Truhlářské práce - Plzeň a okolí

Pryč jsou doby, kdy lidé kupovali hromadně nábytek v obchoďácích. Stále více přibývá těch, kteří chtějí nábytek vyrobený přímo na míru pro jimi zvolené místo. Takový nábytek dokáže dotvořit každý interiér a udělat z něj příjemné a účelné místo.

Truhlářské práce - Plzeň a okolí

Žádný jiný nábytek nevypadá lépe než ten, který je vyroben přímo na míru konkrétnímu prostoru. Své o tom ví truhlářská firma pana Tomáše Hájka, která na našem trhu působí už od roku 1992. Tato firma nabízí kompletní truhlářské služby jako např. výrobu kuchyňských linek, vestavěných stěn a skříní, výrobu nábytku do dětského pokoje, do prodejen a restaurací, kanceláří apod.

Zakázky nejčastěji realizuje firma pana Tomáše Hájka v** Plzni a okolí**, ale jsou připraveni vyhovět Vašim požadavkům po celé České republice. Veškeré realizace zakázek řeší komplexně, a to od konzultace a grafického návrhu až po montáž v interiéru. A co tato firma nabízí? Kvalitu, individuální přístup a rozumné ceny.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete se s panem Tomášem Hájkem domluvit osobně na adrese: Pittnerova 10, 301 65 Plzeň – Roudná

telefonicky na čísle: +420 602 466 167

** nebo **emailem: truhlatom@centrum.cz

Veškeré informace získáte na internetové adrese: http://www.truhlarstvi-hajek.cz/, kde si můžete prohlédnout i fotogalerii jejich práce.

Truhlářské práce - Plzeň a okolí

Výroba nábytku na míru Plzeňsko

Výroba nábytku na míru patří mezi nejčastěji prováděné služby truhlářských firem. Nábytek na míru je nesrovnatelný s kusovým nábytkem, kterých jsou plné prodejny a které lákají zákazníky na nízké ceny. Nábytek na míru vyniká kvalitou materiálu a hlavně přesným provedením, které si zvolíte, aby vyhovovalo všem požadavkům. Tak např. u konferenčního stolku postačí hrubé rozměry, které by měl stůl mít, ale co takhle u rohové skříně? U postele a nočních stolků do malé ložnice, kde hraje každý centimetr roli? U kuchyňské linky, u botníku, který se musí přesně vejít na chodbičku z každé strany ohraničenou stěnami? V těchto případech je na místě nechat si vyrobit nábytek na míru, který bude svými dispozicemi přesně pasovat do vámi vytyčeného prostoru.

Jak truhlářská firma realizuje zakázku?

Truhlářské práce - Plzeň a okolíJistě pro vás bude nejvýhodnější, pokud najdete takovou truhlářskou firmu, která by celou vámi objednanou zakázku zrealizovala komplexně. Pokud si nejste jisti vzhledem nábytku, jeho mírami, materiály, a vnitřním vybavením tak, aby splňoval to, co váš interiéru potřebuje, truhlářská firma vám může navrhnout nejvhodnější řešení, které bude odpovídat moderním trendům. Před tím, než se firma pustí do výroby, zpracuje 3D grafický návrh, na jehož detailech se samozřejmě podílíte vy, neboť vy nejlépe víte, co se vám líbí a jakou máte představu a až tehdy, kdy je návrh skutečně dle vašeho názoru dokonalý, přejde se k samotné výrobě. Firma, která nabízí komplexní služby, vám nábytek nejenže vyrobí, ale provede i profesionální montáž na vámi určeném místě. Pokud si nechává vyrobit kuchyňskou linku a máte již vybrané elektrické spotřebiče, můžete si je nechat truhlářskou firmou dodat a tato je zakomponuje do nově vyrobené kuchyňské linky, aby vše sedělo, jak má.

Z jakého materiálu si nechat vyrobit nábytek?

