Vestavěné skříně a kuchyně na míru

Nábytek na míru je zde pro ty, kteří mají rádi originalitu a funkčnost. Tento nábytek si můžete přizpůsobit přesně podle svých přání. Rozhodnout se můžete např. pro krásnou kuchyni, vestavěné skříně nebo nábytek do dětského pokoje či pracovny.

Zařizování nové domácnosti nebo její rekonstrukce je spojeno s koupí nového nábytku. Ne vždy nám musí vyhovovat to, co nám nabízejí obchodní domy. A proto se můžeme rozhodnou pro výrobu nábytku na míru. Nábytek na míru je ideální, když máte doma netypické prostory, sázíte na funkčnost a originalitu. Nábytkem na míru si můžete nechat vybavit vaši kuchyni, ložnici, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovnu, jídelnu nebo předsíň. A kde najít to nejlepší truhlářství?

Věříme, že v tomto profesionálním truhlářství budete spokojeni. Na začátku s vámi proberou vaše představy a vytvoří se návrh nábytku na míru pro vás. Vy si vyberete materiály (výroba z masivu i lamina) a poté dojde na výrobu. Nakonec bude provedena odborná montáž a vy se budete moci těšit z nového, krásného a funkčního nábytku. Zaměření a rozpočet vám zde poskytnou zadarmo. Profesionalita, kvalita a přijatelné ceny, to vše a mnohem více vám zde mohou nabídnout.

Moderní kuchyně

nábytek na míru

Jaká je podle vás moderní kuchyně? Preferujete světlo, prostor, moderní prvky nebo dáváte raději přednost funkčnosti?

Kuchyně je velmi podstatnou místností domova. V kuchyni je neustálý ruch, rodina se zde schází při stolování a sděluje si své zážitky. Všechny činnosti, které v kuchyni děláte (a nejde jen o vaření) by měla vaše kuchyně respektovat a přizpůsobit se vám. A právě v tomto jsou ideální kuchyně na míru. Během návrhu takovéto kuchyně si stanovíte např. to, že chcete mi v kuchyni pračku nebo mít v ní prostor pro žehlení prádla.

Současná moderní kuchyně je nejen velmi funkční, ale také designová. Spojíme-li tyto dva prvky, tedy design a funkčnost, dostáváme se k tzv. pracovnímu trojúhelníku. Pracovní trojúhelník se skládá se tří částí a to dřezu, lednice a sporáku. Vzdálenost mezi dřezem, lednicí a sporákem by měla být optimální. Funkční kuchyně musí mít také dostatečné skladovací prostory, které jsou dostupné právě z tohoto pracovního trojúhelníku. Mezi další požadavky na moderní a funkční kuchyni patří snadná údržba. Materiály v kuchyni by měly být snadno omyvatelné, udržitelné a trvalé. Toto se týká především pracovních ploch a podlahy.

Kuchyně a vestavěné spotřebiče

Ve výrobě kuchyně na míru se také počítá s vestavěnými spotřebiči. Domácí spotřebiče vám usnadní a zpříjemní práci. V případě, že nechcete, aby kuchyňské spotřebiče rušily celkový vzhled kuchyně, můžete se při návrhu kuchyně rozhodnout pro vestavěné spotřebiče. Vestavěné spotřebiče jsou velmi elegantně zabudované a kuchyň pak působí celostnějším dojmem.

Návrh kuchyně na míru

Při návrhu kuchyně na míru myslete také na nadčasovost. Nadčasová kuchyně je taková kuchyně, kde rádi trávíte čas vy i vaše rodina. Nadčasová kuchyně bude velmi příjemným místem i za dvacet let. Výroba kuchyní na míru vám nabízí možnost vytvořit si nejen originální kuchyni, ale především kuchyni vašich snů. Ve funkční kuchyni bude vše přizpůsobeno vašim požadavkům, už nebudete potřebovat stoličku, abyste si vytáhla něco potřebného k vaření.

