Truhlářské práce, Truhlář - Cheb

Máte přehled o tom, jaké výrobky nabízí truhláři? Nábytek, pergoly, schody, obložení, podlahy, dveře, okna… je toho spousta. Vše si blíže představíme v následujícím textu.

Co uděláte, když si vybíráte nábytek? Upřednostňujete cenu nebo vzhled? Spousta lidí se dívá na cenové rozpětí, ovšem dnes si přece jenom každý rád připlatí za kvalitu. Když si vybíráte dřevěné artefakty do interiéru jako jsou skříně, stoly, židle nebo větší práce jako je obložení, kuchyně, schody a podobně, tak určitě volíte to, co k sobě ladí, co se vám a s čím se budete cítit příjemně.

Dřevo jako produkt je velmi oblíbený a spousta lidí si ho pořizuje do svého domova, protože české prostředí jsou přeci jenom tradiční chatky, jako jsou roubenky, a právě to připomíná přírodní materiál. Dřevo je ale také velmi moderní, zejména v dnešní době. Sice dříve lidé neměli tolik výchozích produktů pro zařízení domova, a proto se používalo dřevo, dnes se ale vrací v nové podobě i lépe chráněné. Nemusíte se tak bát, že třeba nabobtná vlhkostí. Kvalitní dřevo skoro nemění tvar a nijak nepřekáží, když se třeba objeví větší vlhkost. Kde se všude používá? Skoro všude. Už jsme nadnesli pár tipů, více si je přiblížíme níže. Uvidíte, že dřevo se využije jak v exteriéru, tak i interiéru.

A nyní vás už zveme do světa vůní surového dřeva, kde vás opojí krása dřevěných výrobků.

Kuchyňské linky na zakázku

Výrobou a montáží nábytku na zakázku se zabývá dílna pana Petra Vargy. Zde najdete nejen příjemné vystupování a ochotu, ale i vysokou profesionalitu a širokou nabídku nábytku na míru. Samozřejmostí je vytvoření projektu nábytku, vybavení podle vašich představ i výběr správného materiálu pro zhotovení. Stejně tak i zaměření a později montáž přímo na místě. Dílnu pana Petra Vargy najdete na adrese Petr Varga - K nemocnici 1216/17e, Cheb. Sjednat si schůzku nebo získat bližší informace můžete na e-mailové adrese truhlarstvivarga@seznam.cz nebo telefonním čísle +420 605 847 941

Nejmodernější a stále velmi oblíbené zhotovení kuchyní. Výrobci stále nacházejí nové možnosti, díky kterým bude vaše kuchyně jedinečná a také praktická, což je asi nejdůležitější právě u této části domova. Vybrat si můžete z několika odstínů a** kombinací dřeva** s jinými materiály. Též máte k dispozici také flexibilitu v tom, že kuchyně na míru se zhotoví nejen podle vašich požadavků na spotřebiče, ale zohlední se i prostor a členění, tudíž budete mít maximálně využité místo. Velmi se proto žádají třeba vestavěné spotřebiče do linky, které právě ušetří daný prostor. Kuchyň bývá nejčastěji využívaným prostředím v domě, navíc se zde hodně pracuje, (vaření, různé úpravy apod.), takže si nechte zhotovit vše na míru, aby vám vše vyhovovalo a měli jste lehčí práci.

  • Petra Vargy
  • Tel: +420 605 847
  • E-mail: truhlarstvivarga@seznam.cz

Dveře a okna ze dřeva, výroba

Dřevěné dveře nebo okna jsou jedním z prvků, kde se dá bohatě experimentovat se vzhledem a též účelem. Třeba u takových dveří můžete mít interiérové výrobky i ty venkovní typy. Podívejme se nejdříve na dveře, které mají coby vstupní prostor několik podob. Okna jsou velmi ekologická a praktická. Vůbec, výhodou dnešních výrobků je to, že firmy přemýšlí i nad praktičností. U vstupních zákoutí se proto třeba zohledňuje, jestli, když otevřete dveře, tak zaberou určité místo. Lze ale i tady šetřit s prostorem. Jaké jsou ale typy dveří, které mají více podob?

