Zednické práce - okres Hradec Králové

Byt nebo dům je možné modernizovat nejen z vnitřku, ale i z vnějšku. Zednické práce mohou být spojené s opravou fasády, ale šikovná firma provádí i údržbu okolí domu a vše, co je k hezkému bydlení potřeba.

koupelnaZatímco jsou zednické práce většinou závislé od právě panujícího počasí a ročního období, vnitřní stavební či rekonstrukční práce je možné provádět během celého roku. Díky nové koupelně si budete moci vychutnat uvolňující koupel, a nově obložená kuchyně zase přímo láká k přípravě chutných pokrmů a hodování s ostatními členy rodiny. Díky novému prostorovému uspořádání bytu se rozhodně nebudete muset omezovat. Zednické práce ale využijeme nejen při opravě interiéru domu. Jakmile venku skončí zima, takováto firma může vybudovat také různé cestičky a chodníčky ze zámkové dlažby nebo opravit omítky. Všestranná parta zedníků a řemeslníků vám dokáže vytvořit krásné a příjemné bydlení. Také zařídí, že i vaše zahrada bude účelná.

Zednické práce Hradec Králové

Pokud bydlíte v oblasti Hradec Králové a okolí a hledáte firmu, která nabízí veškeré zednické práce, pak Vám můžeme doporučit firmu Stanislav Fučík. V oblasti stavební činnosti Vám nabízí obkladačské práce, fasády, omítky, realizuje demolice domů, bytů, chat, stodol, bourání či opravy zdí, vystavění příček apod. Nabízí také instalace umyvadel, WC, sprchových koutů, baterií, světel a veškerého sanitárního zařízení, výměny dveří, oken, vrat, podlah, linolea, koberců, opravy podlah a další. Služby firmy pana Stanislava Fučíka jsou tak široké, že je lze označit jako práce všeho druhu. Ať už pan Stanislav Fučík svým zákazníkům poskytuje jakékoliv služby, výsledkem je vždy kvalitní a dobře odvedená práce. Pokud máte zájem o kvalitní zednické práce a další služby, použijte následující kontakt:

Stanislav Fučík, Dolní Morava 23, 561 69, Dolní Morava, e-mail: pvd-rk@email.cz. Volejte telefonní číslo 605 775 911.

Zednické práce - okres Hradec Králové

Stanislav Fučík

tel.: 605 775 911

email: pvd-rk@email.cz

Zednické práce a komplexní služby v Hradci Králové a okolí

sádrokartonový interiér

Pokud požadujete postavit příčku nebo opravit stěnu, je jasné, že se obrátíte na zedníky či stavební firmu. Ta vám ale může nabídnout daleko širší škálu služeb,

například pokládání obkladů a dlažeb, realizace zámkové dlažby, zateplení a opravy fasády, realizace omítek a další stavební činnosti. Dnešní rozdělení a specifikace služeb neznamená, že by zedník pouze stavěl nebo opravoval stěny, jak máme možná stále zafixováno. Služby moderní zednické a stavební firmy se prolínají, takže

takováto firma nabízí také obvyklé instalatérské práce, kdy dokáže instalovat umyvadla, WC, sprchové kouty a veškeré sanitární zařízení.

Pokládka dlažby a obkladů okres Hradec Králové

Troufnete si na pokládku dlažby a obkladů sami? Možná, ale pokud chcete mít jistotu, že vaše dlažba nebo obklady budou položené opravdu kvalitně, určitě se obraťte na stavební firmu. Ta má s přípravou stěn a následnou pokládkou dostatek zkušeností a dokáže si poradit s realizací jakéhokoliv typu dlažby a obkladů rychle a precizně jak v interiérech, tak i v exteriérech. Důležitý je zejména správný výběr obkladového materiálu. Na současném trhu je opravdu velké množství typů dlažby a obkladů, které se hodí do určitého prostředí. Obklady nelze vybírat pouze podle velikosti nebo barvy. Je třeba něco vědět např. o protiskluzném provedení dlažby nebo její vhodnosti použití do mrazu. Teprve pak je pokládka dlažby a obkladů naprosto bezproblémová a vydrží krásná po mnoho dlouhých let.

