Úklidové práce

Pohled na špinavá okna není nijak veselý. Kromě toho, čistota oken prozradí, jak moc jsme pečliví a starostliví. Podnikáte-li a chodí-li za Vámi do firmy klienti a zákazníci, pamatujte na každý detail. Do úklidových prací se však nemusíte pouštět sami.

Mytí oken, ale i další úklidové práce nabízí profesionální firmy Česká Lípa. Můžete sice u firmy, či paní, která Vám provádí běžný úklid, poptávat i zmíněné mytí oken. Pokud se však Vaše firma nachází ve výškové budově, pak je třeba dbát na řadu bezpečnostních opatření, disponovat zkušenostmi a patřičným vybavením. Výhodnější je tak obrátit se na profi firmu, se kterou nemusíte nic dalšího dojednávat. Jen se domluvíte na rozsahu práce, termínu vyhotovení a ceně.

Úklidové práce - Česká Lípa

V** České Lípě** se profesionálnímu mytí oken věnuje firma Michal Marton, se sídlem Havířská 2035, 470 01 Česká Lípa. Objednat si však můžete i další služby, ke kterým patří například praní koberců, čištění interiérů aut, malování, úklid sklepů a půdních prostor, správa a údržba výpočetní techniky aj. Více o nabídce služeb, včetně fotogalerie a ceníku, viz http://www.martonmichal.webnode.cz/. Nezáleží na tom, zda budete chtít provést úklidové služby v domácnosti či ve firmě. V každém ohledu můžete očekávat profesionalitu, osobní přístup a pečlivě odvedenou práci. Vaši poptávku stačí zaslat na e-mail michalmarton@gmail.com. Dotazy můžete vyřídit také telefonicky na čísle +420 774 856 475.

Úklidové práce

Profesionální mytí oken Česká Lípa

Proč dát přednost firmě, která se specializuje na profi mytí oken, místo zvolení běžné úklidové firmy? V prvním případě budete mít co do činění se skutečnými profesionály, kterým nečiní žádná potíž mýt okna ve výškách, a to za pomoci horolezecké techniky, případně žebříku. Taková firma má ve svém repertoáru také mytí oken v halách, domácnostech, mytí výloh, a to včetně okenních rámů i parapetu. Firmu si můžete objednat nejen v rámci standardního znečištění oken, ale také po dokončení výstavby budovy, opravě fasády aj. U profesionální firmy se Vám nestane, že by byl saponát rozstříkaný všude, koberce mokré, podlaha kluzká apod.

Práce ve výškách na Českolipsku

S výše uvedenou službou úzce souvisí i další služba spočívající v práci ve výškách. Ta se však netýká jen mytí oken, ale také například mytí, či nátěry, opravy fasády, čištění, nátěry okapů, prořezání větví u stromu, instalace ochranných zábran vůči hnízdění, sedání ptactva, montáž reklamních billboardů, shazování nánosů sněhu ze střech budov, garáží aj. Škála prací ve výškách je značně rozmanitá a každá firma, která tuto službu nabízí, se může specializovat na určitou oblast, či na kompletní činnosti.

Práce ve výškách

Čištění interiérů aut Česká Lípa

Prach a špína se nevyhne ani našim „čtyřkolovým pomocníkům“, díky kterým se dostaneme všude tam, kam potřebujeme. Ovšem nejen o dům, byt a další nemovitost je třeba se starat. No, řekněte sami, láká Vás představa sednout si do zaprášeného, zašpiněného auta, a to zvláště, máte-li na sobě čisté oblečení. Pokud provozujete profesionální přepravu osob, pak Vaše stávající, ale i potenciální zákazníky bude zajímat nejen cena, za kterou je dopravíte z místa A na místo B, ale také kvalita vozového parku a jeho čistota.

Výhody profesionálního čištění interiérů aut

Dohodnete-li se na spolupráci s úklidovou firmou, pak si u nich můžete vždy nechat auta, respektive jejich interiér, pečlivě vyčistit. Budete tak jezdit nejen bez nánosu prachu, ale také bez roztočů a jiných nečistot, které nejenže jsou neestetické, ale také mohou být zdrojem vzniku respiračního onemocnění, alergie aj. Uvidíte, že kvalita Vámi poskytovaných služeb a zároveň čistota vozů, se brzo rozkřikne a zákazníků Vám nebude ubývat, spíše naopak. Profesionální** vyčištění interiéru vozu** však můžete poptávat, i když nepodnikáte v dopravě. Ušetříte totiž drahocenný čas za dobu strávenou úklidem, bolavá záda i nervy.

