Truhlářské práce - Klatovy

Dřevo je stále preferovaný materiál. Spousta lidí ho ve svém domě upřednostňuje před materiály umělými. K nejkvalitnějším dřevěným zařízením bydlení patří nábytek a bytové prvky vyrobené na zakázku přímo v truhlářské dílně.

Výroba dřevěných doplňků na zakázku Klatovy

Truhlářské práce - KlatovyDřevo je úžasný přírodní materiál. Oproti umělým materiálům působí teple na pohled i na dotyk. Je ekologické, trvanlivé, pevné a pružné, má příjemný vzhled i strukturu, a také umožňuje různé způsoby výtvarného zpracování. K naprosto nejkrásnějším úpravám patří přírodní úprava pomocí klasických přírodních vosků a olejů. Pokud se dřevo napouští a lakuje transparentními laky nebo moří barevnými mořidly, pak by se mělo používat výhradně těch, které mají ekologické složení, jsou nezávadné a mohou být použity i tam, kde se připravuje jídlo. To je důležité zejména u kuchyní z masivu. Dřevo také najdeme v ložnicích a dětských pokojích. Je totiž nejvhodnějším materiálem pro výrobu postelí. Dřevo doplňuje interiér po všech stránkách. Najdete ho na stěnách v podobě obkladů, na stropech v podobě okrasných kazet, na podlaze jako masivní parketové nebo mozaikové podlahy. Interiér doplňují dřevěná okna, dveře i schodiště.** Masivní nábytek** celý interiér vyplňuje. Dřevo však najdete i na takových maličkostech jako jsou obrázky, háčky, sošky, nebo dřevěná světla. Velkou většinu masivního zařízení je dobré nechat vyrobit v truhlářské dílně na zakázku. Tak získáte naprosto originální doplňky.

Truhlářské práce – Klatovy

Ať již si přejete ze dřeva vyrobit cokoli, tak vám doporučujeme obrátit se na profesionálního truhláře, pana Josefa Hozmana. Pan Hozman je profesionál každým coulem. Dokáže podle vašich přání vyrobit cokoli. Můžete si přát nábytek, dveře, schody nebo jakýkoli interiérový prvek, případně prvek do zahrady. Problémem pro něj není ani zahradní nábytek nebo zahradní domek, altán či pergola. Stačí, když si přinesete vlastní projekt nebo můžete vše nechat na panu Hozmanovi.

Truhlářskou dílnu pana Josefa Hozmana najdete na adrese** Domoraz 50, 342 01 Domoraz**.

Pro sjednání schůzky nebo pro získání dalších informací můžete použít e-mailovou adresu j.hozman@seznam.cz

či telefonní číslo +420 777 208 599.

Více informací o truhlářské dílně pana Josefa Hozmana najdete na internetových stránkách www.truhlarstvi-hozman.wz.cz

Kuchyně na zakázku Klatovsko, masivní kuchyňský nábytek

Truhlářské práce - KlatovyPři návštěvě kuchyňského studia možná zjistíte, že nenabízí nic, co by odpovídalo vašim potřebám. Pokud máte rádi přírodní materiály a zejména dřevo, pak vám zřejmě bude nejvíce vyhovovat kuchyňská linka z masivu.** Masivní kuchyňský nábytek** má své neodolatelné kouzlo. Dává celé kuchyni příjemný ráz a celkově působí velmi zajímavě. A nedejte se mýlit. Kuchyňský nábytek z masivu nemusí být nutně pouze v selském stylu. Nabízí se i veskrze moderní řešení. Dřevo je totiž materiál, který můžete použít u jakéhokoli stylu. Ať již si vyberete styl klasický, rustikální nebo moderní, vždy dosáhnete skvělých výsledků. Dřevo se také výborně kombinuje s dalšími materiály jako je sklo, ocel, kámen nebo i nerez.

Nábytek na zakázku, nábytek z masivu Klatovy

Výborným řešením je objednání si** nábytku z masivu**. Dřevěný nábytek se hodí opravdu do každé místnosti.V obývacím pokoji dosáhnete krásného a uklidňujícího prostředí, ať již zvolíte klasický, moderní nebo jakýkoli jiný styl. Dřevo může být různě zdobené nebo může mít čisté jasné linie. Můžete si nechat vytvořit skříně nebo pouze různé police, které doplníte ohromnou sedací soupravou.

