Zednické práce - okres Louny

Pokud hledáte způsob, jak kvalitně, precizně a rychle zrekonstruovat bytové jádro, postavit příčky v bytě, provést sádrokartonářské práce a mnoho dalších stavebních prací a úprav, obraťte se na dobrého zedníka.

Stavba rodinného domu Louny

Stavba domu v sobě zahrnuje všechny stavební práce, které stavební firmy nabízí. Pokud narazíte na zkušeného a dobrého zedníka, i tento je schopen, až na pár maličkostí, sám postavit dům. Rozhodně si poradí s hrubou stavbou, pouze stavbu střechy může přenechat klempířům, pokrývačům a tesařům. Jestliže jste se rozhodli, že vás již nebaví bydlet v podnájmu v bytě, a že si raději postavíte rodinný dům, který vám bude ve všem vyhovovat, oslovte zedníka a zeptejte se, na jaké stavební práce se specializuje. Samozřejmě můžete oslovit profesionální stavební firmu s mnoha zaměstnanci, která je sice připravena postavit dům během pár měsíců, ovšem samozřejmě se tato rychlost odrazí v konečné ceně. Zkušený zedník je přitom schopen provést stavební práce ve stejné, ale i ve vyšší kvalitě, za rozhodně nižší ceny.

Potřebujete odborníka na** zednické práce v okrese Loun** a nevíte, na koho byste se měli obrátit? Pokud hledáte profesionála, který si váží každé zakázky, ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a s ohledem na jeho přání, který pracuje přesně a čistě, pak Vám rádi představujeme pana** Tomáše Svačinu**.

Mezi jeho hlavní činnosti patří:rodinný dům na klíč

 • zednické práce
 • pokládka zámkové dlažby
 • sádrokartonové práce
 • renovace bytů
 • obklady
 • dlažby
 • fasády
 • omítky

Pokud Vás zajímá více o jeho práci, cenách a možných pracovních termínech, neváhejte a pana Tomáše Svačinu kontaktujte buď telefonicky na čísle: +420 608 862 908, nebo na emailové adrese:** tomasek.svacina@seznam.cz**

Zednické práce - okres Louny

 • Tomáš Svačina
 • tel.: +420 608 862 908
 • email: tomasek.svacina@seznam.cz

Stavební práce od zedníka Louny

Pokud jste dostali tip na šikovného, spolehlivého, pracovitého a zkušeného zedníka, rozhodně neváhejte a v případě potřeby provedení jakékoliv stavební práce se na něj obraťte.

koupelna

Mnoho lidí, kteří se obrátili na větší nebo velkou stavební firmu, nebylo spokojených. Náklady za stavební práce jsou zvýšené, také není výjimkou, když jsou práce provedeny nekvalitně, nebo jsou při těchto pracích použity nekvalitní materiály, které jsou ovšem šikovně zakamuflované. Se zedníkem se jistě seriózně dohodnete.

Se zedníkem je rozhodně snazší domluva než když se vám kolem domu pohybuje několik stavebníků a vy vlastně ani pořádně nevíte, na koho se obrátit, když potřebujete sdělit své konkrétní požadavky. V případě zjištěných nedostatků víte přesně, na koho se obrátit a vůbec, stavební práce ** od zedníka** zahrnují mnoho dalších výhod. Zedník si hravě poradí se sádrokartony, se zateplením fasády a celého domu, s obklady a dlažbou, s malířskými pracemi, s rekonstrukcí bytového jádra a s mnoha dalšími stavebními pracemi.

Stavební práce suchou cestou Louny

Suchý způsob výstavby znamená provádění konstrukcí domů stavebními prvky, jejichž materiály není nutné spojovat s vodou. K výstavbě tak nepotřebujete ani maltu ani žádná lepidla. Díky suché výstavbě zrychlíte celkovou výstavbu nebo rekonstrukci, podstatně snížíte náklady za materiál i za práci. Zedník vám jistě nabídne několik různzednické práceých variant výstavby, kdy mezi nimi bude zcela jistě i suchá výstavba. Zedníci velmi rádi pracují se sádrokartony, a jistě vám i tento způsob výstavby doporučí. Nese s sebou totiž pouze samé výhody. Pod suchou výstavbou se ale neukrývají pouze sádrokartony, ale celá řada materiálů a technologií. Mezi nejznámější ovšem patří právě sádrokarton, ale i také sendvičové desky konstrukcí dřevostaveb. Zedník pracuje se sádrokartonovými deskami, se sádrovláknitými, cementopískovými, dřevotřískovými, cementovláknitými deskami a s dalšími.

