Výroba a prodej pletiv

Pozinkované pletivo přináší mnoho výhod. Vedle vysoké pevnosti, odolnosti a dlouhé životnosti nabízí i velké množství variant jeho provedení a nízké pořizovací náklady. Díky své nízké ceně je vhodné také jako provizorní řešení oplocení.

Jak vybrat kvalitní pletivo?

Pletiva jsou různá. Rozhodně není pletivo jako pletivo. Při výběru firmy vyrábějící a prodávající pletiva je mimo jiné důležitá i délka praxe. Díky zkušenostem Vám totiž firma může zaručit vysokou kvalitu a dlouhou životnost pletiva a oplocení. Profesionální firmy jsou schopné vyrábět pletiva na moderních, počítačem řízených strojích. Vy si můžete být jisti deklarovanými rozměry a parametry, kterými se rozumí výška pletiva, velikost oka, síla drátu apod. Samotná koupě pletiva by měla být doplněna odbornou montáží a doplňkovými službami. Ty Vám může opět poskytnout firma, která pletiva vyrábí a dodává. Pokud jste šikovní a zruční, jistě si s montáží poradíte sami. Pokud máte rádi kompletní servis, nechejte si postavit plot na klíč. Získáte tak oplocení bez jakýchkoliv starostí, navíc na něj dostanete i záruku.

Nabídka pletiv, koupě pletiva, prodej pletiv

Jestliže máte jasnou představu o tom, jaký druh pletiva potřebujete, jaké pletivo by bylo nejvhodnější a nejkvalitnější včetně jeho komponentů, oslovte firmu a nechejte si spočítat cenu. Kalkulace Vám bude provedena zcela zdarma. Poté Vám již zbývá se jen rozhodnout, zda si necháte dané pletivo vyrobit, nebo raději vyberete levnější či dražší variantu. Po objednávce Vám bude pletivo doručeno na Vámi určené místo, v případě potřeby Vám bude poskytnut komplexní servis.

Pozinkované pletivo - jaká je životnost pozinkovaného pletiva

Pozinkované pletivo se vyznačuje hrubším drátem, díky čemuž je pevnější a tvrdší, než pletivo poplastované. Životnost pozinkovaného pletiva se podstatně zvýší potažením PVC drátu. Pozinkované pletivo se vyznačuje kvalitní technickou stránkou a vysokými nároky na vzhled plotu. Pozinkované pletivo je určeno pro ploty s větší zátěží. Na pozinkované ploty se používají i pozinkované plotové sloupky a dráty. Pokud jste si již pozinkované pletivo objednali, zvažte, zda jej napnete sami svépomocí, nebo využijete služeb firmy, která pletivo dodává. Pokud ovšem takové služby nabízí. Napínání pozinkované pletiva přece jen vyžaduje trochu zručnosti a především zkušeností, neboť z důvodu větší tuhosti pletiva se nedá toto dostatečně vypnout bez použití napínacího hřebene. Pokud napínací hřeben nevlastníte a nebylo by ho k napnutí pletiva použito, bylo by pletivo nedostatečně napnuté, což může přinést nežádoucí efekty. Ploty a oplocení by pak při silnějším větru vydávaly zvuky jako jakési „zvonění“.

Proč použít pozinkované pletivo?

Pozinkované pletivo patří k základnímu a nejpoužívanějšímu typu plotu, který se hodí pro veškerá použití jak pro oplocení soukromého pozemku, zahrady, tak i sadařství a v zemědělství. Zinek, z něhož je drát vyroben, zaručuje pozinkovanému pletivu životnost delší jak 10 let. Výhodou pozinkovaného pletiva je jeho vysoká pevnost, nízká cena komponentů a možnost použít tohoto druhu pletiva i v nerovném terénu. Životnost pozinkovaného pletiva je určována průměrem, ze kterého se pletivo vyrábí a především velikostí ok. To také určuje celkovou pevnost pletiva. Proto když budete vybírat pozinkované pletivo, hleďte, aby mělo co největší průměr drátu.

Pozinkované pletivo pro rodinný dům

Výbornou volbou je i v tomto případě pozinkované pletivo. Pro výstavbu klasického drátěného plotu pro rodinný dům nebo pro zahradu se běžně doporučují pozinkovaná čtyřhranná pletiva s oky 50 x 50 mm s průměrem drátu 2,1 mm. Takový druh oplocení je nabízen v různých výškách, nejčastěji od výšky 1 metr do výšky 2 metrů. Pozinkované pletivo může být použito mimo jiné i jako opěra pro popínavé rostliny, nicméně chcete-li spolehlivě a účinně zabezpečit Vaši zahradu, je použití pozinkovaného pletiva ideální příležitostí. Vzhledem k nízké pořizovací ceně se pozinkované pletivo doporučuje i jako provizorní oplocení, než se rozhodnete např. pro výstavbu dřevěného nebo jiného plotu.

Na co dbát při výběru pozinkovaného pletiva?

Aby byla zachována vysoká pevnost pletiva, jeho** dlouhá životnost a spolehlivost,** je nutné dbát na správný výběr pozinkovaného pletiva. Jak jsme již uvedli výše, životnost pletiva a jeho pevnost je dána průměrem, ze kterého se pozinkované pletivo vyrábí a velikostí ok. Proto při samotném výběru pletiva dbejte na to, aby bylo pletivo o co největším průměru a velikost ok 50 mm. Pokud byste zvolili pletivo s menším průměrem drátu a s větší velikostí ok (60 mm), odrazí se nižší výrobní cena takového pletiva v délce jeho životnosti a v pevnosti.

Sháníte lesnické pletivo?

I pro** lesnické pletivo** je velmi vhodným materiálem zinek. Takové pletivo brání vniku zvěře na ohrazený pozemek. Tomuto nežádoucímu vniku je možné zabránit speciálním výpletem, který je v dolní části pletiva zhuštěn. Lesnické pletivo se vyrábí z pozinkovaného drátu o určitém nánosu zinku. Důležité jsou zde parametry pletiva, jako např. průměr vodorovných horních a dolních napínacích drátů, jiných vodorovných a veškerých svislých drátů, vzdálenosti svislých drátů, výška pletiva, apod. Lesnické pletivo nachází své bohaté využití při oplocení farem, stavenišť, lesů, luk, polí, sadů, dálnic, železnic, aj. Díky zmenšení ok u pletiva směrem dolů dochází k zabránění přechodu přes pletivo na pozemek i drobné zvěři, jako jsou králíci, zajíci, bažanti a jiné zvěře. Širší oka v horní části pletiva naopak zaručí ochranu před spárkatou zvěří a před jeleny. Výhodou lesnického pletiva je jeho pružnost, která mu umožňuje věrně kopírovat terén. Ohradu vyrobenou z pozinkovaného pletiva můžete přemístit bez jakéhokoliv poškození. Jistě Vás potěší nízká cena takového pletiva. Navíc je dostupné v různých výškách a hodí se proto pro různá použití oplocení. S výběrem Vám poradí specializovaná firma, která Vám sama nabídne nejvhodnější druh oplocení pro Vaše konkrétní účely. I když se jedná o pletivo nízké ceny, je dobré si nechat při jeho výběru poradit od odborníků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17760 (novesluzby.cz#24080)


Přidat komentář