Truhlářské práce - Hradec Králové

Líbí se vám výrobky z masivního dřeva? Masiv je pro svůj krásný, přirozený a příjemný vzhled stále velmi oblíbeným materiálem. Nábytek, kuchyňské linky, pergoly, altány, schodiště, dětská hřiště – to vše a další věci se vyrábějí z masivního dřeva.

A nejen to. Pokud byste doma nebo na zahradě chtěli mít něco z masivu, pak se nemusíte spokojit pouze s hromadnou výrobou, která se prodává v některých prodejnách s nábytkem, i když ani tyto výrobky nemusí být vůbec špatné. Pokud však chcete doma či na své zahradě mít něco přesně na míru, lze zvolit zakázkovou výrobu Hradec Králové.

Truhlářství** ** Hradec Králové, výroba na zakázku

Pokud zvolíte zakázkovou výrobu, pak se nemusíte omezovat pouze na to, že svému truhláři sdělíte přesné rozměry budoucího výrobku.** Zakázková výroba** skýtá mnohem více možností. Kromě rozměrů si můžete vybrat také druh dřeva podle toho, jaké dřevo se vám líbí a kolik peněz chcete do nábytku či jiných výrobků investovat. Co je však největší výhodou zakázkové výroby – můžete se svými návrhy a požadavky podílet také na tvaru a vzhledu výrobků, například na ozdobných prvcích atp. Pokud vás možnost** zakázkové výroby nábytku, schodišť, zahradních staveb** a jiných výrobků zaujala, pak pro vás máme skvělý tip na firmu pana Jiřího Tommka z Hradce Králové.

Zakázková výroba v Hradci Králové

Firma pana Jiřího Tommka je pro vás schopna na zakázku vyrobit nejrůznější druhy nábytku, například skříně, stoly, židle, kuchyňskou linku, pracovní stůl, věšák atp. Kromě toho má firma pana Jiřího Tommka praxi také ve výrobě dřevěných schodišť. Stavíte nový dům, či snad rekonstruujete ten starý? Uvažujete o přístavbě nového patra či o půdní vestavbě? Pak se nechte inspirovat dřevěnými schodišti, která dodají každému domu příjemnou a útulnou atmosféru.

Firma pana Jiřího Tommka se zaměřuje také na zahradní stavby, a to na** altány, pergoly** či** dětská hřiště**. Nadchla vás možnost mít doma nebo na zahradě krásné výrobky ze dřeva na míru podle vašich představ a potřeb?

Pak vám přikládáme kontakty na firmu pana** Tommka**, která se zakázkovou výrobou nábytku a zahradních staveb zabývá:** Jiří Tommek**

adresa: Československé armády 408, 500 03 Hradec Králové

e-mail: jirkatommek@email.cz

telefonní číslo: +420 773 288 537

Jaký nábytek lze vyrobit z masivního dřeva?

Pokud byste si chtěli dům či byt vybavit nábytkem z masivního dřeva, pak se vám naskýtá spoustu možností. Na zakázku si můžete nechat vyrobit prakticky jakýkoliv kus nábytku. Velmi často se z masivu dělají nejrůznější skříně, a to jak šatní skříně, tak například knihovny či tzv. vitríny na porcelán, talíře, hrnky, příbory atp. Dále se z masivního dřeva často vyrábějí postele, jídelní stoly, židle, police, dveře, věšáky, rámy obrazů, kolébky, dětské postýlky atd. Výhodou zakázkové výroby nábytku je to, že si můžete zvolit nejen rozměr nábytku, druh dřeva, ale také celkový vzhled nového kusu nábytku. Můžete si například vybrat to, zda chcete mít nábytek prostý a bez příkras, nebo chcete mít na nábytku nějaké zdobné prvky. Ozdoby se nejčastěji dělají například na štítech postelí, na vrcholcích skříní, na dveřích, na opěradlech židlí, na rámech obrazů atd.

