Truhlářské práce - Prostějov

Truhlářství nabízí komplexní výrobu nábytku, od zhotovení nábytku na míru, přes kuchyně, dřevěná okna až po vestavěné skříně nebo stoly a židle. Pro veškerý nábytek vám navíc vytvoří kompletní návrh, vizualizaci a zajistí dovoz a montáž.

Truhlářské práce , výroba ze dřeva

nábytek na míru

Výrobky ze dřeva se od pradávna vyznačují dlouhou životností, krásou a kvalitou. Truhlářské práce jsou velmi žádané, neboť nic ze zařízení interiéru nevypadá lépe, než nábytek, který je vyrobený přímo na míru jednotlivému prostorovému řešení. Mezi truhlářské práce patří především výroba a oprava vestavěných skříní, montáž zárubní, schodů se zábradlím, výroba a montáž kuchyní, výroba stolů, židlí a celých jídelních sestav, skříně, nábytek do obýváku, do dětského pokoje, obklady z palubek a další nábytek přímo na míru.

Je jen na vás, z jakého materiálu si necháte nábytek vyrobit. Na výběr máte ze dřeva, které vyniká svými kvalitami, nebo z laminátu, z něhož vypadá nábytek také pěkně a je podstatně levnější. Truhláři jsou dále schopní obložit stěny, stropy nebo schodiště dřevem a vyrobit podhledy dřevěných konstrukcí. Přáli byste si novou kuchyni, ale nemáte na ni dostatek peněz? Nevadí, truhláři vám dokážou původní kuchyni zrekonstruovat tak, že nikdo nepozná, že se jedná o vaši starou kuchyni.

Opravdu kvalitní nábytek vám vyrobí v dílně pana Josefa Přikryla. Jde o firmu, která nabízí výrobu a montáž nábytku na zakázku, objednat si zde však můžete také výrobu oken, vnitřních i venkovních dveří, schodů, pergol, vybavení i stavbu balkonů. Co se nábytku týče, tak ten je možné objednat pro** vnitřní i venkovní prostory, z lamina i masivu**. Zkrátka zdejší nabídka prací i materiálů je velmi široká a zákazníci si pochvalují nejen kvalitně odvedenou práci, ale zejména přístup a ochotu vyjít vstříc a splnit představy zákazníka. Objednávky můžete zadat buď přímo na adrese firmy Josef Přikryl, Olomoucká 361, Držovice 796 07, nebo pomocí e-mailové adresy stolarpepa@centrum.cz, či telefonního čísla** +420 603 543 919.** Více informací naleznete na webových stránkách firmy http://www.truhlarstvi-prostejov.cz/

Truhlářské firmy

nábytek na míru

Truhlářské firmy nejenže zhotoví jakýkoliv nábytek, ale poradí si i s opravou všech druhů nábytku. Pokud se obrátíte na zkušenou firmu, tato vám pomůže jak s výběrem materiálu, ze kterého bude nejvhodnější nábytek zhotovit, tak i s přípravou materiálu, aby byl výsledek dle vašich představ. Truhlářské firmy jsou vybaveny kvalitními dřevoobráběcími stroji, díky nimž je práce dokonalá a rychlá. Práce s využitím nejmodernějších strojů a nářadí, ať už ručním nebo elektrickým vždy zaručí perfektní výsledek. Poté, co truhlář zhotoví výrobek na dřevoobráběcích strojích, nadále jej upravuje buď ručními nebo mechanizovanými nástroji. Takový výrobek je dále mořen, bělen, tmelen, lakován a jinak upravován, aby přesně splňoval vaše očekávání. Poté, co je truhlářský výrobek zhotoven, přivezou vám jej specialisté na požadované místo, kde jej odborně namontují.

