Dárky k vánocům

Blíží se vánoce a vy stále nevíte co dát svým nejbližším pod stromeček? Aby jim to udělalo radost, byli šťastní, ale hlavně mile překvapeni. Vždy se musíme zamyslet hlavně nad tím, co se našim blízkým líbí a po čem nejvíce touží.

Vybrat jim pod stromeček něco co nebude podle jejich tajných přání, občas pokazí celou vánoční pohodu. Proto ptejme se, uděláte tak radost svým blízkým a hlavně sobě ušetříte námahu s vymýšlením dárků.

Je spousta možností s výběrem, jelikož dnešní trh je přesycený nádhernými dárky ve formě různých poukazů, pobytů, dárků a podobně. Pokud si nevíte i přesto rady, máme pro vás pár typů, jak pro muže, ženy a děti, tak také pro babičku a dědečka. Vždyť přeci vánoce jsou o scházení se celé rodiny u jednoho svátečního stolu, abychom docílili nádherné atmosféry vánoc.

Dárky pro muže

Jak už je známé vždy se snažíme vybírat pro muže dárky typu ponožek, kosmetiky, trenýrek a třeba i pyžamo. Ale to jsou většinou dárky, které se dají koupit i v jiných všedních dnech. Jsou to většinou „ dárky“, které potřebují každý den k svému životu. Ale co je třeba překvapit takovým pěkným vánočním poukazem?

Jízda Hummerem

Určitě každý muž tento dárek stoprocentně ocení. Vždyť muži jsou jako děti a taková jízda Hummerem je sen určitě každého muže. A pokud máte doma děti, mohou se svést s ním. V Hummer centru můžete strávit celý den úplně celá rodina. Nachází se na okraji Prahy a jeho cena je na celý den 2975,-Kč. Co je tomto poukazu zahrnuto:

  • Hodinovou jízdu vozem Hummer
  • Malý model Hummer vozu
  • Propagační CD a časopis
  • Volnou vstupenku do Hummer tvrze pro řidiče a posádku /celou rodinu/.
  • VIP slevovou kartu

Pilotem na zkoušku

Tento dárek je velmi oblíbeným. Je ho možné realizovat v městech:  Praha, Brno, Hradec Králové, Ostrava a České Budějovice. Vedle vás sedí pilot, který pouze dělá dozor. Pilot vás poučí se základními pravidly a tento nádherný zážitek trvá asi tak 4 hodiny. Jeho cena se pohybuje kolem 4800,- Kč.

Pasení ovcí

Pokud je váš muž takový, že rád každému říká, že se na vše vykašle a půjde raději pást ovce, je tento dárek zcela originální. Nejen, že je svým způsobem legrační, ale hlavně po absolvování tohoto dárku, bude jistě rád, že je blízko vás a ve svém pohodlí. Tento typ dárku je v Beskydech. Cena je 1500,- Kč. Co vše je v tom zahrnuté:

  • Zaškolení
  • Pastevecký klobouk, košile a hůl.
  • Pasení svěřených ovcí asi tak 5 ovcí.
  • Pastevecká svačina.

Tandemový seskok padákem je vhodný jak pro muže, tak i pro ženy. Jeho cena se pohybuje – 3899,- Kč a je ho možné v letním období zrealizovat v Mladé Boleslavi.

Dárky pro ženy

Jistě si mnoho z mužů říká: „ Co jí mám koupit, abych jí udělal radost a neurazil“. U žen je to mnohem složitější. Pokud se jí přímo nezeptáte a dáte jí dárek, který se jí nelíbí, bývá to někdy dosti velký problém. Ale co třeba koupit jí také nějaký skvělý poukaz v podobě relaxace nebo esteticky.

Čokoládová masáž – cena kolem 1289,- Kč. Pro ženy, které rády pečují o své tělo a potřebují relaxaci.

Změna image – ovšem u tohoto poukazu musí být muži taktní. Cena se pohybuje kolem – 3399,- Kč. Pokud tento poukaz vy muži budete umět darovat s úctou, jistě vám bude manželka nebo přítelkyně velmi vděčná.

Beauty pobyt pro dámy – poukaz je na 3 noci pro dvě osoby za – 6199,- Kč. Je to vhodné třeba i pro manželku a maminku, nebo dvě kamarádky.

Wellness pro ženy stojí – 4999,- Kč. A je Ideální pro ženy, které potřebují celkovou relaxaci.

A samozřejmě mnoho dalších nádherných dárků ve formě různých poukazů. Ženy se potom budou cítit uvolněné a budou mužům vděční, že si všímají také jejich přání a potřeb.

