Veškeré elektro práce - Poděbrady a okolí

Veškeré elektroinstalační práce vyžadují kvalifikaci a zkušenosti z oboru. Líbilo by se vám, kdyby vám šikovný elektrikář navíc třeba vymaloval byt a opravil vše, co je doma zapotřebí?

I když ve spoustě oblastí a spotřebičů máte možnost vybírat z alternativ, musíme přiznat, že na elektřinu dnes funguje v podstatě všechno a elektrická energie se uplatní ve spoustě oborech a oblastech. Je nutné mít zajištěn přívod a** bezpečný rozvod elektrického proudu**, tedy v souladu se všemi předpisy, což spousta lidí stále podceňuje. Bezpečná elektroinstalace je totiž základem k tomu, abychom nepřišli k úrazu nebo nevznikl v bytě požár. O správně fungující elektroinstalaci se postará** kvalifikovaný elektrikář Poděbrady**.

Veškeré elektro práceElektro práce - Poděbrady a okolí

Služby elektrikáře jsou dnes dostupné všude, ale každá elektroinstalační firma se zaměřuje trochu jiným směrem. Některé firmy vám dokáží nabídnout mnohem víc. Jaká je nadstandardní nabídka a možnosti profesionálního elektrikáře? Pokud bydlíte v oblasti Poděbrady a okolí, Vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout elektrikář Peter Šimon. Nabízí Vám** veškeré elektro práce, malířské práce, lakýrnické práce a veškeré opravy v domácnostech.** Můžete si přát elektrikářské práce do 1000V, instalace a opravy domácích telefonů, zvonků, montáže a opravy bytových rozvodů, montáže telefonních, televizních a satelitních rozvodů apod. Zvládne také drobné opravy v bytě a pokud si to budete přát, nabízí i malování pokojů. Pan Peter Šimon nabízí kvalitu, spolehlivost, individuální přístup a příjemné ceny. Kontakt: Peter Šimon, telefonní číslo: +420 739 283 073, e-mail: peto.simon@atlas.cz

 

Veškeré elektro práce - Poděbrady a okolí

  • Peter Šimon
  • Email: peto.simon@atlas.cz
  • Tel.: 739 283 073

**
**

Elektro služby a opravy v domácnostech Poděbrady a okolí

Pokud opravujete dům nebo váš byt prochází rekonstrukcí z důvodu nevyhovujících elektrických rozvodů, pak je potřeba zajistit elektrikáře, případně zedníka. Elektrikáři obvykle do stěn vysekají drážky (nebo si je nechají vysekat), natáhnou vodiče a byt opustí. Ale ne všichni. Existují firmy, které si po sobě dokáží uklidit. A co víc, někteří řemeslníci poškozené zdi vyspraví a ještě váš byt vymalují. Takový šikovný řemeslník snadno zjistí, proč nesvítí na chodbě žárovka a proč do vašich domácích elektrospotřebičů nejde elektrický proud. Takového profíka můžete volat i tehdy, když vám přestane jít lednička, rádio, věž nebo televizní přijímač. Ne, že by uměl tyto spotřebiče opravit, ale dokáže zjistit, zda závada není v přívodu. Umí připojit elektrickou varnou desku nebo elektrický bojler, kde se bez odborného připojení neobejdete. Bez razítka elektrikáře vám výrobce těchto elektrozařízení obvykle nepotvrdí záruční list. Elektrikář také dokáže zjistit, co ve vašem bytě či domě způsobuje neustálé vypadávání pojistek.

Elektro služby

Domovní elektroinstalace Poděbrady

Pokud potřebujete v domě zrealizovat nové elektrické rozvody, takový problém to není, ale nezapomeňte, že sami jej dělat nesmíte. Pokud něco z elektro oboru znáte a chcete ušetřit, můžete se s elektrikářem případně domluvit, že budete pracovat pod jeho dohledem. Dům se napojuje kabelem o průřezu cca 4 x 10 mm2. Pod je váš dům větší, je dobré mít přívod do každého patra zvlášť, tedy patra budou do budoucna oddělitelné a také zvlášť měřitelné. Do každého patra je tedy vhodné dát podružný rozvaděč. Pak se natahují vodiče pro zásuvky. Používá se měděný vodič o průřezu 3 x 2,5 mm2. Tímto zásuvkovým rozvodem po obvodu domu obejdete všechny místnosti v patře. Přicházejí na řadu světla, která se napojují vodičem 3 x 1,5 mm2. Koupelna, zásuvky, včetně světel, musí mít podle současných norem proudový chránič, což je velmi rychlý vypínač. Proudový chránič vypne rychleji, než vás v ruce stihne zabrnět elektrický proud. Proudové chrániče nemusí být pro zbytek domu, ale pokud se máte rádi, doporučují se instalovat. Pokud chcete zavést do místnosti koaxiální kabely pro napojení počítače, televize apod., je nutné použít chráničku (tzv. husí krk).