Zednické práce - okres Louny

 • Tomáš Svačina
 • tel.: +420 608 862 908
 • email: tomasek.svacina@seznam.cz

Sádrokarton Louny – výstavba i přestavba se sádrokartonem

Sádrokarton můžete využít jak při rekonstrukci umakartového jádra bytu, tak i pro konstrukce minerálních a kazetových podhledů. Se sádrokartonem se snadno staví příčky, díky němu můžete rychle zrealizovat půdní vestavbu, ale můžete jimi snížit stropy i v koupelně, tedy v hodně vlhkém prostředí. Sádrokarton se zkrátka hodí do každého interiéru.

strop ze sádrokartonu

Jaký sádrokarton vybrat?

Sádrokartonové desky se vyrábějí v různých typech, dle jejich uplatnění. Můžete se setkat se sádrokartonem** červeným, zeleným a bílým**. Bílý je klasický sádrokarton pro běžné použití. Červený sádrokarton je protipožární a zelený sádrokarton je k použití do prostor vyznačujících se vyšší vlhkostí.

Sádrokarton - nízká cena, protipožární vlastnosti

Sádrokarton patří k velmi praktickému stavebnímu materiálu. Jeho vlastnosti jsou vynikající a vyhovují všem technickým nárokům. Přitom jej můžete pořídit za velmi nízkou cenu a vzhledem k jeho nízké hmotnosti nezatížíte konstrukci domu, jak tomu je např. u pálených cihel. Navíc se sádrokarton hodí do jakéhokoliv interiéru, neboť má protipožární i izolační vlastnosti. Sádrokarton patří k měkkým materiálům, je velmi tvárný a snadno jej rozřežete.

Zapravování omítek, malování, stavba příček Louny

Chystáte se malovat? Jestliže jste se k tomu již několik let nedostali, je to přímo nutností. Malování je nutností po každé rekonstrukci, stěhování, atd. Pokud provádí u vás doma své práce zedník, v podobě zapravování omítek, zdění, výstavbě příček nebo provádění sádrokartonářských prací, malíře bude muset zavolat vždy. Ale co když zvládne malířské práce přímo sám zedník?

koupelna

V tom případě je to pro vás velká výhoda. Vy nemusíte shánět nového řemeslníka, nevzniknou žádné časové prodlevy mezi pracemi zednickými a malířskými a celkově vás tyto práce vyjdou levněji. Doma trávíme nejvíce času. Odpočíváme zde, bavíme se s rodinou i s přáteli, pracujeme, cvičíme, zkrátka se doma cítíme dobře.

K tomu, abychom se doma cítili oprávněně dobře, je potřeba, aby domácí prostředí bylo čisté. K tomu slouží i kvalitní vymalování stěn a stropů. Vyberte barvy, které jednotlivé místnosti opticky zvětší nebo zmenší, prosvětli nebo ztmaví, oteplí nebo ochladí, atd. Záleží jen na vás, jaké požadavky máte na svůj interiér, a těmto je možné přizpůsobit barvy. Nechejte se inspirovat nápady malíře.

Renovace bytového jádra Louny a okolí

Bydlíte v původním panelovém bytě, který dosud neprošel rekonstrukcí? Potom se zřejmě necítíte dobře v malé, umakartové koupelně. Dnes je jiná doba, která nabízí zcela jinéprojekt možnosti, než které byly k dispozici před 30 – 40 lety. Nároky na prostor v koupelně, stejně jako na její vybavení, se rok od roku zvyšují. Jestliže se chcete i vy cítit v koupelně příjemně a již vás nebaví se dívat na klasické modré nebo růžové kachličky, které byly moderní a snad i jediné v době výstavby této koupelny, obraťte se na zedníka a nechejte zrenovovat bytové jádro. Konečně budete spokojeni, navíc si můžete nechat prostor koupelny rozšířit, zvětšit, pokud upřednostňujete sprchování, můžete nahradit vanu sprchovým koutem (což převážně upřednostňují důchodci, pro něž je sprchování pohodlnější a často jedinou možností, jak pravidelně absolvovat hygienu). Přesto, že se vám to nezdá, nebo si to neumíte představit, můžete i ve starém panelovém domě rekonstrukcí bytového jádra vytvořit velmi moderní interiéry.

Zednické práce - okres Louny

 • Tomáš Svačina
 • tel.: +420 608 862 908
 • email: tomasek.svacina@seznam.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17712 (novesluzby.cz#23954)


Diskuze a zkušenosti

Pavlína Čermáková | 05.02.2014 20:37
Re: Zednické práce - okres Louny Opravdu šikovný řemeslník, zedník na svém místě. Splní téměř každé přání. Návrh koupelny byl můj. Dělal mi koupelnu v atypickém panelovém bytě, vyzdívka z ytongu, obklad koupelny opravdu precizní, včetně vestavěných obložených poliček.


Přidat komentář