Výkopové práce Praha

Každý, kdo někdy stavěl rodinný dům anebo jej rekonstruoval, jistě dobře ví, že jen těžko by se obešel bez výkopových prací. Výkopové práce jsou nutné například při instalaci inženýrských sítí, při tvorbě cest a chodníků a mnoha dalších úkonů.

Výkopové práce v Praze

Jak je již výše zmíněno, ten kdo rekonstruuje rodinný dům, či staví dům nový, se neobejde bez výkopových prací. Jestliže si přejete, aby byly výkopové práce provedeny rychle a kvalitně, je nejlepší volbou přizvat si na pomoc specializovanou firmu, která se touto činností zabývá. Mezi takové firmy, které provádí veškeré ruční výkopové práce, patří i firma pana Milana Komínka. Tato firma mimo veškeré ruční výkopové práce také provádí nejrůznější bourací práce, demoliční práce apod.

Jelikož se firma pana Milana Komínka vyznačuje vysokou profesionalitou a navíc má s touto činností mnohaleté zkušenosti, nezbývá než ji vřele doporučit. Pokud Vás nabídka firmy pana Milana Komínka zaujala, můžete ji kontaktovat prostřednictvím e-mailu: piskatej@email.cz nebo** telefonicky na čísle: +420 720 111 030.**

Výkopové práce Praha

 • Milan Komínek
 • +420 720 111 030
 • piskatej@email.cz

Ceník prací:

 • výkopy 1m³ hlína 450 Kč, písek 400 Kč, bourání asfaltu 1m³ 900 Kč
 • bourání betonu 1m³ 900 Kč, záhozy a pěchování a planirka za 1m 70 Kč
 • tahání kabelu, pokládka betonových žlabů atd. 1m 50Kč
 • nakládání kontejneru v 1m³ 550 Kč
 • betonování a asfaltování v 1m³ 600 Kč
 • sekání zeleně a hrabání za 1m² 2,50 Kč, odvoz zeleně 1 kontejner 1700 Kč
 • vysekání keřů a stromků do 15cm za 1ks 25 Kč, do 25cm 45 Kč
 • veškerá práce s hodinovou sazbou je 130 Kč
 • demolice - obouchání omítek + odvoz 1m² 65 Kč, bourání betonu 1m³ 900 Kč
 • bourání příček a veškerého zdiva 1m³ 700Kč, bourání stropů za 1m² 75 Kč
 • škrábání omítek 1m² 30 Kč, vybourání futer a oken 1ks 100 Kč
 • více práce, úklid atd. za 1 hod 130 Kč
 • více práce, štukování 1m² 65 Kč, nátěry 1m² 280 Kč
 • zateplení půdy, podlahy 1m² 70 Kč + přibití prken...pokládka zámkové dlažby 1m² 220 Kč bez přípravy, příprava pro pokládku zámkové dlažby 1m² 60 Kč

Výkopové práce, výkopy základů, přípojek Praha

Výkopové práce jsou takové práce, kde se z nějakého důvodu a účelu přemísťuje zemina. Výkopové práce jsou většinou základním, přípravným úkonem, po kterém následují další navozující činnosti.Výkopové práce Výkopové práce je možné pomyslně rozdělit na dopravní, průmyslové, pozemní, či inženýrské stavitelství. Jak je zmíněno, výkopové práce jsou součástí téměř každé výstavby, rodinné domy nevyjímaje. Při stavbě nového domu je například nutné vykopat základy, kanalizační přípojku, inženýrské sítě, upravit cesty, chodníky, a další výkopové práce. Mezi další výkopové práce lze například uvést různé hloubení rýh pro inženýrské sítě, výkopy pro vodovod, plynovod, hloubení základů, sklepů, výkopy pro bazény, jezírka a mnoho dalších.

Ruční výkopové práce v Praze

Ruční výkopové práce nachází své místo především tam, kde je nemožný přístup těžší techniky anebo tam, kde by tato technika mohla způsobit nějaké škody. Ruční práce jsou tedy mnohem šetrnější a nemusíte mít obavy ze zničeného okolí domu, apod. Výkopové práce prováděné ručně mohou být dokonce i levnější. Ruční výkopové práceDíky ručnímu kopání je možné provést výkopy v těsné blízkosti budovy, aniž by došlo k jejímu poškození a znehodnocení třeba upravené zahrady. Ruční výkopové práce se provádějí pouze za použití ručních nástrojů, mezi které patří rýč, krompáč a lopata. Ruční kopání je většinou nejen levnější, ale také kvalitněji provedené.

Demoliční práce, bourání budov, rozsáhlé demolice Praha

Může se stát, že na pozemku, kde se chystáte stavět či přestavovat, je nějaká budova nebo stavba, která Vám překáží a kterou je nutné odstranit. Protože zbourání budovy svépomocí může být poměrně nebezpečné, je určitě lepší povolat na místo profesionály. Profesionální firma, jež se zabývá demolicemi, si umí poradit se spoustou nástrah, mezi které patří například její špatná statika apod. Firmy, které disponují těžkou technikou, jsou schopné si poradit i s rozsáhlými stavbami, jako jsou velké výrobní haly nebo sklady. Profesionální firma Vás zbaví i betonových základů, sklepů nebo bazénů. Výhodou těchto firem je i to, že některé dokáží na místě suť zrecyklovat nebo ji z místa odvezou na jiné místo a celý pozemek srovnají.Demoliční prácePři rozsáhlých demolicích, kdy se likvidují komíny, výškové budovy, mosty, je nutná asistence vysoce profesionální a zkušené firmy, která má dokonce možnost použít nejen těžkou techniku, ale i výbušniny. Taková firma musí zajistit a ohradit celé místo demolice a důsledně dbát na dodržení bezpečnosti práce.

