Truhlářské práce Chrudim a okolí

Dnes je na trhu sice široký výběr nabídek, ale žádná z nich se nevyrovná tradiční ruční práci, pokud je to sortiment z velkoobchodu. Jestli si necháte něco vyrobit na míru, tak si můžete být jistí, že vám to dlouho vydrží.

Výroba a montáž dřevěných výrobků na zakázku Chrudim

Ruční práce a tradiční řemeslo nabízí vždy větší kvalitu než sériová výroba. Jistě jste slyšeli o tom, jak řemesla ubývá a zejména škol, které to vyučují. Přitom to je škoda. Dnes si spousta lidí ani neuvědomuje, že díky tomu, že není dostatek řemeslníků si mohou velkoobchody nasadit vyšší cenu, která se pak může rovnat i ruční práci. Vy si pak běžně koupíte nábytek, který má každý druhý, protože při nákupu v potravinách zabrousí do stejného oddělení jako vy. A to se netýká jen hypermarketů.Truhlářství I specializované velké obchodní domy s nábytkem mají často stejné či podobné výrobky, ačkoli se jedná o různé značky. Chcete se tomu vyhnout? Pak pátrejte po řemeslnících, kteří vám vytvoří originální a kvalitní kousky přesně na míru vašim představám.

Truhlářské práce - Chrudim a okolí

Jestli máte zájem o** truhlářské výrobky**, tak se obraťte na pana Milana Sodomku. Pan Sodomka nabízí veškeré truhlářské práce, výrobu i montáž. Můžete si tak objednat zcela** nový výrobek na míru nebo montáž už vzniklých komponentů**. Pan Sodomka díky své bohaté praxi vyjde vstříc každému klientovi a poradí mu, pokud si nebude něčím jistý. Nabízí se vám tak možnost využití profesionálních služeb v oblasti truhlářství, kdy se pracuje s kvalitními výrobky, které vám dlouho vydrží.

Pan Milan Sodomka je k dispozici na adrese Hlína 60, 538 51 Chrast. E-mailové spojení je sodymilan@centrum.cz a telefonní číslo zní +420 776 234 127.

Ptáte se ale, co takový truhlář zvládne? Tak se pojďte seznámit s jeho službami více.

 

Truhlářské práce - Chrudim a okolí

  • Milan Sodomka
  • +420 776 234 127
  • sodymilan@sentrum.cz

 

Nábytek na míru od truhláře Chrudim

Toto odvětví je oblast, která nabízí více služeb. Můžete si vyrobit nábytek přímo na míru nebo se necháte inspirovat něčím hotovým. Truhlář vám něco nejen vyrobí, ale i opraví. Podívejte se proto na jednotlivé služby více zblízka. Nábytek na míru

Výroba zakázkového nábytku v Chrudimi a okolí

Toto je nejčastější forma služby, se kterou si truhláře spojujeme. Můžete mít vyrobeny jednotlivé kusy nábytku, ale i celé soupravy. Výhodou je, že k sobě vše nejen ladí, ale také je na míru do daného interiéru. Jednotlivé kusy jsou pak originální a kvalitní. Přírodnost pravého dřeva má jinou podobu než výrobky z velkoobchodů. To ale platí i o laminátech, které jsou sice umělé, ale i tak jsou kvalitnější než jaké známé z obchodů. Přírodní dřevo pak navíc provoní váš domov a vy budete mít pocit, že jste pořád venku. Díky ruční práci můžete být jisti, že nábytek je kvalitní a hodně vydrží. Z výběru dezénů pak můžete volit jak moderní prvky, tak i třeba starší vzory, které pamatují vaše babičky. To už vám dnes žádný velkoobchod neposkytne. Jaké jsou jednotlivé výrobky?

Postele na míru Chrudim a okolí

Začněme tím nejpohodlnějším. Postel je místo, kde nejen odpočíváte, ale také se zde třeba formuje vaše páteř a pokud nemáte kvalitní lůžko, tak si můžete přivodit řadu zdravotních problémů. PostelePostel si můžete nechat udělat dle vámi požadovaných rozměrů, třeba podle vaší výšky a tělesné konstituce. Kvalitní zpracování postele je jedním z předpokladů dobrého spánku a vy pak následně budete podávat lepší výkony a hlavně vás nebude nic bolet.

