Běžecký pás

Nejedno cvičení se může stát rutinou, čímž nás nejenže přestane bavit, ale také jeho výsledné účinky budou nižší. Důležité tak je zvolit si nejen správný druh cvičení, ale také správný stroj. Třetím spojencem pak bude Vaše vůle a odhodlání.

Takovým** cvičením**, které nemusí omrzet, může být běh. Takovým strojem, který se postará, aby nebylo cvičení stále stejné, bez potřebné dynamiky, pak může být běžecký pás. A pak již jen stačí ta správná motivace, která Vás požene kupředu k Vašemu cíli. Cílem může být nejen radost z pohybu, ale také z lepší postavy, lepšího zdraví, dobrého pocitu, dobré nálady. Je to tak snadné. Stačí si jen obout tenisky, a nechat nohy, aby konaly ten nejpřirozenější pohyb, pohyb, ke kterému jsme se dopracovali kolem jednoho roku našeho života – chůze, běh.

Kvalitní běžecký pás pro hubnutí a tvarování postavy

Možná, že jste si časem, tak jako řada jiných před Vámi, pořídili stepper či rotoped. Kde je mu však nyní konec? „Nekrčí“ se náhodou v rohu nějaké místnosti, na balkóně, lodžii? A co vrstva prachu? Pravidelně ji stíráte prachovkou, nebo prach nemá šanci na stroj usednout, protože je zavalený šatstvem, tj. stal se z něj poměrně drahý „němý sluha“? Pak ovšem možná máte obavy, že ten samý osud stihne dříve, nebo později i běžecký pás. Může, ale nemusí. Hodně záleží na již zmíněné motivaci, ale také na stroji, který si pořídíte.

Jaké účinky má běhání na pásu?

Skutečně vychytaný běžecký pás Vám nedovolí „usnout na vavřínech“, naopak Vás bude ještě v motivaci podporovat. A to z jednoho prostého důvodu. Zkuste cvičit na běžeckém pásu pravidelně po dobu dvou, čtyř týdnů. Uvidíte pak na sobě tu markantní změnu, která se bude dotýkat nejen Vaší postavy, stavu pleti, ale také zdraví. Velmi silná motivace, která ve Vás pak ještě znásobí touhu po dalším a dalším cvičení.

Běžecké pásy – redukce podkožního tuku

Způsob života, jaký vedeme, se nemilosrdně projeví na naší postavě. U někoho z nás se může jednat o „nastřádání“ tukových špíčků. U jiného zase o povolenou pokožku. Další se potýká s obojím. Je jen ve Vašich rukou, jak s daným naložíte, a současně zatočíte. Výhodou pravidelného využívání běžeckého pásu je redukce podkožního tuku. Správně zvoleným cvičením si můžete být jisti, že redukujete nadbytečný tuk, aniž by došlo k redukci potřebné svalové hmoty. S tím se naopak můžete potýkat u diet. Na diety raději zapomeňte, spíše vsaďte na cvičení v kombinaci s rozumnou úpravou jídelníčku. Úpravou, ovšem dlouhodobou, ne jen například týdenní.

Běžecké pásy – zvýšení hustoty kostních minerálů

Nikdo z nás nemládne, a tak s postupujícím věkem se začínáme potýkat s různými zdravotními neduhy. Jedním z takových nepříjemných zdravotních neduhů je osteoporóza. V boji s ní však můžete být Vy, kdo bude držet v rukou vítěznou trofej. Nápomocný Vám k tomu může být právě běžecký pás, který přispěje k zvýšení hustoty kostních materiálů. To však stále ještě nejsou veškeré výhody, které Vám přináší cvičení na běžeckém pásu. Čím déle a častěji na něm budete cvičit, tím sami můžete zaznamenat další, a další výhody.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18033 (novesluzby.cz#24221)


Diskuze a zkušenosti

Eva | 13.06.2013 07:03
Re: Běžecký pás Dobry den,zajimala by mne možnost pronájmu b?žeckého pásu. D?kuji EVa


Přidat komentář