Nabídka sportovní značky Reebok

Žijete-li aktivním životem, věnujete pohybu, jistě vám není jedno, jak při sportu vypadáte. Oblečení dnes není pouze esteticky zajímavé a účelové. Existuje i několik vychytávek, které znásobí účinky sportu. To vám nabízí i značka Reebok.

Něco z historie značky Reebok

Značka Reebok vznikla v Anglii už v roce 1895, kdy jistý Joseph William Foster vymyslel prototyp prvních tretrů. Původně je měl jen pro sebe, ale protože sklidily úspěch, tak je začal vyrábět ve více kusech. Značka se tedy dostala na trh jako výrobce sportovních bot, které se staly doslova hitem. Až do roku 1989 se firma drží výroby obuvi, o rok později přichází na trh i s oblečením. Na českou scénu pak přichází v roce 1995, ovšem plnohodnté prezentace se jí dostává až o 12 let později. V současné době patří značka mezi jeden z nejoblíbenějších brandů sportovní módy, který nabízí nejen nové trendy v oblasti módy, ale i technologií. To v kombinaci s přijatelnými cenami.

A co znamená slovo Reebok? Je to druh malé gazely, která pochází z jihu Afriky.

Nabídka značky Reebok

Reebok nabízí kvalitní oblečení, obuv i doplňky, které se hodí pro speciální sportovní aktivitu, ale rovněž barevné souhry vám pomohou doladit neotřelý styl. Stačí jen zmínit kotníkové tenisky. Hádejte, kterou značku si různí tanečnicí vybírají nejčastěji...

Sportovní oblečení Reebok pro ženy

Oblečení pro ženy. Musí být především slušivé. Ovšem to by si dámy mohly rovnou zajít do butiku a vybrat si tam nejnovější trend. Se sportovním oděvem to tak jednoduché není. Musí procházet více technologiemi. Materiál by měl být příjemný na tělo, měl by absorbovat pot a nezadržovat ho, střih by neměl škrtit, prádlo by mělo perfektně sedět, abyste se během cvičení nemusely upravovat. Nejen to nabízí značka Reebok.

Dámy při sportování ocení především, aby prádlo obepínalo jejich křivky a případně je formovalo. Díky speciálním výztužím toho lze snadno docílit. Tím, že prádlo je v některých místech zesílené a stahující totiž snadněji umožňuje pohybu a tím pádem podáváte lepší výkony. Pokud si berete tílka, tak mnohdy** nemusíte používat ani podprsenku,** jelikož speciální podpěry vám prsa podrží. Zkuste také triko se speciálně zkříženými ramínky na zádech. Dostanete tak skvělou podpěru a nebudete trpět bolestmi páteře po namáhavém sportu. Speciální materiál skvěle saje pot, proto při sportu nemáte nepříjemný pocit vlhka a nevystavujete se ani nebezpečí nachlazení.

Pokud provozujete** relaxačnější sporty** jako je jóga, pilates, či tai-chi, tak si dopřejte** bavlněný komfort.** Přírodní materiál vás zahřeje a navíc vám dopřeje pohodlí, protože je volnější. Stejně tak materiál poslouží skvěle při procházkách, nebo když si chcete vzít domácí oblečení. I doma vám to může slušet.

Propracovaný design značky Reebok

A co ještě dámy ocení? Přeci slušivost. Oblečení značky Reebok nabízí množství líbivých produktů. Jejich propracovaný design a neotřelé motivy vás ozdobí, i když zrovna nesportujete, proto si lidé kupují i jednotlivé kousky na běžné nošení. Nápadné a veselé barvy, jako je růžová, červená, žlutá, efektně řešené nápisy vás rozveselí. Tmavší tóny, které navzájem v sebe přecházejí v jednotlivých odstínech, vás zase nenchají vyklouznout z elegance. Nezapomeňte se ani podívat na jednotlivé speciální kousky. Delší trička, která vám dodají glanc, mikiny se zajímavě řešenými kapsami, vám zase zajistí praktičnost a pohodlí.

