Zednické a kamenické práce - Plzeň a okolí

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci bytového jádra, pro realizaci půdní vestavby, pro nové obložení koupelny nebo pro zateplení domu, se všemi těmito pracemi a mnoha dalšími si poradí zkušený zedník.

Bez zednických prací se neobejdeme při žádné rekonstrukci, ať už se jedná o rekonstrukci malou nebo velkého rozsahu. Zednické práce jsou k nezaplacení, pokud jsou vykonány profesionálně, precizně, s potřebnou a požadovanou trpělivostí. Přesto, že je mezi námi zedníků mnoho, na dobrého řemeslníka stojí fronty a vždy nějakou dobu trvá, než se na nás dostane řada. Proto je dobré oslovit zedníka s časovým předstihem, abyste měli jistotu, že se na nás také dostane řada. Zednické práce zahrnují celou řadu činností, které jsou využitelné v každém ročním období. Zedník si poradí se zateplením fasády, s rekonstrukcí bytového jádra, s položením dlažby, s obklady, s realizací půdní vestavby, ale také s položením zámkové dlažby, s provedením nových omítek, atd. Proto se nedivte, že je po těchto řemeslnících tak velká poptávka a že si spolehlivých zedníků jejich zákazníci opravdu váží.

Zednické a kamenické práce - Plzeň a okolí

V** Plzni a okolí** působí zedník, pan Marek Pondělík, jehož práce vyniká naprostou přesností, precizností a kvalitou. Pan Pondělík vždy dodrží smluvené termíny včetně cen za práci, které jsou opravdu příjemné. Pan** Marek Pondělík** nabízí kompletní zednické práce, rekonstrukce bytů a domů, ale také kamenické a tesařské práce. Ke každé zakázce a klientovi přistupuje individuálně a vždy se snaží maximálně vyhovět, aby za sebou zanechal pouze kvalitu a spokojené zákazníky. Pana Marka Pondělíka můžete oslovit telefonicky na čísle: +420 733 752 331 nebo cestou emailové adresy: marekpondelik@seznam.cz.

Zednické a kamenické práce - Plzeň a okolí

  • Marek Pondělík
  • Tel.: +420 733 752 331
  • Email: marekpondelik@seznam.cz

Sádrokartonářské práce Plzeň a okolí

Oblíbeným materiálem zedníků je zcela určitě sádrokarton, který má bohaté využití v interiéru. Práci se sádrokartonem zvládne i zkušený domácí kutil, ovšem vždy je lepší tyto práce přenechat zedníkovi, zvláště pokud hodláte použít v místnosti, které jsou obývané, a u nichž dbáte na jejich dokonalý vzhled a absolutní funkčnost. Sádrokarton se vyznačuje nízkou hmotností, a proto díky němu dochází k opravdu minimálnímu zatížení stropní konstrukce. Sádrokarton má široké možnosti využití. Je však nutná jeho správná realizace a správná povrchová úprava.

Sádrokartonářské práce

Rychlá výstavba se sádrokartonem

Mezi hlavní přednosti patří jeho nízká cena, jeho rychlá výstavba, stejně tak i nízká hmotnost a snadná úprava. Mezi jeho další výhody patří minimální množství stavebního odpadu, což ocení především ti, kteří se rozhodli pro rekonstrukci bytu nebo domu ve městech. Sádrokarton je možné použít do každého interiéru, dokonce i do koupelny, která se vyznačuje nadměrnou vlhkostí. Sádrokartonové desky se přichycují na konstrukci s pomocí šroubů. Spáry, které mezi sádrokartonovými deskami vzniknou, vyplní zedník speciálním tmelem.

Použití sádrokartonu pro výstavbu příček a podhledů Plzeň

Sádrokarton se používá všude, kde se kladou nároky na co nejnižší zatížení konstrukcí stavby, nebo kde se chtějí stavebníci vyhnout stavění mokrou cestou. Sádrokarton se používá pro výstavbu příček a obkladů podkroví, je vhodný pro realizaci podhledů, pro zateplení, apod.

