Tenisová škola - Ostrava

Pěstujete nějaký sport? A zkusili jste už královský bílý? Ladnost pohybu a elegance oděvů. Tenis je jedním ze sportů, který je honosný, a navíc protáhne celé vaše tělo. Zkuste ho.

** Tenis** můžete znát ve spoustě jeho podob. Může se jednat o formu, kdy se hraje s plastovými pálkami nebo lehkými vyplétanými pálkami. Skutečná podoba tenisu je ale mnohem sofistikovanější. Tenis je totiž dlouhodobým sportem našich dějin a má tradici už několik desítek let. Jen si představte, že slavný návrhář René Lacoste byl ve skutečnosti tenista. Jak se dostal k návrhářství? Když se na začátku století hrál** tenis**, muži nosili košile a kravaty. Lacostemu toto přišlo nepraktické a vymyslel tzv. polovičko. Díky němu se dnes na kurtu prohánějí sportovci v mnohem pohodlnějším, ale pořád elegantním oblečení. Tenis sám o sobě je sportem, který se svojí ušlechtilostí může přirovnat ke golfu. Pokud vás ale odpalování míčků do jamek nudí, neváhejte a proběhněte se po antuce. Kdo vás to naučí?

Výuka tenisu v Ostravě

Tenis je nazýván bílým sportem. Když si toto představíte do důsledků, zjistíte, že bílá se na sport a na antuku moc nehodí. Přesto je** tenis** ladným a elegantním sportem, který nadchne každého. Zkuste se ohánět raketou jako profesionálové. Tenis je v podstatě sportem, kde se snoubí elegance a pohybová aktivita. Zatímco u volejbalu, fotbalu a jiných disciplín se často zpotíte, umažete a podobně, protože podáváte velký výkon, u tenisu se také fyzicky hýbete a přitom neztrácíte nic z ladnosti, protože tenis má svá pravidla. Máte pocit, že takový sport je jednoduchý? Není tomu tak. Stejně jako všude, i zde je soubor různých pravidel a pouček, které profesionálové ovládají. Samozřejmě, že trefit se do míčku, to zvládne pochopit kde kdo, ale vědět, jak je to s auty, smeči, jak odrazit míček a podobně, to už chce rady zkušeného. Proto se podívejte, jak takový** trénink** probíhá.

Výuka tenisu pro děti, seniory Ostrava

Pokud se rozhodnete hrát tenis, samozřejmě záleží na vašem věku. Malé děti se učí jinak než senioři, kteří chtějí aktivně prožít stáří. Pokud se jedná o malé dítě, tenis může být formou jejich mimoškolní aktivity. Je to ideální způsob jak potomka zabavit, protože se tak vyhne dnešním nástrahám (přílišné vysedávání u počítače, drogy, špatné party apod.). Dítě se takto naučí nejen sportu, ale také se mu podpoří zdraví, vyhne se i tolik rozšířené obezitě a možná se může trénovat i jako profesionální hráč. Česká republika má bohatou tradici v tomto sportovním odvětví.

Jaké jsou výkonnostní kategorie tenisu

V tomto případě jde už o ryzí rozdělení na hráče, kteří se tenisu věnují rekreačně a ty, kteří sport berou vážně. I když se nemusí jednat o profesionální hráče, kteří objíždějí turnaje, mohou se takto cvičit trenéři tenisu. Výkonnostní kategorie se cíleně zaměřují na hráče, kteří tento sport berou vážně a chtějí se v něm zdokonalovat. Proto se řadí do různých kategorií, v nichž pak postupují. Hráče tento typ kategorií nejen motivuje k lepším výkonům, ale zároveň vědí, jak si v oboru stojí. Co se týká výkonnostních kategorií, není výjimkou, že se zde mohou shledat i různé generace, víceméně jde ale o výjimky a generace vedle sebe (tzn., že dítě a senior se zde spíše nepotkají).

Příprava hráčů na turnaj v tenise Ostrava

Pokud se jedná o přípravu hráčů, pak se jedná již o** profesionální turnaje**. Ty mohou být na různé úrovni. Může jít třeba jen o soutěž mezi podnikateli, může jít ale též o národní kolo nebo přípravy na světové soutěže. K čemu je vůbec takový** trenér? Je to váš dohled a učitel nad vaší technikou. Takový trenér vám nejprve řekne a ukáže, jak se tenis hraje a vysvětlí vám pravidla. Pak se bude dívat, jestli vše chápete a provádíte dobře. Až si **tenis osvojíte, stále vás bude hlídat a upozorňovat na chyby. Výhodou těchto profesionálů je tak skutečnost, že už mají díky svým zkušenostem odhad na talent a možnosti každého sportovce, tudíž vědí, k jakým výkonům je mohou dostat a kdy je už nemají přepínat.

Tréninky tenisu ve skupinách Ostrava

Pokud máte třeba přátele, kteří se chtějí věnovat tomuto sportu, můžete chodit na** společné tréninky**. Je to výhoda v tom, že něco děláte společně a navíc si sport užijete. Ne málo lidí si pak posedí v příjemné restauraci a mají dobrý pocit, že pro sebe něco udělali. Do skupiny můžete vzít přátele, rodinu, kolegy z práce a podobně. Výhodou těchto sportů je i ta skutečnost, že děláte něco s někým společně a máte i stejný zájem, což utužuje kolektiv.

Tréninky tenisu jednotlivců Ostrava

Toto je nevhodnější v případě, že se chcete sportu věnovat profesionálně. Proto absolvujte trénink, kdy se vám bude trenér moci věnovat sám a bude se soustředit zcela na vás. Díky tomuto dohledu se můžete postupně stát velmi dobrým hráčem tenisu, který bude sbírat ceny, cestovat po světě a vydělávat peníze.

Využijte** tréninků tenisu** a nechte se vést profesionály. Nemusíte mít za cíl zdolávat světovou antuku, ale třeba i vašemu zdraví pomůže, pokud budete tento sport hrát dobře. Využijte proto nabídky tenisových škol a vyberte si trénink na míru vám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18032 (novesluzby.cz#23937)


Přidat komentář