Žehlírna - Litoměřice

Práce s prádlem vyžaduje trpělivost, zkušenosti a především čas, který je nutný prádlu věnovat, aby vypadalo dobře. Pokud vám čas chybí, nebo praní a žehlení nepatří k vašim koníčkům, svěřte prádlo profesionální žehlírně.

Práce s prádlem je náročná a zvláště v případě, kdy se jedná o prádlo z ubytoven, penzionů, jídelen, restaurací, hotelů apod., kde je kupa špinavého prádla na denním pořádku a kde se vyžaduje mít neustále zásoby čistého prádla po ruce. Péče o prádlo, jeho praní, mandlování, žehlení a skládání zabere mnoho času, který se dá rozhodně využít lépe. Jestliže přemýšlíte, jak si práci s prádlem ulehčit a zaměřit svou energii na jiné záležitosti, můžete prádlo svěřit do žehlírny a mít jistotu, že prádlo bude nádherně čisté, voňavé, vyžehlené a připravené pro bezprostřední použití.

Žehlírna – Litoměřice

Pokud bydlíte nebo provozujete restauraci, ubytování nebo jiný objekt v Litoměřicích či v okolí, rádi vám představujeme žehlírnu pana Radoslava Baslíka, kterou najdete na adrese: Terezínská 140, 410 02 Lovosice. V žehlírně nabízí žehlení, praní a mandlování prádla včetně svozu a rozvozu prádla pro domácnosti, ubytovny, hotely, restaurace atd. V žehlírně vám dále vyčistí oděvy a kůži a provedou i drobné opravy oděvů a** čištění peří**. Vyprané, čisté a vyžehlené prádlo budete mít za 48 hodin zpátky. Pro praní prádla má firma pana Radoslava Baslíka nové profesionální stroje, které perou vždy tak, aby nemohlo dojít k žádnému poškození a aby prádlo vypadalo opět jako nové. Navíc, ceny za veškeré služby jsou velmi solidní. Objednávky je možné činit jednoduše telefonicky na čísle: +420 777 669 773. Objednávky můžete činit rovněž cestou emailu: zehlirna.jarmilka@seznam.cz. Vše potřebné, včetně ceníku za jednotlivé služby, najdete na internetových stránkách: http://www.zehlirna.cz.

Služby prádelny a žehlírny Litoměřicko

Není mnoho žen, které by si libovaly v praní a žehlení prádla. Samozřejmě nejde o práci fyzicky ani psychicky náročnou, ale sami uznejte  - čas se dá přece využít lépe než trávením hodin nad žehlicím prknem. Profesionální žehlírny Litoměřice jsou tu proto, aby vám od vaší práce pomohly, a abyste se mohli věnovat tomu, co vás baví. Žehlírny vám prádlo vyperou a vyžehlí a to během několika málo hodin. Žehlírny jsou určeny jak pro běžné domácnosti, kde např. lidé jsou pracovně vytížení, že jim nezbývá mnoho času na domácí práce, nebo pro ty, pro něž praní a žehlení prádla není zrovna koníčkem a raději pojedou s dětmi na výlet, ale žehlírny jsou určeny i velkým hotelům, jídelnám, restauracím, penzionům a těm provozovnám, kde se vyžaduje mít neustále čisté prádlo k dispozici a kde se majiteli nechce zřizovat prádelna, čistírna a žehlírna, aby tyto služby byly zajištěny. Není podmínkou nechat si prádlo i vyprat. Pokud je vám to pohodlnější, vyperte si prádlo sami a nechce si jej pouze v žehlírně vyžehlit.

Proč využít služeb prádelny?

