Zednické práce a sádrokartony - Jičín a okolí

Zednické práce zahrnují celou škálu stavebních činností, od zdění, omítání, pokládky podlah, až po obklady, zatepelní fasády nebo celkové rekonstrukce interiéru. U všech zednických prací se vyžaduje, aby byly provedeny precizně, přesně a odborně.

Zednické práce, profesionální zedník Jičín

Bez zednických prací se neobejde žádný objekt. Každý objekt, který je tvořen minimálně čtyřmi zdmi, stropem, podlahou, objekt, jehož zdi jsou omítnuté, v němž jsou usazená okna a dveře, atd., je totiž prací zedníka. Zedník provádí mnoho prací, bez nichž se během života jen stěží obejdeme, zvláště pokud se chystáme na rekonstrukci bytu, o stavbě domu nemluvě. Zedník si poradí s jádrovými omítkami, s fasádními omítkami, s betonováním podlah, se zateplením fasády, dále mezi jeho práce patří bourací práce, štukování stěn a stropu, zahazování šliců, hydroizolační nátěr, pokládka kamenné nebo zámkové dlažby, položení betonových obrubníků, pokládka interiérové dlažby a lepení obkladů a provádění izolací. Toto je jen zlomek prací, které vám na vaši žádost zedník udělá. Po oslovení zedníka je vždy dobré se jej dopředu zeptat, jaké všechny práce jeho činnost zahrnuje, v jakých pracích vyniká a jaké má zkušenosti a možná budete překvapeni, že vám schopný zedník dokážekompletně zrekonstruovat vaše bydlení.

Zednické práce a sádrokartony - Jičín a okolí

My vám jednoho všestranně zaměřeného zedníka velmi rádi doporučíme. Je jím pan Jiří Jaroš, který působí převážně v Jičíně a okolí, ovšem po předchozí dohodě za Vámi přijede i mimo své působiště. Pan Jiří Jaroš nabízí** kompletní zednické práce**, pracuje se sádrokartony, provádí suchou výstavbu, zatepluje fasády a dělá mnoho dalších zednických prací. Na tohoto zedníka se můžete spolehnout, co se kvality, dodržení termínů a příznivých cen týče. Pro svou preciznost a profesionalitu je pan Jiří Jaroš velmi oblíbený a opakovaně se na něj obrací zákazníci, kteří již měli tu čest se s ním pracovně setkat. Pokud máte rádi přesnou, rychlou a přitom kvalitní práci, objednejte si služby pana Jiřího Jaroše buď prostřednictvím emailové adresy: isadrokartonyjaros@seznam.cz, nebo telefonicky na čísle: +420 605 479 540.

Zednické práce a sádrokartony - Jičína a okolí

  • Jiří Jaroš
  • Tel.: +420 605 479 540
  • Email: isadrokartonyjaros@seznam.cz

Sádrokartonové práce Jičín

Sádrokarton je již po několik let součástí stavebního trendu a to jak ve výstavbě rodinných domů, tak i průmyslových objektů a v rámci výstavby je v dnešní době sádrokarton nepostradatelný. Jde o suchou výstavbu a již ze samotného názvu sádrokarton si můžete domyslet, že je vyroben ze sádry a z papíru. Tedy z naprosto dvou nezávadných materiálů s ohledem na lidské zdraví a na přírodu. Se sádrokartonem se dobře pracuje, jde totiž o jednoduchý stavební systém, kde jsou za pomocí desek vyrobených právě ze sádrokartonu vytvářeny stavební části domu. Sádrokarton představuje promyšlený stavební systém a je s ním možné postavit koupelnu, podhledy a záklopy šikmých střech, postavit předsazené stěny a příčky mezi prostory s dveřmi, stropní a střešní systémy, atd. Se sádrokartonem můžete i pohodlně řešit rozvody elektrické energie, odpadu a vody nebo jiné další rozvody, které se ve vašem domě nachází. Sádrokarton je odolný proti vodě a tedy i proti plísním.

