Truhlářské práce - Nymburk

Pouze zakázková výroba nábytku splní veškeré vaše požadavky nejen na kvalitu nábytku, ale i na jeho design, zpracování detailů, originalitu i trvanlivost. Nábytek na míru je moderní, ale také nadčasový. Dřevo totiž nikdy z módy nevyjde.

Nábytek na míru Nymburk

Pokud má váš byt či domov netypické prostory, pokud trpí nedostatkem místa, pokud vy sami nedokážete v nabízeném nábytku najít to pravé, co by místnosti zaplnilo, tak nejvhodnějším řešením, které vám nabídne maximální, vkusné, zároveň i originální a praktické využití prostoru, jež máte k dispozici, je nábytek vyrobený na míru. Nábytek na míru si můžete navrhnout sami, anebo můžete využít služeb bytového designera či architekta. Váš návrh bude na základě vašich konkrétních potřeb a představ. Pokud si jím nebudete jisti, můžete ho nechat dopracovat právě architektem nebo designerem a pak ho nechat vyrobit na zakázku v truhlářské dílně Nymburk. Můžete si být naprosto jisti, že nábytek zhotovený na míru patří k tomu nejkvalitnějšímu, nejúčelnějšímu a nejmodernějšímu vybavení, jaké si můžete pro svůj domov představit.

Truhlářské práce – Nymburk

Nábytek na míru si můžete nechat vyrobit v truhlářství pana Luďka Pertlíčka. Nejen, že se zde setkáte s širokou nabídkou, ale také s příjemným vystupováním a vstřícným přístupem. Objednat si zde můžete cokoli z vybavení interiéru (nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky), a samozřejmě i exteriéru (například zahradní nábytek nebo pergolu či altán). Vše na zakázku, tedy na míru.

Truhlářskou dílnu najdete na adrese Slepá 551, 289 24 Milovice – Mladá

Informativní schůzku si můžete domluvit na e-mailové adrese** ludek-hyundai-g@seznam.cz**

nebo na telefonním čísle +420 604 139 341.

Nabídka truhlářství Nymburk

V truhlářství je dobré seznámit se se současnou nabídkou dřev a porovnat to s vašimi představami. Pokud se nabídka od vašich představ bude lišit, tak je možné nechat dřevo objednat. Zejména, pokud si přejete některé z exotických dřev. Je však třeba mít na paměti, že pak se realizace objednávky prodlouží. Navíc, často jsou zákazníci z exotických dřev zklamáni. Něco jiného je vidět tato dřeva v katalogu a něco jiného je, když je pak máte doma a jejich vzhled se mění podle podmínek, kde je užíváte. Naše dřeva nejsou sice tak tvrdá, ale jsou odstínově stálá. Jakmile budete rozhodnuti nejen pro typ dřeva, ale budete mít i návrh či projekt, je dobré zadat objednávku. Ta by měla být co nejvíce specifikovaná. Výborným pomocníkem je vypracovaný** 3D projekt**. A pak samozřejmě i zaměření na místě. V objednávce je důležité sjednat nejen zhotovení nábytku, ale i jeho dodání a montáž přímo na adrese. Vhodné je také sjednání termínu předání, a jak bude vyřízena případná** reklamace** a dokdy bude závada odstraněna. Měli byste počítat, že zakázková výroba se platí nadvakrát. Při sjednání se zaplatí 50% a** po převzetí** dalších 50% ceny zakázky.

Montáž nábytku Nymburk, záruka na nábytek

I když se doporučuje obojí sjednat ve smlouvě, tak většinou k reklamacím nedochází. Truhlářské práce bývají zhotoveny s takovou precizností a profesionalitou, že jen těžko najdete podobné v klasickém obchodu s nábytkem nebo doplňky ze dřeva.

Jaké dřevo je nejvhodnější?

To nelze jednoznačně říci. Lze pouze rozlišit a doporučit jednotlivá dřeva. Vhodnost dřeva ovlivňuje to, kde bude výrobek umístěn, i to, jak se bude ošetřovat. Důležitá je také jeho konečná úprava, která může být speciálními ekologickými laky nebo oleji a různými napouštědly.