Dřevěná kuchyně na míru Hradec Králové, kuchyňská linka

Rovněž v** kuchyni** najde dřevo široké uplatnění. Asi nejvýraznějším prvkem každé kuchyně je kuchyňská linka a také skříňky nad kuchyňskou linkou. Dalším výrazným nábytkem v kuchyni je pak jídelní stůl a židle. Kromě toho si svou kuchyni můžeme ozdobit vitrínou, či tzv. skleníkem, do kterého se dávají talíře, hrnky a příbory. Pokud si budete zařizovat novou kuchyni, nebo rekonstruovat tu starou a líbí se vám dřevěné výrobky, pak určitě dejte přednost kuchyni ze dřeva před výrobky z dřevotřísky. Dřevotříska je sice výrazně levnější než dřevo, avšak svým designem a celkovým dojmem se masivu nemůže rovnat ani náhodou. Masivní dřevo má nezaměnitelný vzhled, působí uklidňujícím dojmem a také se díky němu v místnosti cítíte dobře, přirozeně, příjemně a útulně. Ač je masivní dřevo dražší materiál, při dobrém zacházení a údržbě vám nábytek z masivu určitě vydrží velmi dlouho a navíc časem získává i na hodnotě – vzpomeňte na staré masivní skříně a jiný nábytek v prodejnách se starožitnostmi.

Schodiště ze dřeva, výroba schodiště v Hradci králové

Máte starý dům, který by potřeboval generální rekonstrukci? Nebo** stavíte nový dům? Přistavujete další patro, či se snad chystáte realizovat půdní vestavbu? Ve všech těchto případech je velice pravděpodobné, že se budete muset zamyslet také nad otázkou schodiště. Pokud budete stavět nové schodiště, máte celou řadu možností, přičemž jednou z nich je schodiště z masivního dřeva. Tak jako u nábytku z masivu** platí, že působí na naše smysly příjemným a uklidňujícím dojmem, tak o schodišti z masivního dřeva můžeme říci prakticky totéž. Možná jste někdy slyšeli varování, že dřevěné schody vržou. To sice může být pravda, ale platí to pouze tehdy, kdy jsou schody nekvalitně smontovány. V takovém případě se o sebe jednotlivé díly třou, což způsobuje vrzání. Pokud je však** dřevěné schodiště** postaveno dostatečně pevně a kvalitně, schody vrzat nebudou.

Výstavba pergola a altánů Hradec Králové

Své využití najde masivní dřevo také v zahradní architektuře a to především při výstavbě altánů a pergol. Trávíte rádi čas na své zahradě? Většina z nás, zvláště pokud máme zahradu na klidném a tichém místě, určitě na tuto otázku odpoví ano. A co takové snídaně, obědy či večeře v klidu vlastní zahrady? Nebo příjemné setkání s přáteli, zahradní party anebo jen relaxace a odpočinek po náročném dni? Takové posezení na vlastní zahradě je určitě příjemné ale jen do chvíle, než se spustí silný déšť. Pak je nutné začít všechno jídlo rychle sklízet a utíkat domů. Pokud však máme na zahradě altán či pergolu, ničeho takového se obávat nemusíme. Stříška nás ochrání nejen před deštěm ale také před silným sluncem. Ochrana před deštěm samozřejmě platí jen tehdy, máme-li pergolu zastřešenou a ne jen porostlou popínavými rostlinami.

A jaký je rozdíl mezi altánem a pergolou? Altán je stavba, která se obvykle staví v odlehlejším místě zahrady a je určena k rozjímání a relaxaci. Oproti tomu pergola se nejčastěji staví hned u zadního vchodu do domu a je určena především k letním snídaním, obědům či večeřím nebo posezení s přáteli. Proto je ideální, když pergola přímo sousedí z kuchyní.

Dětská hřiště na zakázku, dětská hřiště z masivního dřeva

Máte malé děti, které si rády hrají na různých prolézačkách? Jenže nemáte ve svém okolí žádné dětské hřiště? Pak si se svým truhlářem zkuste promluvit o dětském hřišti z masivního dřeva na míru přímo na vaší zahradě!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17570 (novesluzby.cz#23722)


Přidat komentář