Zednické práce - okres Brno

Zednické práce mohou být opravdová zábava. Otázka však je jak dopadnou. Nejlépe je nechat tyto práce na odbornících. Nejen, že to dnes vyjde levněji, ale především vše bude zásluhou nových materiálů a technologií opravdu kvalitní.

Zednické práce okres Brno

Zednické práce mohou být klidně účinnou víkendovou relaxací. Obzvláště pokud máte sedavé zaměstnání. Pokud však vám jde zejména o kvalitní a vzhledově dokonalé provedení rozhodně se do zednických prací nepouštějte sami. Nejsou totiž vůbec jednoduché. O tom jak těžké je odvést kvalitní zednické práce vypovídá zpráva z jednoho učiliště, kde z 20 učňů oboru zedník, zvládlo závěrečné zkoušky jen 5 učňů. Ti získali výuční list zedník, ostatní pouze pomocník v zednických pracích. Své hraje i zručnost zedníků. Ne každý dokáže odvést zednické práce opravdu kvalitně. Zde je nutné spolehnout se zejmkoupelnaéna na reference. Ty dokáží nasměrovat na opravdu výbornou stavební firmu, která zednickému umu dostojí. S takovou firmou můžete v klidu stavět, rekonstruovat i opravovat. A vždy budete spokojeni.

Potřebujete odborníka na** zednické práce v okrese Brna** a nevíte, na koho byste se měli obrátit? Pokud hledáte profesionála, který si váží každé zakázky, ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a s ohledem na jeho přání, který pracuje přesně a čistě, pak Vám rádi představujeme pana** Ladislava Špičky**.

Mezi jeho hlavní činnosti patří:

 • zednické práce
 • pokládka zámkové dlažby
 • sádrokartonové práce
 • renovace bytů
 • obklady
 • dlažby
 • fasády
 • omítky

Pokud Vás zajímá více o jeho práci, cenách a možných pracovních termínech,

neváhejte a pana Ladislava Špičku kontaktujte buď telefonicky na čísle: +420 777 606 114, nebo na emailové adrese:** ** hermelins@gmail.com

Zednické práce - okres Brno

 • **Ladislav Špička
  **
 • tel.: +420 776 606 114
 • email: hermelins@gmail.com

Strojní omítání Brno - rychlé a kvalitní omítání

Je moderní postup, který se od ručního omítání liší především rychlostí a vyšší kvalitou. Za jeden den lze strojním omítáním zvládnout až 80 metrů čtverečních plochy. Postup strojního omítání se od klasického liší již samotnou přípravou směsi. Tu totiž míchá stroj a tak má mnohem lepší konzistenci, lépe přilne na zeď a také se lépe uhlazuje a dorovnává. Strojní omítání díky speciálním profilům si dokáže výborně poradit také s klasickými i oblými rohy. Problémem nejsou ani složité tvary. Hadicí se prostě nastříká omítka a ručně se vše dotáhne dokonce. Výsledek je naprosto perfektní. Strojní omítání se může použít téměř všude. Výjimku tvoří zateplovací systémy. Celé zateplení včetně omítky má speciální technologii, která se strojním omítáním nepočítá.

sádrokartonový interiérRealizace fasádních omítek okres Brno

Venkovní omítky mají celou řadu funkcí, a proto je důležité jim věnovat náležitou pozornost. Správná** omítka** musí být sladěná s potřebami zdí domu, musí odolávat povětrnostním podmínkám a musí být také krásná. Kromě toho musí také dům dobře tepelně izolovat. Minerální strukturální omítky jsou nabízeny ve dvou variantách - minerální rýhovaná omítka a minerální zatíraná omítka v bílém nebo probarveném provedení. Tyto omítky se míchají s vodou a nanášejí se v potřebné síle pro vybranou strukturu.** Pastovité strukturální omítky** jsou nabízeny ve velké škále barev. Celá aplikace omítky se provádí v jednom kroku, což zkracuje celou dobu realizace. Na asanační omítky se používají silikátové a silikonové typy. Novinkou je silikonová omítka s nanočásticemi, která má naprosto výjimečné vlastnosti, co do ochrany, údržby i životnosti omítky.

Rekonstrukce bytů a koupelen na Brněnsku

Snad se ani nedá spočítat, kolik domácností zvažuje rekonstrukci svého bytu a zejména bytového jádra. Vzhledem k tomu, že jde o rekonstrukci náročnou, tak se často dlouhou dobu odkládá. To je však zbytečné. Dnešní stavební firmy celou rekonstrukci zajistí sami, přesně podle vašeho přání. Celá rekonstrukce tak je rychlejší, méně problematická a také méně nákladná. Vyplývá to zejména z důvodu, že pokud platíte jednotlivým řemeslníkům zvlášť, sami si sháníte odvoz sutin i materiál, tak se vždy rekonstrukce prodraží. Pokud však vše zajistí jedna firma, pak vás celá rekonstrukce bude stát méně peněz i problémů. Navíc získáte na práci i materiál záruku.

