Veškeré zednické práce - Česká Lípa a okolí

Pokud plánujete rekonstrukci koupelny, opravu nebo přestavbu domu a jeho okolí, využijete služeb firmy, která nabízí nejen všechny zednické práce, ale ovládá také kamenické práce a dokáže zrealizovat položení zámkové dlažby.

Bazén

Pokud potřebujete zrealizovat opravy domu, bytu, vybudovat koupelnu, vybourat zeď či postavit novou příčku, obrátíte se na partu zedníků. Pokud ale budete potřebovat opravit kamennou zeď, na koho se obrátíte pak? Zřejmě na kameníka. A pokud budete potřebovat stavět z cihel, kamene i zámkové dlažby, budete volat tři firmy? Nejste si jistí, na koho se máte obrátit a kdo takové služby nabízí? My vám to v dnešním článku prozradíme.

Zednické práce - Česká Lípa a okolí

Pokud bydlíte v oblasti České Lípy a okolí a hledáte firmu, která nabízí veškeré zednické práce, pak Vám můžeme doporučit firmu** pana Davida Stočka**. V oblasti stavební činnosti Vám nabízí obkladačské práce, fasády, omítky, stavby rodinných domků, bourání či opravy zdí, vystavění příček apod. Nabízí také instalace umyvadel, WC, sprchových koutů, baterií, světel a veškerého sanitárního zařízení,výměny dveří, oken, vrat, podlah, linolea, koberců, opravy podlah a další. Služby firmy pana Davida Stočky jsou tak široké, že je lze označit jako práce všeho druhu. Ať už pan David Stoček svým zákazníkům poskytuje jakékoliv služby, výsledkem je vždy kvalitní a dobře odvedená práce. Pokud máte zájem o kvalitní zednické práce a další služby, použijte následující kontakt:

 • David Stoček
 • Tel: +420 775 946 782
 • E-mail: davca.doksy@seznam.cz
 • Web: http://www.stavbadoksy.cz/

Veškeré zednické práce na Českolipsku

zednické práce

Zednické práce vyžadují dostatek znalostí, dlouholetou praxi a dobrou znalost používaných materiálů. Pokud tohle parta sehraných zedníků má, nemá nouzi o dobré reference, spokojené zákazníky a stálé zakázky. Skutečně dobrá stavební firma totiž zvládne veškeré zednické práce jako jsou stavby a opravy domů a bytů, rekonstrukce, opravy omítky, obklady apod. Nejčastěji však zedníci provádějí přestavby bytových jader, tedy rekonstrukce zastaralých koupelen, které v dnešní době naprosto nevyhovují. V tomto případě přichází na řadu ještě pokládka obkladů a dlažeb a budování vodovodu a odpadů. Zedníci musí v dnešní době umět všechno a znát potřebné technologické postupy. Musí například vědět, jaký druh sádrokartonu je potřeba vybrat apod. Pokud si za svojí kvalitou práce stojí, poskytnou vám také na odvedenou práci dostatečnou záruku.

Stavby zdí a příček Česká Lípa

Mezi základní zednické práce patří výstavba obvodových zdí. Dříve se stavělo pouze z cihel, ale dnes se pro stavbu domu používá nejen klasická cihla, ale i keramické tvárnice a cihlové bloky nebo materiály na bázi betonu apod. Pokud jsou stěny postaveny, následuje jejich hrubé omítání a posléze jemné štukování. V domě či bytě je třeba ještě vystavět příčky. Ty jsou budovány obvykle suchou cestou a  součástí zednických prací jsou tedy i sádrokartonářské práce. Základní výhodou a výbornou vlastností sádrokartonu je jeho nízká hmotnost a velmi rychlá výstavba v dokonalé kvalitě.

Rekonstrukce bytových jader na Českolipsku

Byty stárnou a to co nám vyhovovalo v minulosti, již dávno neplatí. Snažíme se o moderní a pohodlné bydlení a tak jednou přijde čas k nějaké změně. A tou je obvykle krásná a nová koupelna. Ti z nás, kteří mají svůj vlastní dům, mají rekonstrukci koupelny o něco jednodušší, neboť v ní není staré umakartové jádro. Panelákové byty jej obsahují, ale ani zde není problém jej vybourat a nechat si koupelnu od základu zrekonstruovat. Ideálním řešením je rekonstrukce koupelny na klíč.