Prádelny jsou tu od toho, aby lidem ušetřily čas, snahu, úsilí a mnohdy i peníze. Pokud se vám nedaří vyprat prádlo do čista a bez skvrn, a už několikátý saponát vám nepomohl, přestaňte utrácet peníze v drogerii za další pomůcky a svěřte prádlo do prádelny, kde jsou schopni prádlo skvrn zbavit a tím ušetřit váš čas i peníze. Z prádelny se vám vrátí prádlo kvalitně vyprané, nepoškozené, nezabarvené a příjemně voňavé a jemné. V prádelně se používají ekologické prací prostředky a aviváže. Navíc veškeré prádlo budete mít vyprané, vyžehlené a připravené k odběru nejpozději do 48 hodin, po domluvě i dříve. Nestresujte doma s tím, že se vám nedaří vyprat pěkně prádlo, že nestíháte žehlit nebo že vám váš aktuální zdravotní stav neumožňuje pečovat o prádlo tak, jak jste byli dříve zvyklí. Svěřte své prádlo do prádelny, čistírny a žehlírny a těšte se z bezvadného výsledku.

Jak si objednat služby v oblasti praní a žehlení prádla?

Spolupráce se žehlírnou je velmi jednoduchá. Pokud máte prádlo, se kterým je potřeba jakkoliv naložit, ať už vyprat, vyžehlit, namandlovat, nebo vyčistit, stačí, když zavoláte na telefonní číslo do firmy. V domluvenou dobu pracovník přijede pro prádlo na adresu, kterou uvede a prádlo odveze do prádelny. Pokud jsou v prádelně uváděné ceny za kilogram, po dovezení prádla se toto zváží na digitální váze. Poté, co bude prádlo připravené k vyzvednutí, budete telefonicky informování o této skutečnosti a bude záležet jen na vás, zda si pro prádlo přijedete sami, nebo zda si jej necháte dovést zpět na uvedenou adresu. Pokud by vám nevyhovoval časový úsek 48 hodin, samozřejmě není problém se domluvit s obsluhou žehlírny a jistě pracovníci udělají vše proto, abyste byli maximálně spokojení.

Čištění oděvů Litoměřice

Každá prádelna a žehlírna má nastavené své podmínky pro čištění oděvů, stejně jako pro ostatní služby související s prádlem. Např. se můžete setkat s čistírnou, kde vám provedou čištění oděvů do několika hodin nebo do jednoho týdne. Vše záleží samozřejmě na domluvě. Veškeré oděvy určené k vyčištění se např. jednou týdně odvezou do čistírny a následující týden se dovezou zpět již vyčištěné. Pokud potřebujete vyčistit oděvy do druhého dne nebo do konkrétního data a nemůžete čekat týden, je i tato služba možná. Čištění oděvů často využívají ti, kteří si nevědí rady se špinavým prádlem a běžné prací prostředky pořízené v drogerii jsou na skvrny krátké. Možná jste si vylili na prostěradlo nebo na kabát tekutinu, které se nemůžete zbavit, nebo připravujete výbavičku pro miminko a zjistili jste, že např. fusak do kočárku, který máte po předchozím dítěti, je flekatý, a jeho barvy jsou zašlé. Důvodů, proč dát prádlo do čistírny, je mnoho. Vyzkoušejte služby čistírny a třeba se stanete pravidelným zákazníkem. Možná totiž ani sami netušíte, jak krásně vypadají původně zašlé věci po vyčištění s pomocí odborníků na prádlo.

Výroba a čištění péřových výrobků Litoměřice

Máte zájem pořídit si péřovou prošívanou deku a polštářky o rozměrech, které ale běžně v prodejně neseženete? Nechejte si požadované zboží ušít. Takové výrobky budou odpovídat přesně vašim představám, můžou být atypických rozměrů i tvarů, stejně jako specifických barev, které požadujete. Nebo doma máte staré deky a polštáře, ale rádi byste nové? Proč vyhazovat peníze za nové výrobky, když stačí ty původní, staré, nepoužívané přinést do prádelny, kde vám z nich udělají nové? Vybírat navíc můžete z mnoha druhů sypkovin. A cena vás vyjde lépe, než když si budete pořizovat nové v prodejně, přitom ve velmi vysoké kvalitě. Navíc na všechny výrobky dostanete záruku až 24 měsíců. Nevyhazujte zbytečně peníze za nové věci v prodejnách, když je můžete ušetřit a přitom výsledná práce může ještě lepší než u zcela nového výrobku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17702 (novesluzby.cz#23939)


Přidat komentář