Zednické práce - okres Opava

Zvolit si kvalitního zedníka nebo zednickou firmu patří mezi nejdůležitější úkoly a okamžiky každé nové výstavby či rekonstrukce. Kvalita provedených zednických prací totiž nepochybně odráží celkový dojem ze stavby.

Zednické práce okres Opava

Zednické práce provází každou novou výstavbu domu nebo rekonstrukci. Jedná se o široké spektrum růrodinný důmzných stavebních prací, jež vyžadují nemalé odborné znalosti a samozřejmě i dostatečnou šikovnost. Mezi zednické práce tak lze zařadit například výstavbu základů, z ní, omítání, štukování, suchou výstavbu pomocí sádrokartonů, obklada ské práce, tvorbu fasády se zateplením a mnoho dalšího. Od kvalitně a precizně odvedených zednických prací se odvíjí celkový dojem ze stavby či rekonstrukce. K čemu vám budou například drahé luxusní obklady, když budou křivě, nebo jinak špatně nalepeny. Z tohoto důvodu je velmi důležité vybrat si opravdu šikovného a zkušeného zednickou, který se mimo jiné orientuje i v nových moderních stavebních materiálech a technologiích. Zkušený zedník by vám měl být také schopen poradit s volbou nejvhodnějšího pracovního postupu a materiálu.

Kde v Opavě objednat zednické práce?

Potřebujete odborníka na** zednické práce v okrese Opava** a nevíte, na koho byste se měli obrátit? Pokud hledáte profesionála, který si váží každé zakázky, ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a s ohledem na jeho přání, který pracuje přesně a čistě, pak Vám rádi představujeme pana** Oldřicha Gviždíka**. Mezi jeho hlavní činnosti patří:** zednické práce**, pokládka zámkové dlažby, sádrokartonářské práce, renovace bytů, obkl ady, dlažby, fasády, omítky a další. Pokud Vás zajímá více o jeho práci, cenách a možných pracovních termínech, neváhejte a pana Oldřicha Gvoždíka kontaktujte buď telefonicky na čísle: +420 725 034 432.

Zednické práce - okres Opava

  • Oldřich Gvoždík
  • +420 725034432

Zednické práce Opava, obklady a dlažba

Obklady a dlažba nachází v interiéru, ale i ve venkovním prostředí opravdu široké uplatnění. V současné době je na trhu nepřeberná škála různých typů keramických obkladů a dlažby. Zákazník má tak na výběr z mnoha různých barev, odstínů, dekorů, velikostí a doplňků, jež dokáží například ze staré koupelny vykouzlit hygienicky čistou designovou místnost. Keramické obklady jsou vyráběny z přírodních materiálů, které se za vysokých teplot vypalují a nás

koupelna

ledně se dle potřeby glazují. K dispozici jsou například dlažby s protiskluzovou úpravou, mrazuvzdorné, apod. Keramická dlažba je velmi tvrdá, odolná a přitom praktická na údržbu. Nejčastěji se keramické obklady a dlažba aplikují do koupelen, kuchyní a dalších místností, přitom jejich design a barevné provedení se mění v závislosti na módních trendech.

Realizace obkladů a dlažby na Opavsku

Aby vypadala například vaše nová koupelna dokonale, je nezbytná kvalitní a precizní aplikace obkladů a dlažby. Jedná se o poměrně odbornou činnost, kterou raději přenechte profesionálovi, jež disponuje nejen potřebnými zkušenostmi a znalostmi, ale také potřebným technickým vybavením. Před samotnou aplikací je nutné podklad zbavit veškerých nečistot, prachu, mastnoty, přičemž musí být rovný, nenasákavý a v neposlední řadě i soudržný. Sádrokarton je nutné před lepením obkladů opatřit penetračním nátěrem, který omezí jeho nasákavost. Na lepení keramických obkladů a dlažby se používá speciální lepící malta, jež je na trhu několik druhů od různých výrobců. Výběr vhodné lepící malty se odvíjí od typu podkladu a také dle toho, v jakém prostředí bude aplikována. Lepící malta se nanáší v tenké vrstvě pomocí ozubené stěrky. Při samotném obkládání je důležité mimo jiné dodržet správnou velikost spár, které se následně musí vyplnit správně zvolenou spárovací hmotou, případně silikonovým tmelem.