Jak vypadá ideální kuchyně

nábytek na míru

Také v Česku se začíná čím dál tím více lidí zajímat o moderní gastronomii, kvalitní potraviny a poctivé vaření. Kuchyň se tak změnila z místa povinností na místo příjemné zábavy a také naši vizitku. V minulých letech lidé při výběru kuchyňských materiálů dávali přednost bílé barvě s lakovanými dvířky. Poté je stále oblíbeným materiálem tradiční masiv. Nejvíce zákazníků se rozhoduje pro kuchyně jednoduché a elegantní. Nejoblíbenější barvou byla v posledních letech bílá a poté odstíny typu caffé latte, vanilka nebo pistácie. Mezi další oblíbené barvy se řadí fialová kombinovaná s černou nebo šedou. Co se týká desek a sten je teď velmi oblíbené sklo. K výrobě pracovních desek se používá kalené sklo.

Vestavěné skříně

Velmi oblíbeným kusem nábytku, který si nechávají zákazníci zhotovit na míru, jsou vestavené skříně. Vestavěné skříně jsou nejen velmi krásné, ale také funkční. A také proto tyto skříně můžeme najít v domácnostech (bytech a rodinných domech) a taky kancelářských prostorech. V bytě můžeme vestavěným skříním věnovat jednu celou stěnu a získáme tak velké množství úložného prostoru pro vše, co potřebujeme. Výhodou vestavěných skříní na míru je možnost umístit je prakticky kdekoliv. Vestavěné skříně můžeme umístit také do netypických půdních vestaveb nebo pod schodiště.

Vestavěné skříně na míru

Chcete-li vestavěnou skříň přesně podle vašich představ, navštivte profesionální truhlářství. Zde s vámi proberou vaše představy, vy sami se můžete stát návrhářem vaší vestavěné skříně. Rozhodnete se pro celkový design, materiál, barvy a rozměry. Součástí těchto skříní mohou být také různé doplňky, jako jsou kalhotníky, kravatníky, výsuvné police, koše nebo osvětlení. Po výrobě skříně proběhne také odborné namontování skříně. Vestavěné skříně budete moci využít jako šatníky, místo pro úklidové prostředky, uschování vysavače, žehlicího prkna nebo cokoliv co vás napadne.

Podle čeho vybrat vestavěnou skříň

Když se rozhodujete pro vestavěnou skříň, je podstatné zamyslet se nad několika věcmi. Tak za prvé, jaká bude velikost skříně? Velikost se musí přizpůsobit prostoru v bytě či rodinném domě. Velikost skříně by měla být optimální tak, aby neomezovala v průchodu atd. Také nezapomeňte na to, že velikost skříně významně ovlivňuje konečnou cenu. Dále je nezbytné promyslet, z čeho bude vestavěná skříň vyrobena. Zde záleží na vás, zda dáte přednost dřevotřísce nebo masívu. U materiálu je důležitá především zdravotní nezávadnost a také jednoduchá údržba. Ve výběru vestavěné skříně se dále můžete řídit typem otvírání. V případě, že bojujete s prostorem, můžete se rozhodnout pro vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Tento typ dveří však neumožňuje otevření celé skříně najednou. Pro menší byty jsou také vhodné vestavěné skříně se skládacími dveřmi, které se pohybují v kolejnicích. Nakonec je také možnost rozhodnout se pro vestavěné skříně s klasickými dveřmi, které se používají i u běžných šatních skříní. Výhodou těchto dveří je umožnění přístupu do celé skříně. Otočné dveře také můžete využít jako místo pro zrcadlo.

nábytek na míru

Když si nejste úplně jisti s výběrem vestavěné skříně, poraďte se s odborníky. V profesionálním truhlářství vám zdarma nabídnou zaměření prostor a kalkulaci. Pomohou vám s výběrem materiálu a ideálního typu vestavěné skříně právě pro vás.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17929 (novesluzby.cz#24386)


Přidat komentář