Adrenalinové dárky

Přemýšlíte, jak nevšedně obdarovat Vaše blízké, nebo kolegu v práci? Přijde Vám již neoriginální neustále kupovat vína, lihoviny, sladkosti? A co takhle adrenalinový dárek přímo na míru oslavenci?

Druhy adrenalinových dárků

 • Automobilové zážitky
 • Akce a dobrodružství
 • Sportovní zážitky
 • Vzdušné zážitky

 

Automobilové zážitky jako adrenalinový dárek

 • Projížďka v terénním voze – oslavenec se může těšit na skutečně zážitkovou jízdu, a to na speciálně připravené off-road trati. Oslavenec pojede spolu s instruktorem, projede si trať plnou strmých výjezdů, bočních náklonů, adrenalinových sjezdů aj. Řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B. Před jízdou řidič podepíše prohlášení o zdravotním stavu a prohlášení o respektování pokynů instruktora po celou dobu zážitkové jízdy.
 • Rychlá jízda v autě snů – oslavenec se bude moci projet například v Porsche, Carrera, Range Rover, Jaguar, Corvette, Cadillac, Ferrarri aj.
 • Škola smyku – skvělý dárek, který snad uvítá každý řidič. Během školy smyku zažije oslavenec několik krizových situací, do kterých se může velmi snadno a rychle dostat i se svým autem. Naučí se rychle reagovat na nebezpečí na silnici, vyzkouší si situace, které jsou v reálném provozu velmi riskantní. Naučí se brzdit s co nejkratší brzdnou dráhou. Řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B, dále musí být způsobilý pro řízení vozidla a vlastní či zapůjčený vůz.
 • Rallye – který muž by si nechtěl vyzkoušet rallye. Nejprve si oslavenec projede s instruktorem celý závodní okruh, aby ho viděl celý, následně se rychlost výrazně zvýší. Po určitém počtu závodních okruhů, se auto opět zpomalí a oslavenec bude moci projet poslední okruh v takové rychlosti, aby nabral zase dech. Tento jedinečný zážitek není vhodný pro osoby, které trpí epilepsií, dále srdečními problémy, trombózou žil, či je po cévní příhodě.

Akce a dobrodružství jako adrenalinový dárek

 • Paintball – oslavence čekají složité chodby, výstupky, ocelové mříže, úzké chodby, patra a všelijaké důmyslné překážky i zužující se střílny, které jsou připravené pro útočné akce soupeřících skupiny. S tímto zážitkem oslavenec zažije několik skutečně dobrodružných hodin spolu s pažbou kuličkové pušky v jeho rukách. Před začátkem hry bude oslavenec poučen o pravidlech bezpečnosti při hře.
 • Kiteboarding – dopřejte oslavenci trojnásobnou dávku adrenalinu v jednom. To je kombinace windsurfu, paraglidu a wakeboardu. S pomocí tažného draka bude oslavenec surfovat na speciálním boardu po vodní hladině. Pro tento jedinečný zážitek je limit věkový, a to 15 let a váha účastníka minimálně 40 kg.
 • Snowkiting – výjimečná sněhová adrenalinová bomba. Se speciálním tažným drakem se oslavenec bude prohánět po sjezdovce. Nejprve ho čeká krátká teoretická příprava, poté bude následovat praktická část s instruktorem, nacvičení startu i přistání, řešení případných krizových situací a následovat bude samotná jízda. Při tomto zážitku je nutné, aby měl oslavenec teplé zimní oblečení, vlastní lyže nebo snowboard. Dále musí mít minimálně 15 let a minimální váhu 40 kg.
 • Buggykiting – při tomto adrenalinovém zážitku oslavenec zkombinuje paragliding a terénní buggy. Vydá se na dobrodružnou cestu s vozítkem taženým drakem. I v tomto případě nejprve proběhne krátká teoretická příprava, bezpečnost, terminologie a poté praktická část s instruktorem. Pak již oslavenci nebude nic bránit tomu, aby nasedl do buggy a vyrazil. Při tomto zážitku je nutné, aby měl oslavenec vhodné outdoorové oblečení, pevné kotníkové boty. Dále musí mít minimálně 15 let a minimální váhu 40 kg.
 • Zorbing – zážitek, při kterém se oslavenec bude řítit v průhledné kouli směrem z kopce dolů. Pokud má rád kolotoče a jízdu hlavou dolů, tak zorbing je pro něj to pravé. Pro tento zážitek musí mít oslavenec minimální výšku 150 cm a maximální váhu 95 kg. Zorbing však nemohou absolvovat těhotné ženy, jedinci trpící epilepsií, jedinci s kardiovaskulárními obtížemi. Před samotnou jízdou je potřeba podepsat prohlášení o zdravotním stavu.
 • Tandemový seskok padákem – jedinečný adrenalinový zážitek, při kterém oslavenci skutečně pročísne vlasy. Oslavenec zažije let volným pádem, následné otevření padáku a přistání. Jak skok, tak výhled na krajinu bude nepřekonatelný. Při tomto zážitku mají omezení osoby, které trpí epilepsií, závažnou srdeční chorobu, dále těhotné ženy. Oslavenec nemusí mít žádnou speciální výbavu, naopak obdrží na seskok speciální kombinézu, ochranné brýle. Stačí mít jen vhodnou sportovní obuv a chuť si skočit.Tandemový seskok jako adrenalinový zážitek
 • Bungee jumping – při tomto zážitku oslavenec zažije skutečný stav beztíže, takový, který zažívají i kosmonauti nebo piloti. Zpočátku bude možná strach, ale uvidíte, že po seskoku bude chtít oslavenec tento zážitek opakovat. Zážitek je vhodný pro osoby s minimální váhou 50 kg a maximální 120 kg. Zážitek není vhodný pro jedince trpící stavem po infarktu, kardiovaskulárním onemocněním, epilepsií, závratěmi, duševními poruchami, dále pro těhotné ženy aj.
 • Bungee jumping ve dvou – tak tento zážitek je umocněný ještě druhou osobou, kdy bude oslavenec třeba s Vámi připoután.
 • Adrenalinová jízda vznášedlem – jedinečný zážitek, kdy bude mít oslavenec možnost se proletět na tzv. vzduchovém balonu.

