Úklidové služby

Nenechte si otravovat život neustálým úklidem nebo nekonečným sháněním náhrad za uklízečku, která se opět nedostavila do vaší firmy, aby provedla úklid. Obraťte se na profesionální úklidovou firmu a vaše prostory budou jako ze škatulky.

Úklidové práce pro firmy

Jestliže vlastníte společnost, nebo máte na starosti její chod, jistě zajišťujete i úklidové práce této společnosti, bez nichž se správné fungování žádné firmy neobejde. Samozřejmě můžete zaměstnat uklízečku, která vám každé ráno vytře podlahy. Ale co dělat v případě, když se vám uklízečka nechce platit, nemáte prostory pro úklidovou místnost nebo pokud jde o firmu, která potřebuje dokonalý úklid včetně desinfekce a pouhopouhé umytí podlahy jaksi nepostačuje? Právě v tomto případě můžete hodit za hlavu všechny vaše starosti a oslovit profesionální úklidovou firmu, která vám zajistí komplexní úklidové práce na profesionální úrovni. Záleží jen na vás, zda budete žádat dlouhodobou spolupráci nebo čistě jednorázové úklidové práce. Úklidová firma zajistí úklidové práce i v přilehlých místnostech.

Samozřejmostí pro ně je úklid chodníků, zeleně, úklid sněhu a dalších doplňkových prací. Rozsah prací u úklidových firem záleží čistě na vašich požadavcích. Úklidové firmy používají pro úklidové práce nejmodernější čistící techniku a také prostředky.

Úklidové práce v domácnosti

Možná i vy patříte k lidem, kteří jsou hodně pracovně i časově vytížení, a nemají chvilku na to, aby si sedli a odpočinuli, natož se pustili do vánočního úklidu. Obraťte se na úklidovou firmu, která se vám o celkový úklid vaší domácnosti postará a vy se tak můžete v klidu připravovat na Vánoce a nezatěžovat se něčím tak nepříjemným, jako je generální úklid vašeho domu nebo bytu. Dle vašeho přání vám úklidová firma zajistí pravidelný úklid domácnosti opravdu důvěryhodnou osobou nebo úklid jednorázový, který využívá hodně lidí např. po rekonstrukci nebo po vymalování bytu.

Úklidové firmy dbají především na kvalitu jimi nabízených služeb a vždy vycházejí maximálně vstříc vašim požadavkům. Úklid domácnosti je vždy soukromá záležitost a proto se špatně kontroluje. Ale pokud zvolíte profesionální úklidovou firmu, i její pracovníci podléhají kontrole při úklidu v domácnosti. Úklidová firma má tu výhodu, že pokud by např. jejich pracovník, který vám má provádět tolik důležitý úklid onemocněl, nebo se nemohl dostavit provést úklid, firma ihned najde za něj plnohodnotnou náhradu a vy tak nebudete nijak nepřítomností pracovníka omezeni.

Jaké práce spadají do úklidu domácnosti?

Úklidové práce domácnosti zahrnují komplexní práce, do kterých samozřejmě spadá vysávání koberců, vytírání podlah, čalounění, utírání prachu, mytí nádobí, úklid kuchyně, vynesení odpadků, zametení, praní a žehlení prádla, úklid koupelny, vyčistění a vydesinfikování toalety, mytí oken a další činnosti, které jsou spojené s vaší domácností.

Jak se postarat o vánoční úklid?

Před Vánocemi snad všichni lidé pracují ve svém zaměstnání ne na 100%, ale na 200%, neboť si jsou vědomi, že koncem prosince je několik státních svátků, ovšem to nikoho nezajímá a práce se sama neudělá. Proto mnozí z nich nemají absolutně žádný čas na vánoční úklid, který je přitom tak potřeba. A na ten se nedá vykašlat. Přes vánoční svátky chodí návštěvy, a každý si chce tyto krásné svátky užít v klidu, v pohodě a hlavně v čistotě.

Jestliže nemá sílu ani chuť uklízet váš interiér po nocích nebo o víkendech, kdy má člověk odpočívat, obraťte se na profesionální úklidovou firmu, která se vám o vánoční úklid postará. Vánoční úklid obsahuje komplexní úklidové služby, mezi které patří i umytí lustrů, oken, dveří, vnitřek kuchyňské linky, vyleštění nábytku, atd. Vánoční úklid však může zahrnovat i práce venku, jako např. odklizení sněhu, uklizení chodníku a mnoho dalších pracích, které úklidová firma také velmi ráda udělá.

Úklidová technika a čisticí prostředky úklidových firem

Úklidová firma vždy dbá na vysokou kvalitu služeb a také se vždy, za každých okolností snaží provádět úklidové služby s ohledem na ochranu životního prostředí.  Proto mají zájem na tom, aby čistící prostředky, které při úklidových pracích používají, byly ekologicky odbouratelné, a aby splňovaly veškeré normy ČSN. I úklidová technika je zvolena tak, aby zajišťovala špičkovou úroveň prováděných úklidových služeb.

Jednorázový úklid domácností

Jednorázový úklid je možné využít např. v situacích, kdy máte po rekonstrukci vašeho bydlení nebo jste právě domalovali. Také je často jednorázový úklid využíván před svátky, před oslavou nebo naopak po vydařené party. Jednorázové úklidy jsou prováděny vždy dle přání a požadavků zákazníka a proto máte-li jakékoliv požadavky, obraťte se na úklidovou firmu. Nebo pokud máte např. prarodiče, kterým již generální úklid dělá problémy a potíže, můžete je překvapit a dát jim komplexní úklid jejich domácnosti jako dárek. Jednorázový úklid domácnosti zahrnuje všechno, co spadá pod pravidelný úklid, dále je možné jej využít u již zmiňovaného nepořádku po malířích, po rekonstrukci, i v podobě generálního úklidu, kam spadá např. i mytí trouby, ledničky, radiátorů, atd.

Pravidelný úklid

Pravidelný úklid představuje dostupný komfort pro každého. Profesionální úklidové firmy vám provedou úklid jak domácnosti, tak i firemní úklid. Pod pojmem pravidelný úklid se skrývá taková služba, kdy vám pracovníci úklidové firmy v pravidelných intervalech, které vám nejvíce vyhovují, provádějí vámi požadované úklidové služby. V rámci pravidelného úklidu dochází pracovníci vždy v čase, který vy sami určíte, nikoliv naopak. Úklidové firmy se vám dokonale postarají o domácnost nebo firemní prostředí.

Pro důkladný úklid používají pouze osvědčenou techniku a postupy, bez kterých by úklid nemohl být tak perfektní jako je v případě úklidu firmou. Díky těmto službám se již nemusíte o úklid starat, nemusíte shánět uklizečku, nebo obtěžovat své zaměstnance nebo známé, aby vám vypomohli s úklidem nebo např. s přípravou místnosti pro firemní večírek a můžete se tak věnovat svým blízkým a koníčkům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17215 (novesluzby.cz#23085)


Přidat komentář