  • Josef Přikryl
  • Tel: +420 603 543 919
  • E-mail: stolarpepa@centrum.cz

 

Vestavěné skříně, výroba skříní

Stále více lidí touží po modernizaci bytů a rodinných domů, což je samozřejmě nutí přemýšlet nad co nejlepším a nejefektivnějším využitím prostoru, který mají k dispozici. Možná jste si pořídili bydlení a až poté, co jste se stěhovali a zabydlovali, jste zjistili, že vám vlastně chybí úložné prostory a že nemáte kam dát všechny své věci. I z těchto důvodů je dobré zamyslet se nad účelností vestavěných skříní vyrobených na míru s posuvnými dveřmi, které jsou schopné využít největší část prostoru a úložných ploch. Vestavěná skříň se hodí jak do ložnice, tak i do předsíně nebo do kanceláře, do dětského pokoje a všude tam, kde potřebujete schovat nějaké věci. Vestavěná skříň nejenže je plně účelová, ale i z estetického hlediska se hodí do každého prostoru. Díky vestavěné skříni získáte až o polovinu více úložného prostoru, než který vám poskytují klasické skříně, zásuvky a police.

střechy

Proč si pořídit vestavěnou skříň?

Každá profesionálně a kvalitně vyrobená vestavěná skříň se dokáže přizpůsobit interiéru bez ohledu na jeho umístění, tvar a účelnost. Vestavěná skříň je schopna využít každý volný kousek místa. Vestavěná skříň nemusí být vyrobena jen pro ložnici nebo pro dětský pokoj, aby se do ní schovalo oblečení a prádlo, ale také do předsíně, kde poslouží velmi dobře pro úschovu domácího nářadí, vysavače, obuvi, kufrů, šicího stroje a spousty dalších věcí, které jsou potřeba, ale místo např. na poličce pro ně zcela jistě není vhodné. Vestavěná skříň umožňuje manipulaci s uloženými věcmi díky výsuvným, výklopným nebo sklopným systémům, atd. Pokud máte dostatek prostoru ve vašem domě, je ideální variantou z jedné celé místnosti udělat šatnu, ve které budou vestavěné skříně a kde se zrovna i obléknete. Na tento komfort se v dnešní době myslí již při projektování rodinného domu. Dveře pro vestavěné skříně můžete vybírat z různých materiálů podle toho, co se vám líbí, co se vám hodí do interiéru a podle ceny. Na výběr máte z lamina, z mléčného skla, barevného skla, atd.

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru jsou vyrobeny s ohledem na váš styl a vkus a to z nich dělá velmi žádaný truhlářský výrobek. Samozřejmě i u kuchyně existují určitá pravidla, která by měla být dodržována, aby kuchyň splňovala stoprocentně svůj účel, pro který byla zhotovena. Díky nim se stane vaření a hospodaření v kuchyni příjemnou záležitostí. Kuchyně vyrobená na míru musí samozřejmě vyhovovat svému majiteli po estetické stránce, ale víc než vzhled je důležitá její funkčnost.

Jak si naplánovat kuchyni na míru?

Kuchyně, kterou si necháte vyrobit, jistě není levnou záležitostí, a proto by měla být navržena a vyrobena tak, aby pro vás byla na dlouhá léta zdrojem radosti a potěšení. Proto už k samotnému návrhu přistupujte opravdu zodpovědně, zamyslete se nad tím, co všechno je potřeba do kuchyňské linky schovat, jak často vaříte a kolik místa na pracovní desce potřebujete pro pohodlné vaření, popřemýšlejte, které kuchyňské spotřebiče budete využívat a uvědomte si, že kuchyně je obytnou místností, jako každá jiná, která bude sloužit k příjemnému posezení s členy rodiny nebo s přáteli. Proto musí kuchyně jako celek dobře vypadat.

  • Josef Přikryl
  • Tel: +420 603 543 919
  • E-mail: stolarpepa@centrum.cz

Nábytek na míru

nábytek na míru

Nábytek, který je vyrobený zkušenými truhláři přímo na míru splňuje všechny požadavky zákazníka, jak z hlediska funkčnosti, tak i z estetického. Nábytek na míru musí být zpracovaný profesionálně a díky tomu, že truhlář pracuje s různými variantami materiálů, může být nábytek na míru přizpůsoben všem požadavkům a každý ručně vyrobený nábytek je tedy originálem. Navíc má tento nábytek moderní vzhled a je možné jej využít i v atypických prostorách. Ne nadarmo je nábytek na míru stále více žádaným, neboť jeho vzhled, funkčnost, životnost a kvalita je nesrovnatelná s nábytkem, který můžete levně koupit v obchodních domech s nábytkem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17523 (novesluzby.cz#23647)


Přidat komentář