Ruční demoliční a bourací práce Praha

Podobně jak je tomu u ručních výkopových prací, se ruční demoliční práce používají na demolice menších rozměrů. Ruční demoliční práce naleznou své uplatnění při demolici menších objektů nebo jen třeba části budov. Firmu, která se zabývá ručními bouracími a demoličními pracemi využijete nejen venku, ale především v interiéru. Může se jednat o vybourání například bytového jádra, příček, probourání nových otvorů ve zdi, přičemž je nutné znát detaily domu, aby nedošlo k narušení statiky a k poškození nosných zdí. Při ručních demoličních pracích se využívá hydraulických i ručních kladiv, vrtaček, pil, sekáčů, apod.Benzinové bourací kladivo Při menších bouracích pracích se mimo uvedené musí také věnovat pozornost rozvodům vody, plynu, elektriky, aby nedošlo k nějaké mimořádné události. Profesionální firma Vám nejen provede potřebnou demolici, ale zajistí i odvoz suti a **vybouraného materiálu.
**

Šetrnost při výkopových prací

Některé výhody, proč si vybrat firmu provádějící ruční výkopové a demoliční práce, jsou již výše zmíněny. Jedná se především o šetrnost k okolí při práci a také o levnější investici. Na mnoho prací je zbytečné povolávat firmu, která disponuje rozsáhlým vozovým parkem s bagry a velkými nákladními auty, naopak o mnoho levněji vyjde menší firma, která Vám vykope například kanalizační přípojku ručně. Jestliže si necháte vykopat bazén či studnu na zahradě ručně nemusíte s hrůzou sledovat, jak Vám kola bagru likvidují záhon či anglický trávník. Firmy, které se těmito činnostmi zabývají, mají většinou v nabídce i další související služby, mezi které patří zemní práce, řezání chodníků, pokládání zámkové dlažby anebo úpravy terénů.

Zemní práce, terénní úprava pozemku, zahrnovací práce Praha

Firmy provádějící** výkopové práce** se také věnují zemním pracím a vším co s tím souvisí. Mezi zemní práce patří například při stavbě domu terénní úprava pozemku při přípravě základů, srovnání pozemku do roviny, zahrnovací práce. Mezi zemní práce je možné zařadit i přípravu a výstavbu příjezdových cest a chodníků, odvoz přebytečné zeminy anebo naopak dovoz chybějící zeminy na zarovnání pozemku. Firmy, které provádějí zemní práce, většinou nabízejí komplexní související služby, jako jsou výkopové práce, řezání asfaltu, zhutnění zeminy, zpevňování a úprava komunikací, pokládka zámkové dlažby, oprava cest a silnic, výkopy pro izolaci a mnoho dalšího. Nabídka jednotlivých firem se může lišit, ale většinou nabízejí jak zemní a výkopové práce, tak i bourací a demoliční práce, záleží však na tom, jakou disponují technikou a tudíž jaké mají možnosti. Zemní práceSamozřejmostí by měl být odvoz suti a jiného přebytečného materiálu na skládku, případně úklidové práce po dokončení zakázky.

Terénní úpravy zahrad, sportovišť Praha

Terénní úpravy jsou často nezbytné jak před zahájením jakékoliv stavby, tak i po jejím dokončení. Terénní úpravy spočívají v úpravě pozemku především v jeho srovnání. Díky firmě zabývající se těmito pracemi, bude Váš pozemek srovnaný kvalitně a hlavně rychle. Firma, která disponuje také potřebnou technikou, je schopná provést kvalitní úpravy i velkých pozemků, jako jsou rozlehlejší zahrady či například větší sportoviště. Technikou jsou schopné srovnat jakýkoliv sklon, a jestliže není na místě dostatečné množství půdy, zajistí firma její dovoz. Menší plochy je samozřejmě možné srovnat a upravit dle potřeby i ručně. Terénní úpravy jsou nezbytné provést v podstatě po jakékoliv výstavbě, tak aby mohla být na místě kolem stavby provedena další potřebná úprava, jako je výsadba trávy a dřevin, provedení cest, chodníků, hřišť, apod. Díky úpravě terénu je možné vytvořit městské parky, sportovní areály, golfová hřiště, nebo zahrady.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17484 (novesluzby.cz#23588)


Diskuze a zkušenosti

KAREL VOBURKA | 23.07.2012 13:34
Re: Výkopové práce Praha DOBRY DEN ,PAN KOMíNEK mieli by ste zaujem o nejaki ručni vykopove prace a stavebnych prac delame i vrti pod slnici cena za 1m 600 čk cena za ručnich vykopu je podle hlbki a zemini od 200 až 400 čk cena zamkovej dlažby a priprava na zamkovu dlažbu a položeni je cena 270 čk mam i mini bagri a nakladnu dopravu a spolehlivich lidi . dekuju za pochopeni


Přidat komentář