéká a věci jsou tak chráněny, navíc jsou domky na klíč, takže se nemusíme obávat krádeže.

Domek na nářadí mohou muži využít i jako praktickou dílnu, kde umístí veškeré nářadí, které se dosud válelo všude možně. Budou tak mít o všem přehled a mohou se věnovat svému kutilství.

Garáže, garážová stání nabídka

Pokud nevlastníme** garáž** a naše auto neustále nocuje venku, jistě ho potěšíme, pokud mu zajistíme přístřeší. Koupit si můžeme buď klasickou garáž, vyrobenou ze dřeva a tudíž mobilní, kde auto schováme a uzamkneme. Do** garáže** můžeme uschovat i jízdní kolo nebo motorku

Nebo můžeme zvolit jednodušší způsob, a sice garážové stání. V tomto případě nebudeme moci auto uzamknout v budově, ale i tak na něj nebude pršet, sněžit a bude chráněno proti povětrnostním vlivům. Garážové stání je vlastně jen střecha a místo stěn jsou jen trámy, které ji podpírají.

Vybrat si můžeme z mnoha velikostí, záleží na tom, jaké máme možnosti. Určitě, pokud chceme uschovat jen motorku, nemusíme si kupovat velkou garáž pro auto.

Dětská hřiště výroba a instalace

Dětské hřiště na zahradu s houpačkami, skluzavkou a dalším vybavením již nepatří jen na sídliště a do mateřských škol. U většiny restaurací, koupališť a letních zahrádek jej najdeme také. Je to skvělé místo, kde si děti mohou volně hrát, když se baví dospělí. Hřiště je obvykle ohraničené, takže dítě neuteče.

Dítě se na hřišti může seznámit s novými, stejně starými, kamarády, může si zde hrát. Naučí se zde také rozvíjet své smysly, poznávat okolí a bude cvičit své dovednosti.

Nikdy ale nevíme, co dítě najde na veřejném hřišti. Proto se začaly dětská hřiště dělat také na zahradách rodinných domů. Komfort** domácího hřiště** ale začíná být velkým trendem. Alespoň nějaký ten dětský nábytek vlastní každá rodina s malými dětmi, bydlící v rodinném domě. Obvykle se jedná o houpačky, skluzavky, prolézačky, pískoviště, lavičky, šplhací zařízení, kolotoče nebo dětské domečky.

Zakoupit můžeme jednotlivé, již vyrobené části, nebo si můžeme nechat udělat hřiště tzv. "na klíč". Zvolit si pak můžeme veškeré doplňky i výrobu jednotlivých částí.

Dětská hřiště na zahradu

Navštivte nejlevnější Eshop Dětská Hříště na Zahradu.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18137 (novesluzby.cz#24009)


Přidat komentář