Tvorba webových stránek a e-shopů - Opava

Dobře zpracovaná webová prezentace a chytře vytvořený e-shop bude prezentovat firmu a prodávat zboží. Jaké jsou kvalitní webové stránky a e-shopy a kdo Vám je dokáže zpracovat?

Lidé hledají informace na internetu jinak než např. v novinách. Ukázalo se, že většina uživatelů internetu webové stránky nečte, pouze je skenuje očima. I když se rozdíly mezi čtením tiskovin a čtením z obrazovky pomalu stírají, z obrazovek stále čteme pomaleji. Snažte se co nejvíce využít tu chvilku, kdy uživatel navštíví Vaše stránky. Nabídněte mu to, co chce. Nechte si zhotovit stránky, kde budou stručné, aktuální a zajímavé informace. Nabídněte zákazníkům informace, které budou chtít číst. Nechte si vytvořit kvalitní e-shopy, ve kterých se budou zákazníci snadno orientovat a bude se jim zde dobře nakupovat. Vytvoření kvalitních stránek a e-shopů se Vám vrátí v podobě přílivu zákazníků a většího prodeje. T

Tvorba webových stránek a e-shopů – Opava

Využijte nabídky služeb firmy , která se zabývá tvorbou webových aplikací přímo na míru klienta. Firma se specializuje na širokou nabídku služeb z oblasti internetové, služeb IT a služeb oblasti produkce.

Firma nabízí služby v internetové oblasti:

 • Kompletní realizace firemních webů
 • Webové databázové systémy
 • Plně ovladatelné redakční systémy
 • Výroba a realizace e-shopů
 • Redakční systémy pro obce a města
 • Webhosting, serverhosting, emailhosting

Služby v oblasti IT:

 • Správa IT a sítí
 • Prodej a servis PC a komponentů
 • Instalace a reinstalace software

Služby v oblasti produkce:

 • Ozvučení soukromých oslav
 • Ozvučení firemních akcí
 • Pořádání kulturních produkcí

Jak tvořit webové stránky

Kvalitně zpracované webové stránky pomohou Vaší firmě prodávat Vaše zboží a služby. Design a uspořádání webových stránek je pro čtenáře prvním impulzem k tomu, zda bude pokračovat ve čtení nebo stránky opustí. Při tvorbě webových stránek je potřeba vědět, jak efektivně třídit informace a nabídnout čtenáři to, co skutečně chce. Upravte své webové stránky podle toho, jak se čtenáři orientují na internetu. Pojďme se tedy podrobněji podívat na to, jak čtenáři čtou.

Jak čteme na internetu

Když uživatel prochází internetové stránky, text nečte, ale pouze jej skenuje očima. Na začátku se čtenář potřebuje ujistit, zda skutečně našel informace, které hledal. Čtenář se nejdříve zaměří na titulek a podle něj se rozhodne, zda bude číst dál. Poté přichází na řadu anotace, fotografie a podtitulky. Dále si čtenář přečte podnadpisy, odkazy a tučně zvýrazněná slova. Čtenáře zaujmou nejvíce nečíslované seznamy s krátkými položkami.

Jak přimět čtenáře číst

Chcete, aby si čtenáři skutečně přečetli obsah Vašich stránek? Tak v tom případě upravte obsah textu podle těchto zásad. Buďte struční a srozumitelní, piště o tom, co čtenáře zajímá. Vždy myslete na vhodnou strukturu textu a správnou formu. Informace seřaďte podle principu obrácené pyramidy. To znamená, že nejdůležitější věci musí být řečeny na začátku. Ke konci napište méně důležité informace a poskytujte více detailů. Dejte textu přínos, aby se čtenáři vyplatil čas, který na čtení investoval.