 • David Stoček
 • Tel: +420 775 946 782
 • E-mail: davca.doksy@seznam.cz
 • Web: http://www.stavbadoksy.cz/

Rekonstrukce koupelen na klíč Česká Lípa a okolí

Nejdříve je třeba uvážit jakým způsobem koupelnu zmodernizovat. Pokud se jedná o panelákové jádro, bude třeba jej vybourat a nahradit stávající stěny koupelny. V tomto bodě je důležité vybrat solidní firmu, která se o celou rekonstrukci koupelny postará. Nejčastěji se lidé obrací na firmu, která nabízí rekonstrukce koupelen na klíč. Výhoda spočívá v tom, že se nemusíte starat vůbec o nic. Nemusíte shánět stavební povolení, materiál, ani různé řemeslníky. Přijede jedna stavební firma, pustí se do díla a předá vám hotovou koupelnu se vším všudy. Nejčastěji se používá k rekonstrukci bytových jader suchá cesta, tedy montáž ze sádrokartonu. Mezi hlavní výhody sádrokartonu patří především jeho nízká hmotnost a rychlost stavění bez vlhkosti. Sádrokartonové desky je proto možné použít i v domech, kde je problém se statikou nebo v podkroví domu. Jeho konstrukci totiž zatěžuje opravdu minimálně. Pro použití v koupelnách se vyrábějí speciální** zelené sádrokartonové desky,** které jsou impregnovány a jsou odolné proti vlhkosti.

zednické práce

Konečná úprava sádrokartonových desek v koupelnách se může provádět klasicky pomocí obkladů a dlažeb a celá rekonstrukce koupelny na klíč, tedy včetně vybudování rozvodů vody, odpadů a nových rozvodů elektřiny, většinou nepřesáhne deset dní.

Kamenické práce Česká Lípa

Pojem kamenické práce je velmi široký. Může pod ně spadat realizace kamenných staveb, jakou okrasné studny, kamenné cesty a chodníky, zídky či terasy z kamene apod. Zkrátka kamenické práce mohou být realizovány z přírodního kamene a stávají obdivem pro své okolí. Kamenické práce, to je ale také hřbitovní architektura, kdy kameníci provádějí renovace a opravy pomníků, náhrobků, krycích desek apod. Nejčastěji se ale setkáváme s prací kameníka v tzv. bytové architektuře, kdy se jedná o různé kamenné doplňky. Můžete si přát například žulové kuchyňské pracovní desky, kamenné schodiště, kamenné obklady krbů nebo žulové parapety. Nesmíme ale zapomenout ani na pokládku zámkové dlažby nebo další služby jako jsou výstavba plotů a podezdívek.

Kamenné stoky a kanalizace Česká Lípa

Stavba zdí a příčekŠikovní zedníci, kteří nabízejí i služby kameníka, dokáží zrealizovat je také kanalizační stoky nebo kanalizačních řády. Kamenné stoky se budují buď v otevřeném výkopu nebo bezvýkopovými technologiemi, kdy se jejich budování realizuje pod povrchem země. Výstavba kamenných stok v otevřeném výkopu je možné za určitých podmínek provádět v nepaženém výkopu, ale to obvykle nelze, díky hloubce a šířce výkopu, výšce hladiny spodní vody a dalších podmínkách. Budování kanalizací je náročná práce, kterou je třeba realizovat podle projektové dokumentace.

 • David Stoček
 • Tel: +420 775 946 782
 • E-mail: davca.doksy@seznam.cz
 • Web: http://www.stavbadoksy.cz/

Pokládka zámkové dlažby Českolipsko

Pokud vás už nebaví se před svým domem či garáží po dešti brouzdat v bahně nebo zakopávat o různé nerovnosti, nechte si položit zámkovou dlažbu. Zámková dlažba je totiž elegantní řešení, jak nově zrealizovat přístupový prostor. Zámková dlažba se skládá z dlažebních kamenů, které svým tvarem do sebe zapadají tak, že znemožňují rozpad v případě poklesu podloží. Zámková dlažba dokáže splnit vaše představy o funkčnosti a snadné údržbě. Pokud oslovíte stavební firmu, zrealizuje vám z této dlažby například chodníky, příjezdovou cestu ke garáži či domu, parkoviště, venkovní terasy, dvorky, ale také zhotoví i bezbariérové přechody a další plochy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17339 (novesluzby.cz#23366)


Přidat komentář