Oprava fasády zvýší hodnotu vašeho domu

Lze současný stav fasády vašeho domu označit za ostudný nebo dokonce za katastrofický? Hrozí nebezpečí pádu omítky? Pak je nejvyšší čas požádat o její opravu, případně zateplení. Zkušená stavební firmu vám fasádu opraví pomocí kvalitních materiálů tak, že tento bytový či nebytový objekt ani nepoznáte. Včasnou opravou domu nejen ušetříte za budoucí, ještě vyšší náklady, které by nutně následovaly, ale současně zlepšíte vzhled objektu a zvednete hodnotu domu.

Zateplení fasád šetří vaše peníze

Jako majitel či obyvatel domu se jistě snažíte ušetřit za náklady na vytápění. Jednou z účinných řešení je oprava a zateplení fasády domu. Přestože tato práce něco stojí, je nutné si uvědomit, že zateplenou fasádou domu ušetříte za tepelnou energii až 50%. Další největší příčinou úniku tepla jsou okna nebo vstupní dveře, což si můžete sami lehce ověřit pouhým pohmatem. Pobyt v zatepleném domě, který má navíc vyměněná okna poznáte okamžitě – žádný průvan a zlepšení mikroklimatu. A to nejen v zimě, ale i v parných dnech, kdy fasáda chrání proti přehřívání interiéru. Zateplení fasády má také kladný vliv na statiku domu. Zateplením se totiž omezí vliv teplotních změn, které působí nepříznivě na konstrukci domu.

koupelnaOpravy omítek a štukování Hradec Králové

Šikovná zednická parta dokáže vybudovat či opravit v podstatě jakýkoliv objekt. U zednické firmy si můžete obecně objednávat různé zednické práce jako například obkladačské práce, opravy fasád, opravy komínů, bourací a demoliční práce, stavby a rekonstrukce domů či bytů, výměnu oken a dveří, různé stavební úpravy apod. Tyto služby nabízí nejen pro soukromé osoby, ale také pro různé firmy, podniky, školy a podobně. Po stavební činnosti je třeba stěny dozdít, vyrovnat a nahodit (například po elektroinstalatérech či vodoinstalatérech). Také oprava omítky nemusí být jednoduchá. Kromě trhlin v omítce se může objevit i rozpadlá omítka, která se musí před nahozením oškrábat nebo odsekat až na zdivo. Na závěr se provádí štukování, do podoby krásně hladké stěny.

Demoliční a stavební práce Hradec Králové

Častým důvodem k využití bouracích a demoličních prací je skutečnost, že se vám líbí pozemek, ale ne samotná stavba. To znamená, že bourací práce se realizují v případě, kdy si zakoupíte pozemek, který chcete využít ke stavbě, avšak na pozemku se již budova nachází. Obvykle se jedná o demolice starých domů, chat nebo stodol. Zakoupení pozemku, na kterém se ještě objekt nachází, totiž obvykle výrazně srazí jeho cenu. Následným odstraněním stavby se pozemek promění ve stavební místo pro váš nový vysněný dům či jiný objekt.

Hradec Králové stavební úpravy a údržba okolí domu

Pokud se zajímáte o zahradní architekturu, jistě se si všimli, že v současné době je moderní budovat chodníky ze zámkové dlažby. Jedná se o takové místní komunikace, které na soukromých zahradách slouží např. k pohodlnému přecházení ze zahradního domku k altánu apod. Zámková dlažba je totiž velmi praktická a levná. Zámková dlažba je vhodná pro vytváření povrchu vjezdů do garáží nebo odstavných ploch. Pokud nemáte rádi beton, můžete si přát i vydláždění klasickou dlažbou nebo vysypání cestiček vhodnou směsí. Stavební firma vám nabídne výběr vhodné venkovní dlažby v různých tvarech a odstínech, kdy lze vybraný neutrální základní odstín doplnit barevnou mozaikou apod.

Nebojte se zeptatpalec

Přestože se může firma prezentovat jako stavební, stačí se zeptat a zjistíte, že vám dokáže nabídnout další řemeslnické služby. Třeba zrovna vy neumíte něco smontovat či zapojit. Není ostuda, že nejste kutil a nemáte k řadě prací vztah. Praktické zkušenosti ukazují, že šikovná firma si dnes poradí skoro se vším. A proto je tak žádanou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17898 (novesluzby.cz#24335)


Přidat komentář