Výroba dřevěných dveří - posuvné, zlamovací, lítačky

Klasická podobu, kterou všichni známe, jsou tzv. otočné dveře. Je to ten typ dveří, kdy se otevřou do prostoru a to do jednoho směru (od sebe, nebo k sobě). Na výběr z takových dveří máte z různých druhů jako je světlé nebo tmavé dřevo, celodřevěné dveře nebo kombinace s jinými materiály či skleněnou výplní. Též můžete zvolit i typ povrchu. Chcete mat nebo lesk?

Další jsou posuvné dveře, které jedou po kolejnici, která je umístěna ve zdi. Dveře se zasunou do tohoto prostoru a nijak nezasahují do místnosti, takže nepřekáží. I zde máte na výběr z několika typů, kdy si můžete nechat udělat celou stěnu nebo je necháte jen do dveřního prostoru.

Pak tu máme zlamovací dveře. Ty jsou jako harmonika, která se postupně skládá. I tady se šetří prostor, protože se složí k jedné straně vchodu.

A nesmíme zapomenout na tzv. lítačky. To jsou kyvné dveře, které se dají otevřít do obou stran (od sebe i k sobě) a také mají i setrvačnost, takže se vždy vrátí do původní pozice v daném vchodním otvoru a sami se zavřou.

Dřevěný nábytek, truhlářství

Nábytek a výrobky, které máte z velkoobchodů jsou sice levnější, ale zase nemají takovou kvalitu. Když si pak spočítáte, na kolik vás vyjde kvalitní a masivní nábytek, který dlouho vydrží a kolik dáte za častěji kupované výrobky z velkoobchodů, zjistíte, že spíše ušetříte s ruční prací.

  • Petra Vargy
  • Tel: +420 605 847
  • E-mail: truhlarstvivarga@seznam.cz

Nábytkem se dá zařídit řada místností. Ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, stoly a židle do kuchyní a nelze opomenout ani prostředí kanceláře či zahrady. Pokud jste spíše praktičtí,  budou vám vyhovovat jednoduché linie a využijete hlavně přehledné a úložné prostory. Jestli se vám líbí prostředí roubenek, které evokuje tradici českých obydlí, můžete si nechat vyhotovit na míru nábytek, který měly naše babičky. Neuvažujte ale jen dezénově, zohledněte i praktické atributy. Kolik máte věcí, jak jste velcí podobně. Podle toho se zhodnotí, jak velký prostor potřebujete, abyste mohli vše uklidit, a vzhledem k vašim tělesným proporcím se zase nabízí, jestli něco nepotřebujete větší nebo naopak níž. Flexibilní je pak i zhotovení nábytku do kanceláře i na zahradu. Hlavně tady se oceňuje, že dřevo více vydrží než plast a navíc se přeci jenom do přírody hodí.

Schody a zábradlí ze dřeva

Schody spojují patra, zábradlí zase chrání. Dřevo je nosné a bytelné. Jaké typy schodišť můžete mít?

Jako první se nabízí schodiště přímá. Ta se dají umístit různě do prostoru nebo ke zdi, aby nezabírala místo. Máte patro výše? Stačí zvolit schodiště lomené, kdy se vytvoří mezipatro. Pak se nabízí vřetenové typy schodů, které se točí kolem své osy a jsou i točitá schodiště, která jsou u zdi.

Pergoly ze dřeva

Dřevěný přístřešek, kde se můžete venku schovat před slunce, jsou pergoly. Ty můžete nechat obrůst popínavými rostlinami, takže bude mít ještě přírodnější dezén.

Praha podlahy ze dřeva

Snadno obnovitelné a přírodní. Takové jsou dřevěné podoby podlah. Můžete je mít dřevěné, i plovoucí, takže se vám nabízí široké spektrum podob. Navíc krásně voní, protože zaberou větší část místnosti. A jsou i nosné.

Pokud si necháte udělat dřevěný prvek na míru, tak budete mít originalitu a všechny přednosti, které jsme zmínili. To vnese do vašeho domova nebo pracovního prostředí nový nádech a bude vám příjemněji.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17517 (novesluzby.cz#23641)


Přidat komentář