Sportovní zážitky jako adrenalinový dárek

 • Skijöring – zážitek, při kterém oslavenec bude moci jet na běžkách, a přitom ho budou táhnout psi. S tímto psím spřežením bude oslavenec ujíždět neskutečnou rychlostí. Zážitek je vhodný pro jedince, které ovládají alespoň základy na běžkách.
 • Segway – jedinečná projížďka čeká oslavence na vozítku Segway. Zážitek je určený pro osoby, které mají minimální váhu 35 kg a maximální 120 kg.
 • Skákací boty – víc než Skippy, skákací boty dovolí neskutečné možnosti oslavenci. Bude moci skákat i běhat, a to doslova metrovými skoky. Věřte nebo ne, ale se skákacími botami je možné dosáhnout skoku až 2 metrů do výšky a 4 metrů do dálky.

Vzdušné zážitky jako adrenalinový dárek

 • Pilotování vrtulníku – oslavenec bude moci pomáhat pilotovat vrtulník a cítit se jako skutečný pilot. Oslavenec bude mít funkci tzv. 2. pilota, i on bude mít svoji důležitou roli. V průběhu letu si oslavenec vyzkouší řešit nejrůznější krizové situace, zažije start i hladké přistání. Minimální věk pro tento zážitek je 16 let.
 • Let akrobatickým letadlem – zážitek pro skutečné adrenalinové gurmány. Oslavence čekají výkruty, let hlavou dolů, střemhlavý let, přetížení, ostré zatáčky a další specialitky. Během letadlu bude oslavenec sedět přímo vedle samotného pilota. Je vhodné se před zážitkem trochu najíst, než být zcela hladový.
 • Let stíhačkou – zážitek pro milovníky výjimečné rychlosti. Stíhačka patří mezi jeden z nejrychlejších letounů. Oslavenec si bude moci překonat vlastní strach. Tento jedinečný zážitek je vhodný pro jedince starší 18 let, dále je nutní mít potvrzení od lékaře na tzv. leteckou kvalifikaci A2, tj. že oslavenec netrpí závažnějšími onemocněními srdce aj.
 • Let balonem – mírnější adrenalinový zážitek spojený s jistou dávkou romantiky. Oslavenec vystoupá spolu s instruktorem do výšky a může se kochat krásou krajiny. Let balonem není vhodný pro těhotné ženy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18084 (novesluzby.cz#20732)


Přidat komentář