Nymburk nabídka dřeva na výrobu nábytku

Jak již bylo řečeno, každé dřevo má jiné vlastnosti, které ovlivňují jeho použití. Měkké dřevo se snáze opracovává a pochází většinou z jehličnatých stromů. Tvrdé dřevo je většinou ze stromů listnatých a vydrží mnohem déle. Jen si vezměte například dubové stoly a lavice na hradech. Ty slouží již po staletí. I když dnes jen jako památka. Z tuzemských tvrdých dřev se používá dub, buk, jasan, javor, bříza, douglaska a tis. Z měkkých pak smrk, borovice, modřín, lípa, topol, vrba. Využívají se i dřeva ovocných stromů a ořechu, která mají zajímavé zbarvení. K nejkrásnějším patří třešeň nebo švestka. Z** exotických druhů dřeva** se nejčastěji používá teak a palisandr. Z ostatních pak cedr, ipe, iroko, wenge nebo makassar.

Dřevo v interiéru - dřevěná schodiště, dveře, okna

V interiéru lze dřevo využít ke stavebním prvkům. To znamená na schodiště, zárubně, dveře, okna, podlahy, obklady, zábradlí, či dřevěné trámy. Pak samozřejmě k** výrobě nábytku**. Výhodou je, že dřevem své obydlí nikdy nepřeplácáte, a také, že dřevo je materiál, který je možné kombinovat naprosto se vším. Velmi zdařilé jsou kombinace s kovem a se sklem.

Dřevo v exteriéru - zahradní nábytek, stavby ze dřeva

Zde se dřevo využívá nejen ke stavbám ze dřeva, ale i na zahradní nábytek. Velmi často najdete zahradní nábytek vyrobený z exotického dřeva. Nejčastěji z teaku. Má totiž jednu velkou výhodu. Tou je jeho údržba a ošetřování. Teaku nevadí změny počasí a nemusí se ani natírat. Stačí ho napustit speciální látkou, která obnoví pěkný vzhled. Působení počasí totiž teak světlá, a po napuštění opět ztmavne.

Nábytek z masivu Nymburk

Je krásný, příjemný, nealergický, v interiéru působí vždy nadčasově. Přitom ho lze vyrobit v celé řadě stylů. Od klasického až po orientální. Zajímavě působí i styl rustikální, exotický nebo dokonce africký. Výjimku netvoří ani minimalistický styl. Ovšem často se jednotlivé styly mísí tak, jak se to líbí majiteli. Většinou nejde o nic, co by vypadalo nevkusně nebo nevzhledně. Často jde o zdařilé kombinace, které působí naprosto originálním dojmem.

Nábytek do atypických prostorů, truhlářství Nymburk

Zde většinou není na výběr. Jedinou variantou je nábytek vyrobený na míru. Patří sem prostory v podkroví, pod schodišti, různá zákoutí, nebo i byty starších domů, které mají zajímavý půdorys. Zde se nábytek vyrábí tak, že přímo zapadá do daných prostor. Vlastně jde o vestavěné skříně a vestavěný policový systém. Vestavěný nábytek se doplňuje různými programy, které ulehčují uklízení a uskladňování věcí.

Kuchyně na míru, výroba Nymburk

Nejinak je tomu u** kuchyní na míru**. Ty se doplňují nejen různými drátěnými a výsuvnými programy, ale i vestavěnými spotřebiči, zásuvkovými moduly, světly a dalšími doplňky na přání zákazníka. To umožňuje pořízení si kuchyně opravdu podle svých představ. Navíc taková kuchyň je daleko pevnější, trvanlivější a samozřejmě i originální. Často se u kuchyní na míru nepořizuje pouze kuchyňská linka, ale také jídelní kout, doplněný o police a poličky. Celá kuchyně je tak sladěná do jednoho stylu a působí opravdu velmi příjemně.

Truhlářské řemeslo

Truhlářské řemeslo patří k řemeslům tradičním.** Truhlář** umí vytvořit na zakázku jakýkoli nábytek, ale i další dřevěné doplňky do interiéru i exteriéru. Umí vyzdvihnout přirozenou krásu a půvab dřeva i jeho originalitu. A tak nezapomeňte, pokud hledáte originální a kvalitní nábytek přesně podle svých představ, určitě se rozhodněte pro nábytek vyrobený na míru.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17619 (novesluzby.cz#23810)


Přidat komentář