Vestavěné skříně Chrudim a okolí

Další velmi žádaný truhlářský výrobek. Nejčastěji se volí dřevěné skříně, které svoji přírodní podobou zdobí každý interiér. Úložný prostor, který vše schová pak pomáhá evokovat čistotu a pořádek. Vestavěné skříněČasto se volí vestavěné skříně, které využívají posledního kousku prostoru, který mají. V nich jsou pak úložné prostory pro šaty, boty i různé domácí potřeba. A aby toho nebylo málo, tak posuvné dveře mohou být i ve formě zrcadla. Tento typ skříně má tedy široké využití.

Stoly a židle na zakázku Chrudim

Další kousek nábytku, který je dominantní. Ať už se jedná o pracovnu, kuchyni, obývací pokoj, ale i venkovní prostředí, vždy je zde hlavní stůl. Ten je jako velká plocha nezastupitelným prvkem v každém místě. Nechte si udělat takový na míru dle vašich dispozic. Kolik lidí běžně hostíte? Jak velký a s kolika šuplíky potřebujete k práci? Při tom také třeba myslete na to, že máte malé děti a nechte si vyrobit nábytek bez ostrých hran. Nechte si zhotovit takový, který šetří místo. Například obdélníkovité typy zaberou méně místa než kulaté typy.Stoly a židle Ke stolu je pak vhodné nechat si udělat židle, v tom případě by se hodily zaoblenější hrany. Jindy se zase hodí obdélníková varianta stolu, která zabere v menším prostoru méně místa. Ke stolu si rovněž můžete nechat zhotovit i stejné židle, aby vám spolu celý systém ladil.

Doplňkový nábytek - komody, skříňky Chrudim

V této fázi se nabízí třeba komody, menší skříňky a podobně, které ladí s ostatními kusy objektů.Komoda Mezi ostatní typy můžeme ale zařadit i nábytek do zahrady, který více splývá s okolní přírodou a díky svému zpracování vám poskytne pohodlnější sezení. Je to lepší než sedět na plastu.

Truhlářství - složitější práce

Mezi větší služby patří realizace, kdy se pracuje s větší plochou a vytváří se v podstatě součást stavby. Podívejme se na některé typy.

Výroba dřevěných schodišť Chrudimsko

Dřevěná schodiště jsou velmi žádaná a oblíbená. Oproti jiným materiálům jsou přírodnější a nosnější. SchodištěTřeba proti subtilnímu kovu mají u dřeva lidé větší pocit stability a jistoty. Navíc nejsou tak chladné, což mnohým vyhovuje. Z typů schodišť si můžete vybírat z řady zhotovení, které se hodí do daného prostoru. Může to být točité schodiště, rovné nebo dělené.

Výroba kuchyní na míru Chrudim a okolí

Nejoblíbenější kuchyně jsou dnes dřevěné nebo z imitace dřeva. Dřevo totiž vytváří útulné místo, které připomíná tradici.Kuchyně Můžete mít dřevěné masivy, laminátové podoby, dýhované desky a to všechno v kombinaci se sklem nebo kovem. Taková kuchyně na míru může zahrnovat i vestavěné spotřebiče, čehož spousta lidí také využívá.

Výroba dřevěných oken Chrudimsko

I toto patří do truhlářství. Dnes už jsou okna ze dřeva velmi kvalitní, těsné a nemění tvar za různých povětrnostních podmínek. Pokud máte dřevěné okno, tak přírodní materiál je ekologický a recyklovatelný. Navíc je tvárnější, tak se lépe opravuje.

Využijte truhlářských výrobků, které vás mnohdy vyjdou skoro stejně jako výrobky z velkoobchodů. Tvárnost dřeva nabízí bezpočet možností, jak s ním manipulovat. Díky tomu můžete mít výrobky přesně na míru vašim potřebám a také se budou tyto prvky snáze opravovat, což u sériových výrobků spíše nejde. Nechte do svého domova přinést originalitu a uvidíte, že se vám zde bude bydlet lépe. Zútulní se tím váš domov a budete zde trávit mnohem více času a co je hlavní – budete zde rádi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17386 (novesluzby.cz#23451)


Přidat komentář