Truhlářské práce - Praha 4

Líbí se vám dřevo jako prvek v interiéru i exteriéru? Jestlipak víte, jaké služby nabízí truhláři, kteří se specializují právě na zpracování výrobků ze dřeva. Dnes vám ukážeme, jak široká nabídka vám může zkrášlit nejen bydlení.

Výrobky ze dřeva na míru Praha 4

Truhlářské výrobky jsou menší práce, co se týká zpracování dřeva. Mohou to být nábytkové kousky, části interiéru i exteriéru jako jsou třeba dveře nebo okna, týká se to i různých výkladů nebo zhotovení kuchyní. Tyto menší práce se pak netýkají už náročnějších výkonů, jaké dělá tesař, který se specializuje třeba na krovy. Dřevěné zpracování nabízí velkou flexibilitu. Proč tomu tak je? Je to dáno tím, že můžete mít dřevěné výrobky prakticky všude. V kuchyni se nabízí praktické linky, v ostatních částech domova to zase může být nábytek, obložení, podlahy nebo i stropy. Spojnicí mezi jednotlivými místnostmi může pak být schodiště.

Dřevem se dá obložit ale třeba i pracovní prostor. Pulty, výkladní skříně a s tím spojené i zhotovení dveří a oken, aby vše ladilo. Pokud zvolíte dřevěné zařízení, máte zajištěno hned několik předností. Hlavně dané místo bude působit luxusně, útulně a bude evokovat větší komfort než třeba jiné studené materiály jako jsou umělé prvky. Navíc je dřevo mnohem odolnější a praktičtější, takže pokud se někde něco poškrábe nebo poškodí, může se to snadněji opravit než právě různé náhražky. A jaké výrobky, že můžete mít? Už se na ně podíváme konkrétněji.

Truhlářské práce - Praha 4

Velmi širokou nabídku a profesionální kvalitní zpracování truhlářských prací nabízí firma. Můžete si objednat zpracování různého** nábytku, zhotovení pracovních pultů, výkladů, dveří, oken, schodů, vyhotovení lékáren, podlah, kuchyní či roštů a obkladů**. Firma nabízí velmi flexibilní a profesionální služby a zpracování i nestandardních požadavků. Zárukou prací vám je hlavně dlouholetá praxe a zkušenosti.

Truhlářské práce – nábytek a kuchyně na míru Praha 4

Zde je velmi flexibilní prostor pro zhotovení nábytkového prvku. Proč mít nábytek na míru? Je to z několika důvodů. Obecně se o první příčku dělí dva faktory – výběr dezénu na míru a přizpůsobení rozměrům prostoru či mírám klienta. Ta první složka se zabývá hlavně originalitou. Pokud si někdo přeje třeba nábytek jako měla jeho babička, dlouho by hledal v obchodech. Proto je lepší udělat návrh a nechat si zhotovit nábytek na míru. Samozřejmě, že zde hraje i důležitou roli představivost a originalita, kterou klienti chtějí a mají jasnou představu, jak by měl jejich** nábytek** vypadat. Druhý důvod je pak zohledněn velikostí. Jednak se nábytek dělá na míru proto, aby se vešel přímo do místnosti. Tím se ušetří místo a flexibilně se využije prostor. Proto se třeba zhotovují vestavěné skříně, které sahají až ke stropu, dělají se rohové sedačky, hranaté stoly a podobně.

Jistým druhem nábytkového zařízení může být i kuchyně. Je to větší součást dané místnosti a jedná se o formu už zakomponovaného prvku, protože se počítá s kuchyňskou linkou, vestavěnými spotřebiči a podobně.

Truhlářské práce – obklady a podlahy Praha 4

Obložení je další z částí, která dokonale zluxusní daný prostor. Chcete mít dezén horské chaty či roubenky? Pak si nechte obložit stěny, stropy a přidejte i dřevěnou podlahu. Výhodou těchto služeb je skutečnost, že se mohou provádět nejen v rodinných domech, ale i bytech, takže budete mít vizuál domku i třeba v bytě, což je velmi výhodné. Obložení můžete mít i ve formě přepažovací stěny, pokud třeba chcete ložnici rozdělit na dvě místnosti, aby byl prostor pro dětský pokoj. Dřevem lze obložit třeba i schody, které vždy nemusí být celodřevěné. I tak se ale nabízí i tato forma, kterou si přiblížíme níže. Všude by pak dezén měla dotvářet dřevěná podlaha, která má výhodu v tom, že se dá snadno obnovit, tudíž při poškození nemusíte kupovat novou.

Truhlářské práce – dřevěné schody Praha 4

Je několik typů schodišť ze dřeva, které můžete mít. Je to jednak díky tomu, že dřevo je nosné, tudíž se nemusíte bát stability. Samozřejmě se ale klade důraz i na vzhled. Ve všech případech platí, že si můžete druh a potažmo i barvu dřeva vybrat sami, tak zhodnoťte, co by se vám líbilo nejvíce. Co se pak týká typů schodů, tak jsou tu klasicky přímá, pak lomená, která vytváří mezipatra nebo točitá, která kopírují tvar stěny. Ještě tu máme spirálovité typy, které znáte třeba z rozhleden, kdy se schody točí kolem své osy.

Truhlářské práce – dveře, okna a výklady Praha 4

Originální a kvalitní vchodová místa ze dřeva jsou nejen ekologické, ale i dlouhotrvající. Nemusíte se navíc bát, že by dřevo mohlo ve vlhku bobtnat, dnes už jsou výrobky na takové úrovni, že nehrozí, abyste se museli potýkat s nemožností otevření nebo hůře zavření daného vchodu. Co se týká zpracování oken, tak můžete mít různou členitost, u dveří se zase nabízí, jak prokombinujete dřevo třeba se sklem. Co se týká výkladů, tak ty jsou vlastně jakoby obdobou velkého okna, které se dá otevřít a můžete se dostat do výlohy.

Truhlářské práce – pracovní pulty a lékárny Praha 4

Zde už se pohybujeme výhradně v pracovním prostředí. Dřevo jako pracovní pult může být dvojího typu. Jednak je to ten prostor, kde výrobky teprve vznikají. Pokud máte v daném místě svěrák a řežete zde pilou, je lepší mít dřevěný podklad, který se lépe renovuje než je tomu u umělotin. Pak může být pracovní pult takový, kde se třeba už normálně prodává zboží. Velmi flexibilní a snadno zpracovatelné dřevo můžete kombinovat třeba se sklem, takže se dají vytvářet i různé vitrínky. S tím souvisí i zařízení lékárny, kde můžete mít přehledně všechna farmaceutika a nemusíte se bát, že by někdo nepovolaný přišel do kontaktu s léčivy.

Už jste si vybrali, jak bude dřevo zdobit váš domov? Nebo dokonce pracovní prostředí. Výhodou pravého dřeva je jeho výdrž a mnohem lepší schopnost renovace. Sice je pořizovací cena vyšší, na druhou stranu, do budoucna ušetříte, protože nebudete muset platit za úplně nové zařízení. Vychutnejte si tedy vůni přírodního materiálu a také jeho kvalitu, která vám vydrží i přes generace. Dřevěné zařízení můžete mít v rodinném domě i bytě, flexibilní materiál se dá zpracovat do různých podob přesně podle vašich představ. Protože dlouho vydrží, tak si pořádně rozmyslete, jaký vizuál chcete mít doma právě vy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17524 (novesluzby.cz#23648)


Přidat komentář