Skříně na zakázku Klatovy - příborníky, komody

Mezi nejkrásnější skříně na zakázku patří příborníky, komody a skleníky. Právě na nich výborně vyniká krása dřeva. Skleníky i příborníky mohou být doplněny sklem i kovem. K nim je možné nechat si vyrobit ve stejném stylu klasické šatní skříně, buď s posuvnými, nebo křídlovými dveřmi.

Vestavěné skříně, truhlářství Klatovy

I zde je nejlépe svěřit jejich výrobu šikovnému truhláři. A nezapomeňte, že** vestavěné skříně** nemusí být jen velké úložné skříně, ale mohou to být jakékoli** skříně a skříňky, všech velkostí**, které zaplní nevyužitý prostor. Často se právě zakázkové výroby vestavěného nábytku využívá při zařizování podkroví nebo atypických místností.

Dřevěné dveře, výroba dveří Klatovy

Truhlářské práce - KlatovyDveře ze dřeva patří stále k nejkvalitnějším. Výborně izolují hluk, stejně jako teplo. Jejich výroba přímo na míru zajišťuje, že perfektně sedí. Ke dveřím z masivu je vhodné nechat si vyrobit i zárubně. Celek pak vypadá opravdu dobře. Truhlář vám vyrobí nejen klasické dveře na zakázku, ale i posuvné. Ty jsou vhodné zejména do prostor, kde je nedostatek místa.

Krása dřevěných schodišť

Nad všemi** druhy schodišť** bezesporu vedou ta dřevěná. Masivní schodiště může být i krásnou a zajímavou dominantou domu. Při jeho plánování je nutné brát zřetel na konstrukci, tvary a materiál, ze kterého je vyrobené. Pak také na ukotvení a řemeslné provedení. Důležitý i počet stupňů a jejich rozměry. Právě stupně jsou jedním z nejdůležitějších prvků dřevěných schodišť. Je nutné, aby byly dostatečně široké, aby měly správné odstupy i sklon. Jen tak se na schodišti budete cítit opravdu bezpečně.

Zahradní nábytek, výroba Klatovy

Krása dřeva vynikne i na zahradním nábytku. Ten je oproti plastovému mnohem pohodlnější, bezpečnější a také krásnější. Navíc vám šikovný truhlář vyrobí nábytek přesně na míru. Vyrobí vám ve stejném designu lavice, křesla, lehátka, stoly, lavici kolem stromu, truhlíky, květináče i různé police. Vše je tak sladěné a jako celek vypadá nádherně.

Altán ze dřeva Klatovy

Truhlářské práce - KlatovyJe krásným doplňkem zahrad. Původně se stavěl zejména v orientálních zahradách. Dnes se stal součástí moderní zahrady. Altán může mít různé velkosti i tvary. Může být porostlý popínavými rostlinami nebo může mít stěny plné. Většinou jde o malé umělecké dílko, které slouží jak velmi příjemné posezení či prostor pro grilování a setkávání se s přáteli.

Zahradní domek, výroba Klatovy

I zahradní domek patří k dřevěným stavbám. Staví se jako letní ubytování v zahradních koloniích. Jako letní domek pro děti, jako ubytování pro hosty nebo jen jako domek na nářadí. Um truhlářů dokáže postavit tyto domky jako skvosty zahrad. Dokáží domky nejen postavit podle přání zákazníka, ale také ozdobit a vybavit.

Truhlářství je tradiční řemeslo

Dřevěný nábytek, stejně jako dřevo v našem životě je nenahraditelný. Krása dřeva, jeho kresba, široká paleta odstínů a kvalitní povrchy nabízejí velké množství zajímavých kombinací a variant. Obrátíte-li se na šikovného truhláře, dokáže všechny vlastnosti dřeva profesionálním zpracováním vyzdvihnout. Přitom splní i vaše náročná přání, dokáže se držet vámi vybraného stylu a zvládne i konečnou úpravu. Ta se provádí přírodními oleji i laky. Konečná úprava musí být kvalitní a musí zejména odolávat klimatickým podmínkám. Ve všech prostředích je nutné dřevo naimpregnovat, další úprava se provádí podle umístění. Je velmi důležité, aby nábytek, který bude přicházet do styku s dětmi nebo jídlem, byl ošetřen výhradně nezávadnými ekologickými laky a oleji. Pro venkovní prostředí se volí laky, které zajistí nejen ochranu před klimatickými vlivy, ale i před dřevokaznými houbami a brouky. V konečném výsledku je pro vás připraveno krásné truhlářské dílo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17545 (novesluzby.cz#23681)


Přidat komentář