** Pokud nemáte vyhraněný zájem na konkrétní materiál, oslovte takovou firmu, která pracuje s různými materiály pro **výrobu nábytku. Taková firma vás seznámí s klady i zápory jednotlivých materiálů, ukáže vám v katalogu nebo v grafickém návrhu, jak by nábytek vypadal v tom a tom provedení a pro konkrétní nábytek vám doporučí materiál, z něhož by byl daný výrobek nejvhodnější. Nábytek si můžete nechat vyrobit z různých druhů měkkého nebo tvrdého masivního dřeva, z lamina nebo dýhované dřevotřísky. Výběr je opravdu široký a často záleží na finančních prostředcích, které máte pro výrobu nábytku k dispozici.

Výroba kuchyňských linek Plzeň a okolí, zakázková výroba

Truhlářské práce - Plzeň a okolíPříjemná kuchyň je základem každé domácnosti. Kuchyň je místo, kde lidé tráví převážnou část svého rodinného života, kde se scházejí několikrát denně, aby společně zasedli k jednomu stolu, a kde se setkávají s přáteli u kávy. Proto by každá kuchyň měla být útulná a praktická, což vám může zaručit truhlářská firma nabízející výrobu kuchyňských linek a nábytku do kuchyně. Nechejte si vyrobit kuchyni, která bude vyhovovat současnému stylu života. Profesionálové nejen že vyrobí kuchyň na míru, ale poradí vám a pomůžou s jejím návrhem. Proto využijte jejich zkušeností a nechejte si nabídnout ty nejlepší služby za přijatelné ceny.

Jak vybrat správnou kuchyň?

Před tím, než si necháte vyrobit kuchyň na míru, byste měli mít představu o tom, jak by měla kuchyň vypadat, z jakého materiálu, kolik skříněk, jaké úchytky, atd. Můžete vybírat z velkého množství dvířek, stejně jako z pracovních desek. Záleží na vás, jaký materiál preferujete a jaký materiál a celkový design se hodí do vašeho bydlení. Dvířka můžete mít z masívu a to ze smrku, borovice, dubu, budu a jiných dřevin, ale také z laminátu, z fólie, atd.

Obývací stěny na míru Plzeň a okolí

Pokud si zařizujete byt a dosud nemáte obývací stěnu, zcela jistě přemýšlíte o tom, zda si pořídit celkovou obývací stěnu, nebo zda si nechat vyrobit pouze pár kousků kvalitního nábytku, které se budou ve vašem obýváku vyjímat. Možná jste se také zamysleli nad otázkou, zda si obývací stěnu koupit v obchodním domě, kde nábytek prodávají, nebo zda si nechat vyrobit obývací stěnu na míru vašemu prostoru. Pokud si zařizujete interiér pouze na dobu určitou s tím, že se poté budete stěhovat zase jinam, ovšem již bez nábytku, možná pro vás bude lepší a levnější možnost pořídit si nábytek v běžném obchodě s nábytkem a v tomto případě můžete mít obývací stěnu během pár hodin zmontovanou doma. Nevýhodou takového nábytku je, že nemáte možnost volby co se týká vybavení nábytku, jejich rozměrů a barvy, protože je vše pevně dáno a také tyto kusy nábytku ve většině případů nepasují přesně na milimetry na místa, pro která jsou určená.

Nábytek na míru u truhláře v Plzni

Truhlářské práce - Plzeň a okolíNábytek na míru, ať už se jedná o obývací stěny, nábytek do dětského pokoje, nebo do ložnice či do pracovny, je stále více oblíbenější. V dnešní době ubývá zákazníků, kteří přijdou do nábytkového centra a vyberou si v něm obývací stěnu nebo nábytek do dětského pokoje či do jiní obytné místnosti. Kdo by nechtěl mít doma dokonalý nábytek, který bude plně přizpůsoben interiéru jejich bytu, který bude přesně sedět v prostorách a díky kterému bude plně využit každý prostor? U nábytku na míru máte možnost vybrat si barvu, materiál, přesný tvar. Variabilita a možnost volby patří jednoznačně k těm největším výhodám nábytku řešeného na míru. Pokud je vaše bydlení nebo objekt vybaven atypickými prostory, je nábytek na míru ideální příležitostí, jak tyto místnosti vybavit. Nábytek na míru je ozdobou každého interiéru a vždy se bude vyjímat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17508 (novesluzby.cz#23624)


Přidat komentář