Proč webové texty nečteme

Na internetu čtenáři čtou jen to, co je pro ně nezbytně nutné. Na internetu čtenáři hledají informace, během velice krátké doby se snaží zjistit, zda jim tyto informace nabídne právě Vaše stránka. Když se čtenáři nezdá důvěryhodnost Vašich stránek, tak nebude pokračovat v jejich pročítání. Nevhodně napsaný text, špatná struktura obsahu a nevhodná grafika, to vše bude mít vliv na to, zda čtenář na Vašich stránkách zůstane nebo je opustí. Čtení se musí vždy vyplatit. Ukázalo se, že čtenáři na průměrných webových stránkách přečtou jen 20 % informací. Proto buďte co nejvíce struční.

Tvorba webových stránek na zakázku

Chcete-li kvalitní webové stránky, zadejte jejich tvorbu profesionální firmě. Před tím, je však důležité promyslet několik základních věcí. Promyslete, pro jakou cílovou skupinu budou Vaše stránky určeny. Na základě Vaší cílové skupiny se poté přizpůsobí styl internetových stránek, grafika, obsah a také jazyk.

Jak vytvořit kvalitní e-shop

E-shop Vám umožní velice snadno prodávat zboží zákazníkům kdekoliv na území České republiky nebo ještě dále. Vy jako prodejce můžete velice snadno snížit náklady a nabízet své zboží mnohem většímu počtu zákazníků. Využijte této možnosti a nechte si vytvořit kvalitní e-shop, ve kterém se budou zákazníci snadno orientovat a také se zde budou rádi vracet.

K čemu bude e-shop sloužit

Když už máte hotové webové stránky a chcete, aby jejich součástí byl také e-shop, promyslete několik základních věcí. Promyslete, k čemu by měl e-shop sloužit. Zamyslete se nad tím, zda se bude jednat o hlavní prodej Vaší firmy nebo jen o prodej doplňkový. Všechny tyto otázky si řádně promyslete ještě před tím, než se začne s programováním Vašeho e-shopu.

Vytvořte e-shop pro uživatele

Myslete na to, že zákazník, který navštíví Váš e-shop, chce utratit své peníze. Snažte se mu tedy vše ulehčit, nekomplikujte mu nákup registrací. Dlouhá registrace může mnoho zákazníků odradit a raději začnou zboží hledat na jiném e-shopu. Nebude Vám stačit pouze doručovací adresa a kontakt?

Nabídněte také svým zákazníkům co nejvíce možností doručení a způsobů platby. Někdo preferuje zásilkové služby, jiní zase dají přednost osobnímu odběru.

Co se týká způsobu platby, je dobré nabídnout možnosti jako platba hotově při převzetí, dobírkou nebo převodem na účet. Dále také platba platební kartou online nebo další způsoby převodu peněz.

Fotky a popisky zboží

Věnujte dostatek času tvorbě kvalitních popisků zboží a jejich fotografiím. Kvalitní obrázky jsou velmi důležité. Poskytněte více úhlů pohledu na zboží, klidně na web umístěte i videa.

Popis zboží je důležitým zdrojem informací. Popis zboží tak musí být přehledný, zajímavý a také podrobný. Když se sami necítíte na tvorbu textu, obraťte se na profesionální firmy a jejich copywritery.

Osobní odběr zboží

Mnoho zákazníků stále upřednostňuje osobní odběr a neváhají jet si pro své zboží i velkou vzdálenost. Myslete také na tuto možnost. Nabídněte zákazníkům osobní odběr.

Při tvorbě e-shopu myslete také na to, že čím je dražší řešení e-shopu, tím dražší bude také jeho úprava v budoucnu.

Tvorba webových stránek a e-shopů

Najděte si profesionální firmu, která Vám nabídne kvalitní internetové stránky a chytře vytvořený e-shop. Zajistěte si takovou webovou prezentaci, kde budou lidé skutečně číst text a nakupovat. Mnoho firem dnes nabízí profesionální služby tvoření webových stránek a e-shopů. Tak je využijte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17943 (novesluzby.cz#24407)


Přidat komentář