Dárky pro děti

Nejen muži a ženy touží po dobrodružství, ale také děti. I jim můžete dát pod stromeček nádherné poukazy plné fantazie a nádherných překvapení. Bude to pro ně nezapomenutelný zážitek a budou nadšení.

Párty s kouzelníkem -  cena je 8499,- Kč. Tento dárek je určen pro nejmenší děti.

Přepadení 1945 – 5799,- Kč Děti mají možnost si vše zažít na vlastní kůži. Doba hraní je 4 hodiny.

Jízda parní lokomotivou – 299,- Kč

Paitbal pro 8 dětí – 2799,- Kč.

Jízda na dětské čtyřkolce – 1699,- Kč. Neuvěřitelný zážitek pro děti, které touží po divoké jízdě.

Pro děti se dá vybírat spoustu dárků, od hraček až po takovéto zážitky. Proto se jich musíme vždy ptát, co se jim líbí.

Dárky pro seniory

Chcete udělat babičce a dědečkovi radost? Pokud ano, ideálním řešením je jakýkoliv pobyt, kde mohou relaxovat a odpočinout si od všedního života. Dopřát jim nádherný pobyt s lázeňskou péčí je pro babičku i dědečka tím nejvhodnějším dárkem. Uděláte jim tím velikou radost a budou vám nesmírně vděční. Ukažte jim, že je máte rádi a že jim umíte poděkovat za jejich péči.

Romantická večeře na jachtě v Praze – 5499,- Kč. Je to jachta z počátku 20století. Zažijí tak nádhernou romantiku, se skvělou večeří a plavbu Prahou.

Luxusní plavbu na jachtě v Kos Samos – 10999,- Kč. Tento poukaz zahrnuje nádhernou historickou plavbu s kapitánem na palubě. Uvidí spoustu památek a nádherných scenérií.

Víkend pro dva v pivovaru v Plzni – 4920,- Kč Velmi ideální posezení a milovníky tohoto moku.

Seznamte se na horách – tento poukaz je velmi ideální pro ty babičky a dědečky, kteří zůstali sami, nebo nemají žádné přátele. Je to v Černé Boudě v Krkonoších a cena na 5 nocí je 2550,- Kč s polopenzí.

Ale také je můžete potěšit dárky třeba, jako jsou:

Mobilní telefon pro seniory

Krabička poslední záchrany- cestovní  je v ní leštidlo na boty, odstraňovač skvrn, tužka, papírové kapesníčky, náplast, mátové bonbóny, šitíčko, osvěžující ubrousek a balzám na rty.

Ano vánoce se blíží a vymyslet dokonalý dárek je mnohdy velmi složité pro každého z nás. Ale pokud se dokážeme vcítit do srdíček svých blízkých, určitě je dokážeme obdarovat dárkem, který je potěší. Není důležité mít pod stromečkem plno dárků, a potom je třeba celý rok nevyužít. Stačí jen jediný, od srdíčka a z lásky. A to třeba právě ve formě různých poukazů na různé pobyty a nevšední zážitky. Nemusí se vždy odehrávat pouze v zimě. Vždyť nikdo přeci není hned připravený na nějakou rychlou změnu.

Naučme se vnímat své nejbližší a dopřejme jim ten nejmilejší dárek. Dárek, který je potěší a při kterém prožijí to, na co se nezapomíná celý život. Vždyť život je tak krátký, tak proč si ho neužít a dělat svým blízkým stále jen radost? Veselé vánoce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18105 (novesluzby.cz#22051)


Diskuze a zkušenosti

Luccie | 09.10.2013 17:59
Re: Dárky k vánocům Souhlasím, že tyhle zážitkové dárky jsou výborné. Jedna věc je kupovat takové zážitky, které víte, že člověku udělají radost, jako třeba různé pobyty (já například loni kupovala rodičům wellness pobyt na Kaskádě, aby si trochu odpočinuli), ale druhá věc, a podle mě mnohem zábavnější, je kupovat takové zážitky, které by dotyčného ani nenapadlo podstoupit :D Před několika lety jsme se třeba s kamarádkami složili a jedné společné kamarádce jsme koupily jízdu ve formuli, jen tak ze srandy, paradoxně ale od té doby vyhledává různé akce, kde by se ve formuli mohla projet, protože se jí to natolik líbilo, stejně tak kamarádka, které jsme daly seskok padákem, ona nás málem ukamenovala, že jsme se zbláznily a dneska má instruktorský kurz na tandemový seskok :D


Přidat komentář