Sportovní oblečení Reebok pro muže

I když pánové zas až tak moc netouží po oslňujícím vzhledu, tak jednotlivé kousky oblečení značky Reebok přeci jen zdůrazní vaši mužnost. Střihy vám poskytnou pohodlí a zpracování umožní aerodynamičtější průběh pohybu. Při sportu vám půjde vše skvěle od ruky a tím pádem budete nabuzeni do lepších výkonů.

Oblečení značky Reebok je vyhotoveno v barvách, které si muži rádi obléknou. Tmavé, modré nebo žluté odstíny se vám budou hodit jak na cyklistiku, do fittnes nebo na běh.

Co se týká vlastností materiálu, tak něco již bylo naznačeno v textu o dámských produktech. Ovšem u pánů je ještě větší potřeba, aby oděv absorboval pot. Toho se nemusíte u značky Reebok obávat. Speciální materiály a vzdušná provedení vám umožní perfektně odvádět tekutiny a škodlivé látky z těla.

Stejně jako dámy, i muži si oblíbí bavlnu. Přeci jenom pánové si spíše dopřávají komfort a pohodlí a ještě více využívají pohodlného a sportovního oblečení. Existují i oděvy, které jsou podložené speciálním termoregulačním materiálem, tak se nemusíte bát, že z vás bude cítit případný pot.

Nabídka bot značky Reebok

Značka nabízí pestrou škálu bot pro ženy i pro muže. Ostatně na botách Reebok začínal. Můžete si vybírat z pestré škály designových kousků, což spotřebitele většinou láká nejvíce. V nabídce proto naleznete jak klasické jednobarevné boty, tenisky s lehkým akcentem na jednu barvu nebo se rozzáříte pomocí pestré škály veselých barev, ve kterých je vyhotovena řada produktů v každé kolekci. Co se týká materiálů, tak je zde zastoupena kůže i látka, takže pokud si vezmete kožené boty ke klasickým kalhotům, tak to nebude působit nepatřičně. Reebok dbá i na zdravotní faktory. Bezchybně tvarovaná podrážka, která zabraňuje bortění klenby nebo jiným obtížím s chodidly je základ. Speciální pevný materiál boty pak nedovolí noze ujíždět do stran a zabraňuje případným zraněním. Existují ale i speciální řešení boty pro ženy a muže, které vám pomáhají při sportu.

Perfektní nohy a dokonalý zadeček s botami EasyTone

Chcete si vytvarovat perfektní nohy a dokonalý zadeček? Pak na tom pracujte na každém kroku. Nejen při sportu, i když půjdete s košem. Boty s technologií EasyTone vám k tomu pomohou. Na podrážce jsou totiž polštářky, které vás častěji nutí udržovat balanc. Polštářky jsou na patě a špičce a při chůzí vytváří mírnou nestabilitu. Tím musíte zapojovat svaly, které klasicky nejsou tak často potřeba. Nemusíte se ovšem obávat, že na botách nebudete moci chodit. Ze začátku to je sice trochu nezvyk, ale později budete v botách běhat a bude vám to i pohodlnější. A co tu máme pro pány?

Větší výkonnost s botami ZigTech

Tato technologie umožní pánům při běhu vyvíjet více aktivity. Tajemství tkví rovněž v podrážce. Ta je v dezénu tzv. cik-cak, která absorbuje náraz paty v došlapu a vyšle vlnu energie. Tím tak aktivuje svaly k většímu výkonu a více popohání svého nositele.

Doplňky Reebok

Až si budet vybírat oblečení a boty, nezapomeňte doladit svůj outfit i patřičnými doplňky. Batůžky, čepice nebo tašky v podobném dezénu jako je vaše oblečení. I zde se výrobky honosí pestrou barvitostí. Navíc zde naleznete i speciálně řešené produkty pro určité situace. Až si budete brát výbavu na jógu, tak nemusíte řešit, kam si uložíte oblečení a kam zvlášť dáte cvičící podložku. Speciálně vytvarovaná taška má úložné prostory pro všechny potřeby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18027 (novesluzby.cz#22460)


Přidat komentář