Interiér auta

Čištění horizontálních žaluzií Česká Lípa

Nejen okenní skla, rámy a parapety si zaslouží Vaši pozornost. Také na žaluzie se usazuje prach a nečistoty. I v jejich případě se můžete obrátit na profesionální firmu, která Vám může žaluzie vyčistit souběžně s okny. Není však problém se domluvit i na samostatné čištění žaluzií. V rámci čištění se firma soustředí na veškeré části žaluzií, a to i těch, které se navzájem překrývají. Žaluzie budou vyčištěny z obou stran, a to včetně vodících lanek. Uvidíte, jak okna, tak žaluzie po důkladném vyčištění prokouknou a místnost se jakoby prosvětlí.

Věšení a sundávání záclon Česká Lípa

Mohlo by se zdát, že závěsům a záclonám odzvonilo, a to díky výše uvedeným žaluziím. Žaluzie jsou sice praktickou záležitostí, ale nikdy s nimi nedosáhnete takové útulnosti, jako právě se záclonami. Na záclony, stejně jako na další vnitřní vybavení, se pomalu usazuje prach. I v případě záclon je třeba se ho pravidelně zbavovat. Takové sundávání a opětovné věšení záclon však může být pro řadu z nás tvrdým oříškem, zvláště, trpíme-li závratěmi, máme bolavá záda aj. Čistých a voňavých záclon se však vzdát nemusíte. Stačí využít další služby, kterou nabízí některé z úklidových firem.

Malování Česká Lípa, profesionální výmalba

Čas od času je třeba oživit výmalbu. Dokonce i stěny namalované na bílo, ztratí po určité době svoji bělost a stanou se našedlé. Mohlo by se zdát, že vymalování není nijak náročnou záležitostí na techniku a šikovnost. Skutečně může být malování hračkou, ovšem v tom případě, pokud se do výmalby pustí znalá a zručná osoba. Laik, který doposud nemaloval, neměl důvod řešit oškrábání původní omítky, může být při malování nemile překvapen, a to v podobě fleků a šmouh, které po jeho činnosti vzniknou. Výmalba dodá celému prostoru ten správný šmrnc, zvýrazní ho, zútulní. To je ovšem v případě, je-li vymalováno profesionálně. Nemusíte zbytečně riskovat a experimentovat, obrátíte-li se na zkušenou firmu, která se malováním zabývá, a to nejen klasickým, ale i dekorativním.

Úklid sklepů a půdních prostor na Českolipsku

Nepotřebné věci, kterých se však prozatím nechceme vzdát, je třeba někam „šikovně uklidit“. K tomu se nabízí prostory, jako jsou sklepy, ale také půda. Kdy naposledy jste však probrali tyto prostory a nemilosrdně se rozloučili se vším, co již dosloužilo a nebude k dalšímu užití? Pokud jste Vaše poklady shromažďovali měsíce, roky, pak může kupa věcí „pro strýčka příhodu“ dosáhnout značných rozměrů. Pokud na generální** úklid sklepu** či půdního prostoru nemáte čas, sílu, chuť, můžete se obrátit na profi firmu, která má s úklidem a vyklízením zkušenosti.

Půdní prostory.

 

Správa a údržba výpočetní techniky Česká Lípa

Která z domácností nevlastní alespoň jeden stolní počítač, či notebook. A co se týká firemního prostředí, tak jen stěží by mohla v současnosti fungovat firma bez kvalitní a funkční výpočetní techniky. Je prakticky jedno, zda máte firmu o pár zaměstnanců, nebo firmu se stovkami pracovníků.

I výpočetní technika potřebuje údržbu a aktualizaci

O** výpočetní techniku** by se měl „někdo“ starat. Někdo, kdo ji rozumí a v případě problémů, potřeby instalace, reinstalace aj., byl k dispozici a záležitost rychle a na odborné úrovni vyřešil. Firmy tak zaměstnávají jednoho, či více správců výpočetní techniky. Pokud však nechcete navyšovat počet Vašich zaměstnanců, mít o starost navíc, platit odvody, zajišťovat zákonná školení atd., pak se můžete obrátit na některou z externích profesionálních firem.Bude pak záležet na Vaší vzájemné domluvě, jakým způsobem bude Vaše spolupráce probíhat, zda bude firma k dispozici v určité hodiny a dny, či po dobu 24 hodin aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17655 (novesluzby.cz#23861)


Přidat komentář