Zedické práce

Rekonstrukce se sádrokartonem Jičín

Sádrokarton s sebou nese jen samé výhody. Je velmi oblíbeným stavebním materiálem stavebních firem a nemá konkurenci. Především je díky sádrokartonu zajištěna rychlost výstavby, kdy výstavba je navíc čistá. Sádrokarton je nízké hmotnosti, díky jehož použití při výstavbě odpadají jakékoliv problémy se statikou spojené. Sádrokarton je tedy vhodný pro rekonstrukce, neboť minimálně zatěžuje nosnou konstrukci stavby. Se sádrokartonovými deskami se snadno manipuluje, tyto se jednoduše řežou do požadovaného tvaru a díky tomu vzniká i velmi malé množství odpadu, který je plně recyklovatelný. Při použití sádrokartonu odpadají problémy se sekáním průchodů a drážek pro rozvody, navíc vysoušecí doba je prakticky nulová, proto můžete nově vytvořený sádrokartonový povrch hned upravovat. Sádra navíc zajišťuje optimální klima v místnosti a je vhodná pro lidi, kteří trpí astmatickými potížemi. Sádrokarton je tvořen velmi hladkým povrchem a tento je možné bez jakýchkoliv dalších úprav hned natírat interiérovými barvami požadovaných odstínů.

Suchá výstavba Jičín

Suchou výstavbou jsou převážně interiérové stavby, při kterých není potřeba velkého množství vody, ale pouze nepatrného množství nebo vůbec žádného. Suchou výstavbou jsou převážně dokončovací práce. Jsou však odborníci, kteří dokážou suchou výstavbou postavit i celé rodinné domy. Velmi oblíbené jsou tyto výstavby při rekonstrukcích bytových i nebytových prostor.

Suché výstavby

Jaké práce patří mezi suchou výstavbu?

Pod suchou výstavbu patří skoro všechny podlahy, obložení stěn a stropů, sádrokartonové systémy, o kterých jsme se již v tomto článku zmínili, stavby domu sendvičovým způsobem, výstavba přístřešků pro auta, pergoly, altánu a všechny tesařské a truhlářské práce.

Jak ušetřit čas při výstavbě

Oproti klasickým stavbám mají suché stavby tu výhodu, že se nemusí čekat, až se voda vypaří a až dojde k chemické reakci při běžném zdění, vylívání betonu, provádění omítek atd. Suchou výstavbou se významně ušetří čas a stavitel může podstatně rychleji bez čekání pokračovat ve stavbě. Suchá výstavba má také oproti zděným příčkám výhodu** menších úniků energie a tepelných ztrát**. A další výhodou jsou materiály, neboť je možné použít přírodní syntetické, minerální nebo jiné. Tím se dá ušetřit mnoho peněz, které můžete použít někde jinde a účelněji.

Zateplení fasád v Jičíně

Existuje několik způsobů, jak dobře, vhodně a kvalitně zateplit fasádu domu. Na výběr máte několik druhů** izolačního materiálu** a každý z nich má svá pro a proti. Roli také hrají finance, které jste ochotni do zateplení fasády vložit. Ať se však rozhodnete pro jakýkoliv druh zateplení, mělo by vám být jasné, že vždy je lepší tuto práci přenechat odborníkovi, který vám dodá kvalitní materiál, který bude splňovat všechny své funkce, který bude správné tloušťky a který bude správně zpracován, tedy dojde k odbornému zateplení včetně veškerých podstatných detailů.

Předsazené fasády Jičín

Jednou z variant, jak dům zateplit, může být použití předsazené fasády, někdy bývá tento druh zateplení označován jako provětrávaná fasáda. Při tomto druhu zateplení není izolační materiál přímo přichycen na starou omítku, ale mezi omítkou a izolačním materiálem je několikacentimetrová vzduchová mezera. Tato mezera je zde proto, aby se ke staré omítce mohl dostat vzduch a tento provádět pravidelnou cirkulaci. Díky tomu vám nebudou vlhnout stěny, nebudou se tvořit na stěnách plísně, apod.

Zateplení fasád

Kontaktní fasády Jičín

Další variantou zateplení jsou kontaktní fasády. U tohoto druhu zateplení je tepelná izolace přímo spojená s omítkou a tento způsob bývá v poslední době prováděn nejčastěji. Mezi omítkou a izolací nevzniká žádný vzduch a je tak zachován ráz původní fasády. Výhoda u kontaktní fasády spočívá v tom, že díky ní dochází k podstatně většímu odhlučnění domu.

Transparentní tepelná izolace Jičín

Další možností, jak zateplit objekt, je transparentní tepelná izolace, při které se používá pouze izolační omítka. Ta také napomáhá zateplení domu, ale je podstatně méně účinná, než jsou předchozí dvě zateplení. Proto se tento druh izolace používá minimálně a spíše se hodí do prostředí, které má teplejší tepelné podmínky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17572 (novesluzby.cz#23724)


Přidat komentář