Novostavba se stavební firmou Brno

Stavět dnes je náročné. Zvláště, když každý očekává od nového domu určitý komfort a zároveň i maximální úsporu nákladů na bydlení. Většinou se stavebník inspiruje v časopisech a pak chce stejné provedení. A hned je zaděláno na problém. Časopis je jedna věc a realita druhá. Sehnat to, cinteriéro vás inspiruje a najít vhodného řemeslníka nemusí být v lidských silách. Proto je lépe najít stavební firmu, která s vámi prokonzultuje veškerá vaše přání, ukáže vám možnosti, doporučí případné náhradní varianty a také celý dům postaví. S takovou firmou máte vyhráno. Vaším úkolem pak jen zbývá kontrolovat průběh stavby a nakonec hotové dílo přebrat.

Rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce na klíč Brno

Ne každý chce stavět** novostavbu**. Je mnoho lidí, kteří vidí krásu ve starších stavbách, ale přejí si komfort moderní doby. Pak jsou lidé, kteří zdědí dům, ale ten již nevyhovuje jejich potřebám. Stejný problém může nastat i u domu, ve kterém bydlíte již řadu let. Zkrátka východiskem je rekonstrukce. Vyplatí se po zralé úvaze oslovit kvalitní stavební firmu, která s vámi bude zamýšlené práce konzultovat, ale jinak vše provede na klíč. Kvalifikovaní stavební odborníci umí skloubit staré materiály s novými tak, aby vše bylo podle norem a zároveň poskytovalo nejvyšší možný komfort i úsporu, včetně krásného a zajímavého vzhledu.

Zateplování a oprava fasád v okrese Brno

Mezi velmi často objednávané rekonstrukce patří** oprava a zateplení fasády.** Zateplování fasád je opravdu věda. Je důležité, aby zateplovací systém odpovídal stavu zdi i omítky. To zjistí speciální rozbor. Zateplení fasády může být kontaktní nebo bezkontaktní. Bezkontaktní zateplení se používá tam, kde je zeď stále vlhká. Mezi zdí a zateplením zůstává mezera, která odvádí vlhkost a zeď tak může dýchat a neplesnivý. Kontaktního systému zateplení se užívá mnohem více. K nejčastějším druhům patří zateplení polystyrenem a minerální vatou. Přičemž polystyren je levnější a jeho montáž rychlejší. Na kvalitní zateplení se nanáší barevná omítka, která dodá domu eleganci a zajímavost.

Zednické práce - okres Brno

 • **Ladislav Špička
  **
 • tel.: +420 776 606 114
 • email: hermelins@gmail.com

Obklady a dlažby, odborná pokládka dlažby Brno

koupelnaObklady a dlažby jsou součástí našich domovů. Ovšem jejich pokládka není až tak jednoduchá. Špatně nalepený obklad může spadnout a špatně položená dlažba se začne časem hýbat, praskne, spárovací hmota se vydrolí. Navíc je opravdu těžké řezání kachlí na správnou míru a také udržení roviny. Právě proto doporučuji přenechat veškerou pokládku kachlí odborníkům. Ti umí s kachlemi někdy hotová kouzla. Dokáží na zdi i podlaze vytvořit krásné vzory, poradí si s pokládkou kachlí na koso, která se sice považuje za nejtěžší, ale dokáže prostor opticky rozšířit. Zkrátka takto odborná práce patří do rukou profesionálů. Navíc, když už zakoupíte krásnou drahou dlažbu, bylo by škoda pokazit ji neodbornou pokládkou.

Zednické práce odborně v Brně

Zednické práce se dříve prováděly velmi často svépomocí. Ovšem doba se změnila. Dnes je tolik technologií a materiálů, že laik se prostě v nich ani nemůže vyznat. Proto je dobré vybírat opravdové odborníky a svěřit jim opravy, rekonstrukce i stavby. Tak získáte přesně to, co jste měli v plánu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17398 (novesluzby.cz#23470)


Diskuze a zkušenosti

Josef | 05.04.2013 08:23
Re: Zednické práce - okres Brno Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli děláte jen zednické začištění (samostatně). Okna mám namontovaná. Jedná se mi jen o zednické práce. Původní onka byla špaletová. Děkuji za odpověď. Josef


Přidat komentář