Drobné opravy v domácnosti Poděbrady

Pokud hledáte řemeslníka pro drobné domácí opravy veškerého druhu, své služby vám může nabídnout třeba zrovna elektrikář. Domácí opravář je v podstatě profesionální pomocník pro opravy, údržbu, montáže a další pomoc ve vaší domácnosti, kanceláři nebo na zahradě. Umí opravit kapající kohoutek, protékající toaletu, přilepí upadlou dlaždičku nebo vám pomůže se sestavením skřínky, připevněním poličky či světla. Profesionální opravář přijede vždy včas a bude vybaven kvalitním nářadím a materiálem pro běžné opravy a montáže, a za provedenou práci ručí.

Příklady nabízených služeb opraváře Poděbrady

Pro lepší představu o nabízených službách v oblasti opravy v domácnostech uvedeme nejčastější činnosti, kvůli kterým si řemeslníka můžete objednat.

Elektrikářské práce Poděbrady a okolí

Elektrikář v pravém slova smyslu může vykonávat** veškeré elektrikářské práce.** Pokud se vám jedná o** drobné opravy,** je schopen vám nabídnout služby spočívající např. v zapojení různých elektrospotřebičů, montáži světel, výměně žárovek, zásuvek či vypínačů apod.

Elektrikářské práce

Instalatérské práce Poděbrady a okolí

Dalšími nabízenými pracemi jsou různé typy instalatérských prací. Může se jednat o výměny či opravy vodovodních baterií, opravy toalet či opravy a čistění odpadů, ale šikovný řemeslník vám také rád nainstaluje různé spotřebiče či kuchyňské přístroje, jako jsou myčky, pračky apod.

Montáže nábytku Poděbrady a okolí

Profesionální řemeslník je schopen kvalitně** smontovat nábytek** různých výrobců či jej naopak rozmontovat. Pokud potřebujete pověsit obraz, zrcadlo nebo poličku, řemeslník bez problému vyvrtá potřebné otvory. A protože je opravdu šikovný, umí vrtat do cihlové i betonové stěny nebo do panelů či dlaždiček.

Malování pokojů Poděbrady a okolí

Mezi další služby patří mimo jiné i malování pokojů a lakýrnické práce. Před tím, než pokoj vymaluje, zvládne různé drobné opravy, jako například opravy odpadlých dlaždiček, vydrolených stěn, penetrace apod. Může provést stavební úpravy bytu včetně vymalování na klíč. Ve spolupráci s vámi namíchá požadovaný barevný odstín ze vzorníku barev a to ručně nebo na míchací stolici. Malování bytu provede včetně přípravných prací a zakrytí prostor a samozřejmě nezapomene na úklid v rámci malování. Pokud si to budete přát, zajistí službu - kompletní úklid po malování včetně mytí oken a čištění koberců. Dokáže zajistit také podlahářské práce, kdy se může jednat o renovace parket, pokládku koberců nebo plovoucí podlahy.

Drobná domácí údržba Poděbrady a okolí

Pokud se vám doma něco rozbije, zůstane vám v ruce madlo od šuplíku nebo praskne žárovka, není třeba zoufat. I od těchto prací vám uleví šikovný řemeslník.Vymění žárovky, opraví rozbitou skříňku, v kuchyni opraví nefunkční digestoř. Nemusíte hledat v seznamu spousty drahých opravářů, stačí znát jednoho šikovného řemeslníka, který je zde pro vás. Profesionál vám ušetří čas, který můžete strávit s rodinou, zatímco on se postará o celý váš dům a domácnost.

Domácí údržba

S čím vám nepomůže řemeslník

I když vám řemeslník nabízí veškeré opravy a služby v domácnostech, název zavádí k tomu, že, by mohl vykonávat veškeré služby doslova. Ne, tak tomu není a rozhodně nevykonává erotické služby… A myslíme si, že vám nepomůže ani se žehlením či vařením.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17358 (novesluzby.cz#23402)


Přidat komentář