Rekonstrukce koupelny Plzeň a okolí

Rekonstrukce koupelny nebo bytového jádra patří mezi nejnákladnější a nejčastěji žádané rekonstrukce panelových domů. Každý obyvatel bytu, který je vybaven umakartovým jádrem, sní o tom, že se takového jádra zbaví a své bydlení konečně přizpůsobí svým potřebám, které se v souvislosti s plynutím času mění. Umakartové konstrukce byly dříve stavěny z důvodu jejich nízké ceny a rychlé realizace. V dnešní době ale vykazují mnoho funkčních vad, které mimo jiného způsobují i hygienické problémy, které vadí stále většímu počtu obyvatel a to oprávněně. S kompletní přestavbou bytového jádra a realizací nové koupelny si poradí zkušený zedník. Taková rekonstrukce nespočívá pouze ve zbourání umakartového jádra a postavení nových příček, ale také v rekonstrukci všech rozvodů, v pokládce dlažby, obkladů, v umístění a instalaci sanitární keramiky, ve vymalování, atd. Pokud vy sami nejste zedníky, zřejmě by vám taková práce dala pořádně zabrat a výsledek by se stejně nedostavil v takové kvalitě, kterou vám může poskytnout profesionál.

Rekonstrukce koupelen

Realizace půdní vestavby Plzeňsko

Do rekonstrukce rodinného domu můžete zahrnout i realizaci půdní vestavby. To, že máte na půdě nevyužitý prostor, ještě neznamená, že je tento prostor nevyužitelný. Stačí ruky odborníka a z půdy, která doteď sloužila pouze jako odkládací místo pro nepotřebné a přebytečné věci se může rázem stát další bytová jednotka o několika místnostech, která poslouží dalším členům rodiny a navíc zvýší i tržní cenu domu.

Půdní vestavba představuje elegantní způsob, kterým podstatným způsobem zvětšíte prostor pro vás, pro členy vaší rodiny nebo jako prostor, který může sloužit k pronájmu. Realizace půdní vestavby není náročnou prací pro zkušeného zedníka. Taková realizace dokonce ani není nijak moc nákladná, pokud se použije správný materiál, kterým je nejčastěji sádrokarton. O jeho výhodách jsme si řekli již v úvodu v článku. Součástí realizace půdní vestavby bývá často i rekonstrukce střechy, usazení střešních oken a důkladné zaizolování střechy, aby v zimě nebyla v podkroví zima a v létě se v podkroví dalo vydržet.

Tesařské práce Plzeň a okolí, stavba střešních konstrukcí

Tesařské práce přestavují základ pro stavbu dřevěných nosných střešních konstrukcí. Bez těchto prací se při rekonstrukci střechy neobejdete. Tesařské práce totiž zajišťují i dlouhodobou stabilitu konstrukce střechy. Tesařské práce ovšem spočívají i v jiných činnostech. Tesař si poradí se stavbou dřevěné pergoly, s přístřeškem pro auto, dokonce i s dřevostavbou. Pole působnosti tesařských prací je ale ještě širší. Kompletní dodávka tesařských prací zahrnuje i vyhotovení nových vazník soustav krovů, rekonstrukce původních tesařských konstrukcí. K tesařským pracím patří také bednění a podpůrné konstrukce.

Kamenické práce na Plzeňsku

Kamenictví se nazývá řemeslný obor, jehož podstatou je zpracování kamene. Kamenické práce zahrnují i velmi široké spektrum výroby a osazení kamenických výrobků. Práce s kamenem je velmi široké, a také dosti náročná. Pro kamenické práce se využívají různé druhy kamenů. Volit můžete mezi přírodním kamenem, nebo mezi jeho levnější variantou a to kamenem umělým. Kamenické práce jsou velmi individuální.

Kamenictví

Zhotovení kamenných krbů, obezdívky komínů Plzeň

Kamenické práce zahrnují široké spektrum prací, mezi které patří např. zhotovení kamenných krbů, a to jak pro venkovní, tak i pro vnitřní užití, dále sem spadají obezdívky komínů, okrasné obezdívky stěn, které jsou v dnešní době velmi moderní a často je takto kamenem obložena jedna stěna místnosti nebo část stěny nacházející se např. za krbovými kamny. Kamenické práce se používají pro stavbě zdí a zítek, pro výstavbě plotů, schodišť, soklů, parapetů, při zhotovení kuchyňské desky, umývadlové desky apod. Kameníci si také často poradí s celkovou realizací zahrad. Pokud narazíte na kameníka, který je zkušený a zručný, dokáže si poradit s jakoukoliv prací, kterou mu zadáte a vždy jeho činnost povede k vaší spokojenosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17646 (novesluzby.cz#23849)


Přidat komentář