Zednické práce - okres Opava

  • Oldřich Gvoždík
  • +420 725034432

Sádrokartony, montáž sádrokartonových desek Opava

Jak již název napovídá, sádrokarton se prodává ve formě desek, které jsou vyrobeny ze směsi sádry a rozvlákněného papíru nebo skleněných vláken. Jedná se v posledních letech o velice oblíbený stavební materiál, který má mnoho využití v interiérech, ať již při rekonstrukcích nebo u novostaveb. Práce se sádrokartonem je

sádrokarton

poměrně čistá, bez použití vody a v neposlední řadě je i rychlá. Díky tomuto materiálu je možné vybudovat nové příčky, upravit staré stěny nebo vytvořit nové podhledy. Ze sádrokartonu lze dokonce vyrobit i korpus nábytku, různé niky, či různé atypické příčky. Sádrokarton se velmi často používá při přestavbě bytových jader, při rekonstrukcích podkrovních místností, apod. Montáž sádrokartonových desek se většinou děje za pomoci kovové konstrukce z tenkostěnného pozinkovaného plechu. Sádrokarton je moderní recyklovatelný materiál, který má mimo jiné dobré izolační vlastnosti, má nízkou hmotnost a je možné jej opatřit velkým množstvím povrchových úprav. K dostání je několik druhů sádrokartonových desek, které jsou rozlišeny barevnou úpravou. Například bílé desky jsou určeny ke klasickému použití, zelené jsou vhodné do vlhkého prostředí, červené mají protipožární úpravu, apod.

Zateplování budov na Opavsku, venkovní zateplení

S nárůstem cen za energie stále více lidí přistupuje k celkovému zateplení svých domů. Díky dobře zvolené a kvalitně provedené tepelné izolaci domu, lze v některých případech uspořit dokonce až 50% nákladů za vytápění. V dnešní době existuje několik různých zateplovacích systémů, které umožňují zateplení budovy nejen zvenku, ale v určitých případech i zevnitř. Venkovní zateplení má kromě samotného zateplení i spoustu dalších výhod. Mezi takové výhody patří například odstranění kondenzace vodních par a tím i omezení tvorby plísní, dále zvýšení tepelné pohody nejen v zimě, ale i v horkých letních dnech. Velkým pozitivem je také nový atraktivní vzhled budovy a ochrana zdiva před vnějšími vlivy prostředí. Jak je již výše nastíněno, je možné budovu zateplit i zevnitř. Vnitřní zateplení budovy patří k méně výhodným způsobům, jež by mělo být voleno spíše výjimečně. Tento způsob zateplení nachází své uplatnění zejména tam, kde není možné z určitých důvodů provést vnější zateple

dům

ní, například u historických objektů, apod.

Pokládka zámkové dlažby okres Opava

Zámková dlažba je v podstatě určitým druhem betonové dlažby, jež původně vznikla jako levnější náhrada za kamenné dlažební kostky. Jedná se o dlažbu, která do sebe navzájem zapadá, díky čemuž vyniká vysokou soudržností a stabilitou vůči zátěži. Tento typ betonové dlažby je vyráběn pomocí technologie vibrolisování nebo vibrolití. V dnešní době je trhu nepřeberná škála různých typů a barev této dlažby, která má opravdu široké využití. Zámková dlažba vyniká především svojí pevností, odolností vůči mrazu a chemikáliím a je otěruvzdorná. Zámkovou dlažbu lze použít na různé chodníky, příjezdové cesty, parkoviště, terasy a mnoho dalšího. Obrovskou výhodou tohoto druhu dlažby je možnost jejího snadného rozebrání a opětovného položení na jiném místě. Zámková dlažba nevyžaduje žádnou údržbu a má poměrně nízké pořizovací náklady. Aby zámková dlažba plnila dokonale svoji funkci a vypadala hezky, je nezbytné její kvalitní položení, s kterým vám pomůže kvalifikovaná firma. Před samotnou pokládkou je nutné provést výkopové práce, je potřeba připravit správný podklad a uložit krajové obruby.

Zednické práce - okres Opava

  • Oldřich Gvoždík
  • +420 725034432

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17714 (novesluzby.cz#23957)


Přidat komentář